Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Коко, да взема от Данчо- MUSOVIR репелент против комари? Каква площ трябва да се напръска за да питам колко ще ни трябва?
    Благо, само горичката не сме мерили, но цялото място, което смятаме да окосим и оградим за лагера - поляната с горичката общо е около 8 дка. По принцип ще питам специализирана фирма, която се занимава с такава дейност, каква цена ще оферира за такава площ.
    Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
    0899 00 2221 Николай Динков
    skype: kokonp

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
      Приятели, от днес имаме отделна тема в подфорума Нови пазар Offroad - http://www.offroad-bulgaria.com/show...30#post2233630
      Темата е Важна информация относно Изгубени край Нови пазар 2013 и в нея ще публикуваме всичката информация касаеща състезанието. Заявките за записване ги пускайте тук, а аз ще актуализирам списъка в другата тема! Публикувани са вече и Правилник и Програма.

      Искам да помоля всички колеги и приятели, които имат и най-малкото желание да участват, нека си пуснат заявките тук, като това не ги задължава 100% да дойдат, просто това че прогнозно ще знаем бройката ще ни помогне да се подготвим по-добре със всичко - от това зависи да се получи както трябва и състезанието а и купона!
      Благодаря за разбирането!
      Колеги, още въднъж искам да помоля, желаещите да участват в надпреварата и купона съответно, да подадат заявките си по бързо. Купите за победителите са поръчани те са ясни - 6 броя за трите екипажа на почетната стълбичка, но имаме да поръчваме и фланелки с логото на състезанието, а там трябва да знаем приблизителна бройка. Проекта е готов, но изработката и доставката ще отнемат поне седмица, а времето тече.
      Какво се чудя, че не всички които ще карат са се записали, аз вечно се записвам в последния момент - типично българска черта!
      Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
      0899 00 2221 Николай Динков
      skype: kokonp

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Стига рива ами си дигни телефона. Петър Добрев-Николай Николов с онуй нещо.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Коле запиши ни и нас , Братя Диневи Тойота-Червена Стара Загора. Идваме от Петък да сложите едно шише с Мастика във фризера.
          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
          тел. 0889 017703
          0897 516030

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
            Коле запиши ни и нас , Братя Диневи Тойота-Червена Стара Загора. Идваме от Петък да сложите едно шише с Мастика във фризера.
            С най-голямо удоволствие, даже и айрян ще гледам да сложа в хладилника! Това е единствения алкохол който пия, ама пиене разбирай трудно се справям с 50гр.(чак ме е срам да кажа колко, ама толкова ми е пиенето)
            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
            0899 00 2221 Николай Динков
            skype: kokonp

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              за втория ден колко броя талони максимом сте предвидили и по колко точки има в талон

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                С най-голямо удоволствие, даже и айрян ще гледам да сложа в хладилника! Това е единствения алкохол който пия, ама пиене разбирай трудно се справям с 50гр.(чак ме е срам да кажа колко, ама толкова ми е пиенето)
                Няма да се плашиш, Ще се постарая да те отсрамя с питиетата
                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                тел. 0889 017703
                0897 516030

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Стига рива ами си дигни телефона.
                  Що не си чакаш реда. Нека свърши с мен първо.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                    за втория ден колко броя талони максимум сте предвидили и по колко точки има в талон
                    Отговарям веднага: По принцип Косьо се грижи за тази част, но доколкото си спомням от предварителните обсъждания трябва да са по 4 точки на карнет, подредени в 3 кръга или общо 12, но това не е окончателно, много зависи и от броя съдии с които ще разполагаме, но това е минимума.

                    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                    Що не си чакаш реда. Нека свърши с мен първо.
                    Толкова важно нещо говорихме с Благой...
                    Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                    0899 00 2221 Николай Динков
                    skype: kokonp

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Имам удоволствието да обявя и купа Suzuki

                      Купата е за първо място в клас Suzuki, осигурена е от Благой(Banjo) и ще бъде връчена на победителя лично от него!
                      Тъй като Благой ще участва в надпреварата като навигатор, естествено със Suzuki, техният екипаж ще кара извън класирането в този клас.
                      Първото и най-важно условие за участие в надпреварата за тази купа разбира се, е автомобила да е марка Suzuki. Останалите условия ще обявя в темата "Важна информация" утре след консултация с Благой.
                      Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                      0899 00 2221 Николай Динков
                      skype: kokonp

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Професионалистите , мога ли да участвам с обикновен джип да попия малко знания от вас , че бегачката в момента е на трупчета ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          да попия малко знания от вас ...
                          Няма как да попиеш знания- харда ти е препълнен, щото си дърт...
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                            Имам удоволствието да обявя и купа Suzuki
                            Ееееее,започваш да ме изкушаваш.
                            [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Професионалистите , мога ли да участвам с обикновен джип да попия малко знания от вас , че бегачката в момента е на трупчета ...
                              Ставаме двама с "обикновени" джипове.

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                                ... много зависи и от броя съдии с които ще разполагаме, но това е минимума.


                                Толкова важно нещо говорихме с Благой...
                                Коко, брой ме и мен-като не ставам за състезател, то мисля, че поне мога да ви бъда полезен за съдия!
                                Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                                0887 301 726

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X