Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Дакар" 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Дакар" 2009

    Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
    Към Ицо - Точно за този бърз оффроуд говоря. Макар, че наистина коментарите бяха за някои отсечки тип врц. Много малко от колите на това състезание достигат такива средни скорости, като в голяма част от етапите повече от половината автомобили не успяваха да финишират, а най-добрите извън завотските пилоти, изостанаха с много часове, както и половината от заводските.
    Като гледам през какви дюни минават с каква скорост, това си сериозен офф-роуд, макар и на голяма скорост.
    Замислям се каква трябва да е тази кола дето минава така.

    Коментар


    • До: "Дакар" 2009

      Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
      Нещо бъгитата ми се губят тази година на Дакар... Лично мен тези машини ме кефят най-много. Без Шлесер е някак празно, той редовно объркваше по някоя сметчица на големите.
      Те тази година нямат много шансове. Типичен пример е Гордън. Виж каква неравностойна борба води за 4-то място, а Сайнц му дърпа само като му кажат, че Гордън го води.

      Коментар


      • До: "Дакар" 2009

        Сайнц ОТПАДНАЛ!!!

        http://www.novsport.com/news13483_1.html

        Коментар


        • До: "Дакар" 2009

          Става интересно нищо чудно за 1-то място да изгори още един WV освем ако не ги озаптят от бокса Нани Рома май и той е доста назад нищо чудно Роби изведнъж да им искочи изозадзе, Деспре си кара за кеф и май вече е пред Фретине с нова етапна победа, но Кома има нещо влашко във този юнак преди две години пак си водеше така убедително и се подлъзна баш преди финала
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • До: "Дакар" 2009

            Етап 11, има и откъси от старите серий на Дакар
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/N...kar%202009/11/
            LZ1NBN

            Коментар


            • До: "Дакар" 2009

              Голям карък за Синнц.Ама и Гордан го вадиха от дюните. Май наистина става интересно.

              Коментар


              • До: "Дакар" 2009

                Иване, ние като направиме средна скорост 40км/ч и си мислиме че сме карали много бързо, а каво правят тия хора та постигад 140км/ч не мога да си представя. Аз и по магистрала не мога да я направя.

                Коментар


                • До: "Дакар" 2009

                  http://www.youtube.com/watch?v=9n4xK...55780&page=113

                  Вижте момента в който навигатора му сервира че всичко е свършило.Испанецът си мислеше че може да продължи. Даже чисти пред болида камъните.Жесток клип все едно го преживях наживо.Браво на екипа заснел тази драма браво.

                  На Дакар като на Дакар жалко за Сайнц.Сигурно Фау-Ве екипа ще направи разправия с организаторите пилотът казва в клипа че този трап не е бил описан в роуд-бука.Найстина става интересно.Още повече че до този момент и Рома не е финиширал.По късно ще пусна още неща и ще коментираме.
                  Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 15-01-09, 22:50.

                  Коментар


                  • До: "Дакар" 2009

                    Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
                    Иване, ние като направиме средна скорост 40км/ч и си мислиме че сме карали много бързо, а каво правят тия хора та постигад 140км/ч не мога да си представя. Аз и по магистрала не мога да я направя.
                    Това е добра скорост, но въпроса е къде я правят тази скорост и тогава става вече весело. Ето това вече ми харесва много.

                    Коментар


                    • До: "Дакар" 2009

                      Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                      http://www.youtube.com/watch?v=9n4xK...55780&page=113

                      Вижте момента когато навигатора му сервира че всичко е свършило.Испанецът си мислеше че може да продължи.Жесток клип все едно го преживях наживо.Браво на екипа заснел тази драма браво.

                      На Дакар като на Дакар жалко за Сайнц.Сигурно Фау-Ве екипа ще направи разправия с организаторите пилотът казва в клипа че този трап не е бил описан в роуд-бука.Найстина става интересно.Още повече че до този момент и Рома не е финиширал.По късно ще пусна още неща и ще коментираме.
                      То вече стана интересно. А трапа може и да не е бил описан, защото в клипа за деня се вижда, че мицубишито за малко не кацна върху туарега.

                      Коментар


                      • До: "Дакар" 2009

                        Този коментар за днешния етап е не на кой да е а на Марк Милър.Милър е може би един от най добрите в момента рали рейд пилоти.Многократен участник в Баха 500 и Баха 1000.

                        М. Милър №308
                        I can tell you that this was a very demanding stage. I cannot even imagine how the amateurs will make it to the finish today. It was not just difficult, navigation was almost impossible. It was a long series of horror situations from start to finish. These were the longest 200km in my life. It’s not good news to know that Carlos had to withdraw. He has an important place in the team. We got ’tanked’ three times. The sun and the sand were so bright that I would not see anything. I thing it was the toughest stage I ever drove in my life."

                        За тези който се интересуват ето саита на Холовчик Чудесно представяне в това тежко състезание на пилота навигатора и целият екип.Поляците трябва да се гордеят с тях.Има прекрасни снимки и видео.http://dakar.orlenteam.pl/gallery/
                        Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 15-01-09, 23:03.

                        Коментар


                        • До: "Дакар" 2009

                          Как се обърнаха нещата, А ?
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • До: "Дакар" 2009

                            Абсолютна грешка в роудбука! Според него трябваше да се кара направо през коритото на реката . Рома спря на сантиметри от ръба... Това си е сериозен пропуск в книгата, който се оказа решаващ.

                            Коментар


                            • До: "Дакар" 2009

                              Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                              http://www.youtube.com/watch?v=9n4xK...55780&page=113

                              Вижте момента в който навигатора му сервира че всичко е свършило.Испанецът си мислеше че може да продължи. Даже чисти пред болида камъните.Жесток клип все едно го преживях наживо.Браво на екипа заснел тази драма браво.
                              Огромно впечетление ми направи, колко стабилно се държа психически, може би присъщо на професионалисти от такава класа.
                              Това не е само състезание, ами един тест на дух,съзнание и човешки възможности.
                              LZ1HRD

                              Коментар


                              • До: "Дакар" 2009

                                Днес съм решил да пиша по темата а не <празни приказки> и та ка че в днешния етап видях може би най грозното нещо в Дакар????........значи кво става- обръща се нашия човек през кълбо, излизат двамата за радост на всички-ЖИВИ..............започва да се оказва мед помощ на копилота, който се оказва че е със счупена ключица или раменна става и в този момент обръщаме кадъра и...............нашият човек го интересува повече дали ще запали колата а в какво състояние е навигатора му ама не само това, има игоистичната НАГЛОСТ да се доближи до съотборника си, вече със сложени системи на ръката, и най - НАГЛО да му каже " If you ready.............. след което логично получава отговор " Carlos it´s a finish for mi................ , оставям сами да съдите думите ми, ТВА ЛИ Е ГОЛЕМИЯТ ДАКАР, и не искам да продължа с изказването на Сайнц на испански след етапа, защото много от Вас ще го намразят повече от мен.

                                п.с. Близнак, с тва ли се охарактеризират големите ИГРАЧИ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X