Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
    За последните двамата ще отговоря следното: от Вас двамата взети заедно имам по-добри впечатления и опит с хората,за които говоря. Просто работата ми не ми позволява да говоря повече по въпроса. А на какъв език е написано оставям сами да разгадаете. Аз лично комуникирам освен на родния си и на още 4 чужди. Че се справят блестящо с поддръжката с това, с което разполагат / да, твърдо мога да те подкрепя.
    Така е ,не трябва и не се говори.Имам приятел от детинство и е механик точно на Спартаните и не само ,но за тях е специализирал .Казва само ,че има състав за подръжка и то на супер ниво.Друго не се коментира,а и така е нормално ,не е пазара Кирков.Тука обаче всеки знае всичко ,даже проекти в експеримент......!Откачена работа!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Конкурси - монкурси... Бащицата се изказа...
      Другите се изказаха, че решението ще е политическо, значи каквото рече бащицата - това ще е ....
      Ама не се меси в решението де...

      https://trud.bg/%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D...5%D0%BB%D0%BD/

      Нов самолет Ф-16 е в значителна степен по-добър самолет от всички останали....
      Не се меся в офертите, освен.......
      .......
      До този момент и съседите ни са се насочили към такава политика със самолетите
      Но не се меся в решението......
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Конкурси - монкурси... Бащицата се изказа...
        Другите се изказаха, че решението ще е политическо, значи каквото рече бащицата - това ще е ....
        Ама не се меси в решението де...

        https://trud.bg/%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D...5%D0%BB%D0%BD/
        Нека го кажем така - такива решения в общия случай са предимно политически, та не би било нормално да не се меси в политическата част.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Малко трудно смята, ама 37 бр. F35 за 4.5 млрд ойро, дали се равнява на 8-10 бр. F16 за 1 млрд. ойро ? Па било то и политически правилно?

          Агенцията припомня, че холандското правителство вече поръча 37 такива военни самолета, чиято доставка е предвидена за догодина. На обща стойност 4,5 милиарда евро, те е предвидено да започнат да заменят от догодина остаряващата флота от изтребители Ф-16.
          https://business.dir.bg/pazari/holan...ya-s-tyah-f-16

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Имам някакво усещане че изобщо не става въпрос какъв самолет ще се избере.
            slowtraveler и Самодържец
            И двамата съм забелязал че сте проруско настроени.
            В момента имаме сериозно подобрени оферти Шведите дават два самолета отгоре , а американците влязоха в условията с нови вайпъри.
            Но това не ви радва и пак мрънкате

            Я кажете човешки открито- какъв е проблема . Може ли тук да напишете какъв е проблема, щото почвам да си мисля разни варианти който нямат нищо общо с България.
            Борисов бил лош, бил хубав, все тая , конкурса се води от други хора, който докараха 20-25% по добра оферта

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
              ...
              И двамата съм забелязал че сте проруско настроени.
              Аз по-про руски от тебе за момента не се сещам. С твоята героична готовност да чакаме политически правилния самолет до 2040, а междувременно да наливаме пари на руснаците, за да крепим вехтите руски хвърчила ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Чавдаре, няма политика, поне аз
                В момента дори 10 грипена ми звучат доста добре.
                По добре ми звучат 8 вайпъра, още повече че се съгласяват с парите , плащане и срока на доставка.
                До тук има сериозно, подобрение в офертите.

                Казах го и по горе, ако за същите пари сложа на кантара вайпър срещу грипен ( дори само като се има в предвид часовете експоатация) избора за мен е ясен.
                Та щведите могат да отпуснат още две бройки

                Все пак, не мисля че може да се изкара по добра оферта, (поне като гледам Чехите и Словакия ) Та за това се учудвам на недоволството , Каква е целта ,

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  На 12 декември словаците са подписали сделката за вайпър-ите. Първият от 14-те трябвало да бъде доставен през четвъртото тримесечие на 2022 ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    А, как ще се вместят в нашите условия?
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                      А, как ще се вместят в нашите условия?
                      Питай ги , явно и при тях е политическо.
                      Интересното е че и в ценната се вместват

