Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Трофито е каране извън пътя, по пресечен терен, със силно застъпено ориентиране. Ориентирането в този формат е по-сложно по топографска карта(ГПС), отколкото по пътна книга. Пътната книга е примитивна карта, с едномерна координатна система(само разстояние), като отправната точка е предишната такава. Топографската карта е доста по-сложна, с двуизмерна координатна система, с два репера- екватора и Гринуичкия меридиан.
    О извинявай , пък аз си мислих че при трофито целта е да се мине по фиксирано непознато трасе с екстреми за най-кратко време а то какво било. Тънел съм в заблуда.
    Значи хора да знаете ,участвате в "Трофи" (най-сложното за ориентиране) и за кеф си снимате природата ,колите и вас самите за удоволствие докато обикаляте като свободни електрони наляво-надясно.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #47
      От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Колеги , моля да не разваляме добрата идея с това кой как дефинира термините в офроуд-а...
      темата е "Изгубени край Нови пазар" ... навигация по непознат терен ...
      Успех на всички

      Коментар


      • #48
        От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Винаги е весело.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #49
          От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Относно бивакуването. Нощувките събота срещу неделя ли ще е или още от петък? На мястото на бивака има ли вода за битови нужди?
          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
          За мое голямо съжаление по това време на годината не мога да присъствам.
          Защо така, без теб ще е скучно
          Последно редактирано от banjo; 05-06-13, 18:08.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #50
            От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Относно бивакуването. Нощувките събота срещу неделя ли ще е или още от петък? На мястото на бивака има ли вода за битови нужди?
            Планираме купона да започне от петък вечерта, а мястото което сме "заплюли" за бивак (поляна в съседство с гора) се намира срещу обитаема сграда-заведение с голяма зала която при нужда ще ползваме, така че питейна вода има. А предвид сезона вероятно ще осигурим и водоноска за къпане (който иска) щото Кольо има един лаф - "хигиената е враг на туриста", но ние все пак не сме туристи...!
            Последно редактирано от koko_np; 05-06-13, 18:06. Причина: допълване
            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
            0899 00 2221 Николай Динков
            skype: kokonp

            Коментар


            • #51
              От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Мислим да е още от петък. От следобеда ще има хора на мястото.
              На мястото има бивша почивна станция на някакво предприятие, която работи. Има нещо като барче, има вода(от тръбопровода), има тоалетни.
              На 50 метра от асфалта е. От другата страна на пътя е поляната на която мислим да е бивака.
              Ще бъде окосено и обезпаразитено, и съответно оградено с лента.

              Замислено е официално откриване в събота сутринта в града(6 км), после с полицейска кола колоната се връща до бивака, където някъде ще е и старта.

              Но засега е само в главите ни, нека да се оправим с административната работа, че там е по-тегавото. След като всичко е сигурно-правилник, записвания и т.н.


              Писали сме едновременно.
              А лафа за хигиената не е мой, това си е старо туристическо правило. Били сме се омирисали малко-голям праз...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #52
                От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Отлично.
                Благодаря за пояснението.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #53
                  От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Ами аз какво да кажа,освен,че щом Мехата е казал да участваме,значи ще ,участваме.Освен, ако не иска друг пилот/примери:Варна,Нова Черна,вчера даже един колега ми се скара,че съм преотстъпил навигатора му на друг пилот/
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • #54
                    От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Ха,май ще имам шанс да участвам от другата страна на бариерата на точно такова мероприятие.Дано да е свободен календара за тогава.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • #55
                      От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Малко по малко се събираме обичайните заподозрени

                      За нас ще е чест и радост да ви посрещнем.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #56
                        От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Замислено е официално откриване в събота сутринта в града(6 км), после с полицейска кола колоната се връща до бивака, където някъде ще е и старта.
                        Това задължително ли е? Става въпрос цирка с колоната и полицейската кола. Нещо не ме кефи. По-добре на мястото на старта няколко приказки на две на три и хайде за гъби. Пък ако докарате и няколко танцьорки, DJ ,водещ цапнат в устата няма да се разсърдим.
                        Последно редактирано от banjo; 06-06-13, 08:57.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • #57
                          От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Кольо съм.

                          Не е задължително, но е силно желателно.

                          И аз не съм привърженик на показност и циркове, но е добре да се направи. Има защо. Който не иска-да не идва, не е задължително, но е добре да сме повечко джипове на площада.
                          Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                          0899 00 2221 Николай Динков
                          skype: kokonp

                          Коментар


                          • #58
                            От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от icofen Преглед на мнение
                            Браво И формата ми допада,само навигатор трябва да си намеря.
                            Колега аз съм свободен за навигатор така и така ще съм там ако искаш няма проблеми.

                            Коментар


                            • #59
                              От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Ами аз какво да кажа,освен,че щом Мехата е казал да участваме,значи ще ,участваме.Освен, ако не иска друг пилот/примери:Варна,Нова Черна,вчера даже един колега ми се скара,че съм преотстъпил навигатора му на друг пилот/
                              Аааа Чаро двамката ще караме .Не искам никакви извинения от рода на ............ Отиваме и и толкоз.Време е Кольо да почерпи подобаващо ......няма страшно нищо няма да му стане на здравето.
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • #60
                                От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                                Време е Кольо да почерпи подобаващо ......няма страшно нищо няма да му стане на здравето.
                                Май се размечтахме?

                                Ако карате пожелавам Ви успех!
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X