Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    Джорджо разберете ,че никой не иска да става за смях и то пред публика!
    Ако пуснете някоя снимка ще спестите тази ненужна полемика ,а иначе е ясно,че състезателите със сигурност че видят трасето още в петък като дойдат в Приморско.
    Аз поне така бих направил.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

      Не виждам обаче с какво някоя и друга снимка на траялно трасе ще ми помогне, ако нямам нужната техника да го преодолея по-добре от другите.
      Ето,че сам си отговаряшна въпроса
      а по този въпрос: организаторите смятат, че опазването в тайна на характера на препятствията е от толкова съществено значение за коректността на състезанието, че трябва да се пази в тайна, то тогава не е трябвало изобщо да се допускат участници до него. В противен случай излиза, че някои са получили бонус.


      Ако бонуса се изразява в това да гледаш,то всички вие ще имате тази възможност, зашото не можем да ви забраним да гледате преди преминаването,само,че не виждам в списъка записан участник с име Чавдар.

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        Препоръчвам ви да видите темите на колегите от Испания - Иво Иванов и Zenit, които с богат снимков материал илюстрират какво може да се очаква от състезанието, как е подготвено трасето, а там имат опит в траялите. Това основно ще е от полза и за публиката. Как да се навия да мина 500 км. на отиване и после още толко на връщане, без да имам идея дали ще ме заинтригува състезанието. Това го давам като пример. Тъй като силно желая успех на това състезание, добронамерено ви препоръчвам да го направите. Това (снимките) си е част от P.R.-а на проявата.

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Джорджо разберете ,че никой не иска да става за смях и то пред публика!
          Ако пуснете някоя снимка ще спестите тази ненужна полемика ,а иначе е ясно,че състезателите със сигурност че видят трасето още в петък като дойдат в Приморско.
          Аз поне така бих направил.
          Руси, препятствията ще претърпят някои промени. Ако не за друго, то заради очакваните дъждове... Имам снимки на почти всички препятствия, поне във вида им, в който бяха в понеделник. Изпратих снимките на Иво, в Испания, за мнение и евентуални корекции. Ако организаторите нямат нищо против, готов съм да ги публикувам още сега...

          Няма нищо смешно, ако даден екипаж реши, че не е достатъчно подготвен за преодоляване на дадено препятствие и го пропусне... просто това е въпрос на преценка. Може да се окаже, че в опити за преодоляване на някое препятствие, състезателите са загубили ценно време и въпреки това не са успели да го преодолеят. Това автоматически ще ги класира зад тези, които, са решили, че това препятствие не е по силите им и просто са го пропуснали. На пръв поглед може би ви изглежда несправедливо, защото едните поне са опитали, но пък другия екипаж се е оказал по-съобразителен и по-точно е преценил възможностите си...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
            ... само,че не виждам в списъка записан участник с име Чавдар.
            А можеш ли да си представиш, че в списъка нямаш не само участник с име Чавдар, но и с различни други имена, примерно поради това, че хората искат да имат представа за характера на трасето, за да могат да си създадат представа до колко е подготвена колата им и какво биха рискували, преди да решат дали да участват или не?
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
              . Ако организаторите нямат нищо против, готов съм да ги публикувам още сега...
              Няма нищо смешно, ако даден екипаж реши, че не е достатъчно подготвен за преодоляване на дадено препятствие и го пропусне... просто това е въпрос на преценка.
              Giorgio пусни снимките,че започвам да си мисля,че някои просто си търсят оправдание. В края на краищата не сме на засекретен полигон на НАТО .

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                Giorgio пусни снимките,че започвам да си мисля,че някои просто си търсят оправдание. В края на краищата не сме на засекретен полигон на НАТО .
                Оправдание за какво?

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
                  Оправдание за какво?
                  Оставам с впечатлението,че когато човек не иска да рискува се оправдава с нещо. Може да не съм прав , но оставам с това впечатление.

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    СНИМКИ НА ТРАСЕТО НЯМА ДА ИМА ПРЕДИ 10.00Ч НА 21.03.2009Г.


                    КОЙТО ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА ИМА ИНФОРМАЦИЯ КАК ИЗГЛЕЖДА ТРАСЕТО ДА ЗАПОВЯДА НА МЯСТО.
                    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                    www.offroadprimorsko.com
                    0899883765

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                      Оставам с впечатлението,че когато човек не иска да рискува се оправдава с нещо. Може да не съм прав , но оставам с това впечатление.
                      Явно аз не разбирам за какво става въпрос.

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        А поне с какъв джип са преминавани препятствията, може ли да покажете.

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          А поне с какъв джип са преминавани препятствията, може ли да покажете.
                          Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                          Екшъна вече започна , трасето даде първите жертви една лебетка, и едно удавено Pajero. Снимки малко по късно, че не можем да преценим ако ги публикуваме някой да не си изтегли заявката за участие.


                          Първоначално публикуван от jivo_pr Преглед на мнение
                          не тренират ,а прогонват трасето.
                          ако не знаеш това е колата на организатора Д.Дринков

                          Разни подводници .....
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение



                            Разни подводници .....
                            Разни глупости написани от разни хора. все пак джипове ще минават не луноходи няма нищо срашно трасето е достъпно за всеки що годе подготвен джип.Една витара със сигурност ще си минава като на парад.

                            п.с. зависи кой ще я кара
                            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                            www.offroadprimorsko.com
                            0899883765

                            Коментар


                            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение



                              Разни подводници .....
                              Въпреки това подготовката на подводницата продължава в пълна сила.

                              Днес бяха отстранени почти всички последици от " Хард Разходката " из Троянските балкани . Остана само неясния проблем със съединителя , но се надяваме до петък да го отстраним за да може да участва клубния автомобил известен повечекато MONSTER-а

                              Коментар


                              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                тук работата загрубя

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X