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                        Имам някакво усещане че изобщо не става въпрос какъв самолет ще се избере.
                        slowtraveler и Самодържец
                        И двамата съм забелязал че сте проруско настроени.
                        В момента имаме сериозно подобрени оферти Шведите дават два самолета отгоре , а американците влязоха в условията с нови вайпъри.
                        Но това не ви радва и пак мрънкате

                        Я кажете човешки открито- какъв е проблема . Може ли тук да напишете какъв е проблема, щото почвам да си мисля разни варианти който нямат нищо общо с България.
                        Борисов бил лош, бил хубав, все тая , конкурса се води от други хора, който докараха 20-25% по добра оферта
                        Обикновен идиот.

                        Първо, ще съм си про- и контра- настроен както си искам, и ти не можеш да ми бъдеш абсолютно никакъв коректив. Просто защото си някакъв кух образ, който не успяваш да изпълниш със съдържание.

                        И второ - къде видя да мрънкам и за какво, особено в контекста на последното, което споменах относно отношението, което взима премиера по въпроса за самолетите и политическите решения. Никак, ама никак не е хубаво да вменяваш на някой нещо, според своите си болни представи.

                        Не смятам да влизам в ролята на адвокат и/или говорител на слоутравълър, ама поне ти да имаше някаква начин от неговите познания, информацията с която борави или поне да успяваше да се изхождаш с неговия умерен тон...

                        По въпроса за офертата - никой нищо не е докарал, ами просто кандидатите се надцакват. Едните играят от предимно икономически цели, другите са готови на отстъпки заради предимно гео-стратегически и политически такива. В светлината на последното изречение сметни дали добрия чичко Путин не играе роля да ни се вдига цената на нас... Тоест, да сме партньор от важна важност за американските стратези (да ти поясня, че съществува голямата вероятност да не разбираш какво ти се говори).
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Обикновен идиот.


                          По въпроса за офертата - никой нищо не е докарал, ами просто кандидатите се надцакват. Едните играят от предимно икономически цели, другите са готови на отстъпки заради предимно гео-стратегически и политически такива. В светлината на последното изречение сметни дали добрия чичко Путин не играе роля да ни се вдига цената на нас... Тоест, да сме партньор от важна важност за американските стратези (да ти поясня, че съществува голямата вероятност да не разбираш какво ти се говори).
                          Знаех си , че Путин е най големия приятел на България, атакува Украйна и продава на турците С-400 ( та дори ги подкукуросва да ударят американците ((да ти поясня, че че разбираМ какво ми говориш)) , за да можем да си купим вайпъри . Направо си ставаме център на балканите

                          Е явно поне правим нещата както трябва щом се надцакват за нас
                          Но темата не е за политика, а за това кой самолет ще изберем и срещу какво

                          Както писах по горе , бъди про или анти, твое решение е. В случая ми е интересно точно на про.. какво е мнението за новите оферти
                          Последно редактирано от biol; 15-12-18, 20:16.

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                            И понеже съм идиот , да попитам просто, добри ли са или не новите оферти
                            Стига с тая политика бе! Всичко е политика.

                            А иначе подозрително задаваш въпроси в стила на дбрс Та ба ли га за офертите какви са. Изглеждат по-добри. За мене добра оферта е когато придобия квот ми трябва и ми останат пари от първоначално предвидените. Това ми дава един такъв душевен мир.
                            А последен модел ф-16 е най-хубавото, което може да ни се случи в сферата на авиацията.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              .
                              А последен модел ф-16 е най-хубавото, което може да ни се случи в сферата на авиацията.
                              Това е въпроса и дискусията която е интересна в момента, като се имат в предвид новите оферти
                              10 грипена срещу 8 вайпара

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                                Знаех си , че Путин е най големия приятел на България, атакува Украйна и продава на турците С-400 ( та дори ги подкукуросва да ударят американците ((да ти поясня, че че разбираМ какво ми говориш)) , за да можем да си купим вайпъри . Направо си ставаме център на балканите
                                И подарява самолети на сърбите....
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X