Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Христов се появи на 7-ма контрола, но е 20-ти

    Близнак, благодаря за бързия и точен отговор.




    П.П. Ако ви дразня с тези си постове само кажете и спирам.

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Пеко,Драев и Румен карат към бивака.
      Имат да изминат 350км.
      Дано да има нет за снимки.

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        На 8-ма контрола Христов 19-ти

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Пеко сега ми се обади има загинал моторист на трасето.Някакво момче от Испания 31 номер.

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            Жалко, много лоша новина!

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Aбе не зная кокво мислите Вие, но аз им свалям шапка на нашите момчета - това са нечовешки натоварвания!
              1. Гледам всичко което мога да намеря - на пръв поглед трасето изглежда "магистрала", но съм сигурен, че не е точно така!
              2. Кога, къде и колко са карали такива трасета при тези условия, с толкова участници, с толкова етапа, с толкова км на етап, публика (защото и тя е фактор: прибяга някой джигит ..... и него пазиш)!
              Тегаво е на Дакар. Като гледаш от дивана изглежда лесно ама ......
              ...................... абе ШАПКА ИМ СВАЛЯМ !!!

              РЕСПЕКТ !!!

              0887 246718

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Ако е №031, това е LAZARD (URY) с SHERCO и според инфото от LIVE TRACK-а това трябва да се е случило между WP7 и WP8.

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  PATRONELLI как ги мина тия 150км между 8 и 9 контрола за 20мин ?
                  Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Тръгнахме към бивака и намерихме нет случайно в някакво градче.Сега ще пуснем снимки но с кратки коментари.Не сме спали извън джипката вече трето денонощие.Започнахме да се сменяме на волана на всеки 100км.Пускаме но това значи че днес може и да не хванем картата за утре дават се до 22.00 часа вечерта.





















                    Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 04-01-11, 19:44.

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                      Тръгнахме към бивака и намерихме нет случайно в някакво градче.Сега ще пуснем снимки но с кратки коментари.Не сме спали извън джипката вече трето денонощие.Започнахме да се сменяме на волана на всеки 100км.Пускаме но това значи че днес може и да не хванем картата за утре дават се до 22.00 часа вечерта.
                      Както можете и когато можете! Евала и за две думи, казани от хора, на които никак не им е лесно! Никога няма да забравя репортажите от rainforest и какво ти струваха да ги направиш! Успех и яки нерви момчета! Вие сте велики!
                      Последно редактирано от Dan7; 04-01-11, 19:21.

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        Пеко, когато и каквото можете, не се натоварвай с излишни глупости и тревоги, че ви е достатъчно на главата!

                        Моля (единствено от свое име разбира се) припомнете си, че Ивайло е тук и работи кански заради нас и екипа на ДАКАР напълно доброволно. Дава ни толкова много инфо тук, снима предаване всеки ден и поддържа връзка с медийния екип и състезателите. Малко повече такт и разбиране няма да са излишни, за да продължи да го прави спокойно и с удоволствие. Така всички ще сме в джаза и ще сме доволни.
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA
                          Майсторе,майсторе за какъв ченгел говориш.Спирам да се занимавам.
                          Ще чакате инфото от там.
                          ПИСНА МИ НА ДЕДОВИЯ
                          Пускам ти на лично всички възможни номера и номерца.

                          ОТ ТУК НАТАТЪК ЧАКАЙТЕ ИНФОРМАЦИЯ ОТ МАЙСТОРА......
                          Братчед, близнак моля те спомни си първия урок по офроуд когато колата е затънала до стъклата в кал и помощ има на най-малко 100км.
                          Тогава според твоите думи се пие презк**н, после гаргара с непуколин и накрая се успокояваш, и нещата си тръгват по своя предначертан път.

                          Ти си последният човек на когото мислех, че ще изпуснат нервите въпреки натоварването, което вервайте ми е по-голямо от на брат му.
                          Ето взмете мене на пример, аз не съм там и не карам, но за сметка на това и не работя в офиса, все съм на страницата, ми ако ме уволнят....
                          Но поне разчитам на форума, ще ми съберат пари за нов мотор и готово...споко бате, без тебе сме загиналЕ.

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            Първоначално публикуван от maystor
                            ....Още веднъж извинявай ако съм те обидил с интереса си към наличната информация.
                            Майсторе, ти " Работническо дело " не си ли чел на времето ?
                            Там се казваха някои неща между редовете, защото нямаше как да се кажат по друг начин.
                            Нали се сещаш, че като официална медия, Ивайло не може да се изцепи във форума:
                            - Аржентинците наляха умишлено дизелово гориво на състезателите.
                            или
                            - Аржентинската публика пречи на чуждите състезатели и поощрява своите.
                            или
                            - Организаторите на Дакар, са направили ФАТАЛНИ пропуски и са на път да провалят медийното отразяване на състезанието.

                            Трябва някак си между редовете.
                            Нищо чудно, че е напрегнат и нищо чудно, че премълчава или омекотява някои нюанси.
                            Такава е играта .
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Първоначално публикуван от Diog Преглед на мнение
                              PATRONELLI как ги мина тия 150км между 8 и 9 контрола за 20мин ?
                              Кой от двамата. На някои точки се мъдрят и двамата, а нали уж единия се отказа? Или аз нещо се бъркам?

                              ...или просто информационната им система е правена от китайци, отишли в Чили на гурбет?

                              Явно само си висим в тия страници. Информацията е достоверна до толкова, колкото да видим дали някой се движи. Другото е пълен мармалад, а със сигурност това отваря път и за някои нечестни игрички, които пък със съвсем голяма сигурност се случват. Не принизявам труда на никой състезател, ама работата понамирисва, което не им прави чест.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                До като се извинявате един на друг Пепи работи ЯКО и изкочи на 8-ма позиция ...................

                                Според мен при малко късмет спокойно може да финишира на 7-мо място днес ................

                                Аз му стискам палци .....
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X