Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Дакар" 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Дакар" 2009

    Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
    Шести етап без руско аудио,
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/Nana/Dakar%202009/
    Няма го шестият, па макар и без руски!:
    Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

    Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

    Коментар


    • До: "Дакар" 2009

      Първоначално публикуван от vanka.ta Преглед на мнение
      Няма го шестият, па макар и без руски!:
      Има го, първият файл е.
      Per aspera ad astra.

      Коментар


      • До: "Дакар" 2009

        Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
        Има го, първият файл е.
        Ей, в голяма почерпка се вкарах!!!
        Извинявам се за спама.Ама като няма кой да гледа...
        Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

        Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

        Коментар


        • До: "Дакар" 2009

          Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
          Шести етап без руско аудио,
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/Nana/Dakar%202009/
          Нейчо, благодаря ти, че качваш репортажите на Евро спорт тук, не винаги съм в къщи когато ги дават и само на теб разчитам да ги гледам.

          Последния репортаж е с Английски коментар който е в пъти по добър от Руския не че не разбирам Руски но братушките ръсят само глупости.

          Коментар


          • До: "Дакар" 2009

            Футбол мутбол и други такива не гледам, единственият спорт който гледам с интерес е Формула 1 даже гледам всяка година и по два-три старта на живо задължително но там информация има почти за всичко и всеки да не говорим за интернет почти във всеки информационен сайт има инфо просто супер комерсиализирана структура със яко информация и честно казано не се чуствам ощетен като фен, но явно Дакар е друга песен от по горните постове на Близнака ми просветна макар и да си знаех, съзтезанието явно е супер трудно да се отрази пълноценно и не е по силите само на една телевизия или няма парички в което се съмнявам. По миналата година когато Близнака беше на Дакара някак си бях много по доволен с неговите репортажи както и с лафа от време на време с него друго си е когато научиш от наш човек(очевидец) душата ти се радва, рано или късно и аз съм си поставил за цел да ходя да позяпам, пък дано до тогава ралито се върне в Африка а пък и ако има наши хора да участват още по добре.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • До: "Дакар" 2009

              Качих и седми етап, в нова папка е за по лесно намиране.Клип с английско и руско аудио, има и малка разлика между клиповете.
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/N...f%d0%ba%d0%b0/
              LZ1NBN

              Коментар


              • До: "Дакар" 2009

                Много ме впечатли и мен този чех със 125-кубиковия мотор. Тук някъде из форума бях чел, че едно участие в Дакар излиза около 50000$ минимум, и то с мотор. Някак не ми се връзва да дадеш толкова пари за участие, а да не ти останат 5000$ за нормален мотор? Иначе евала му правя за ентусиазма!

                Коментар


                • До: "Дакар" 2009

                  Снощи, в новините, споменаха за още загинали. Някой знае ли какво се е случило?

                  Коментар


                  • До: "Дакар" 2009

                    Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
                    Снощи, в новините, споменаха за още загинали. Някой знае ли какво се е случило?

                    Рали "Дакар" взе още две жертви

                    Двама души загинаха късно в петък вечерта, след като аржентински камион от поддръжката на рали "Дакар" се преобърна и падна върху друго превозно средство. Инцидентът стана в чилийския град Пехерейес, на 400 км северно от столицата Сантяго. Той е бил по пътя между Ла Серена и Копияно, където трябва да се проведе 9-ият етап от сътстезанието.

                    Помощният камион е носил гуми за участниците и е бил придружаван от кола на организаторите на ралито. Шофьорът на камиона Марсело Санчес по все още неизяснена причина преминал в насрещното платно и смазал минаващата по него кола с двамата души в нея. Те са били перуанци. Шофьорът е задържан в ареста до изясняване на ситуцията.

                    С този инцидент по неофициална информация общият брой на жертвите на ралито стават 54 от началото му. В средата на седмицата загина и мотористът Паскал Тери, като днешната аутопсия установи, че той е починал вследствие на белодробни проблеми. В сряда той беше намерен мъртъв на 15 метра от мотоциклета си.



                    Още една нелепа ситуация.


                    Инфото е взето от тук

                    Коментар


                    • До: "Дакар" 2009

                      Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
                      Много ме впечатли и мен този чех със 125-кубиковия мотор. Тук някъде из форума бях чел, че едно участие в Дакар излиза около 50000$ минимум, и то с мотор. Някак не ми се връзва да дадеш толкова пари за участие, а да не ти останат 5000$ за нормален мотор? Иначе евала му правя за ентусиазма!
                      До колкото си спомням, думите му бяха, че е участвал няколко пъти на ралито и е искал да пробва нещо различно.
                      Луда глава...поне на пръв поглед (калници и изпускателни колектори) май беше с Honda XR 125cc...


                      А, сега го намерих в нета ето....195 KASTAN Ivo (CZE)
                      HONDA XR 125
                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • До: "Дакар" 2009

                        Аха, ясно. Просто е искал да направи впечатление човека, след като вече на 8 Дакара досега е бил общо взето незабележим. Е, определено успя

                        Коментар


                        • До: "Дакар" 2009

                          Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
                          Качих и седми етап, в нова папка е за по лесно намиране.Клип с английско и руско аудио, има и малка разлика между клиповете.
                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/N...f%d0%ba%d0%b0/
                          И от мен хиляди благодарности за записите на етапите

                          Коментар


                          • До: "Дакар" 2009

                            Ето и осми етап,
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/Nana/Dakar%202009/8/
                            LZ1NBN

                            Коментар


                            • До: "Дакар" 2009

                              Малко снимки
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар


                              • До: "Дакар" 2009

                                Тия както винаги са объркали пастата с вакса.Снимките са микс от две напълно отделни състезания.Едното в Африка другото в Южна Америка.Даже не знаят че от много години ралито не се казва така.Иначе хубави снимки благодаря.

                                Снимки и филмчета има много може да ги гледаме и години след това.Никой ли няма да коментира развитието на ралито което от години не е било толкова различно.Ето какво се случва в момента.Вижте за колко км какви са разликите във времената на водачите.http://www.dakar.com/2009/DAK/LIVE/u...s_Atime/5.html
                                Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 13-01-09, 18:12.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X