Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    км зависят само от теб това е стратегия

    Коментар


    • #92
      От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
      км зависят само от теб това е стратегия
      Това е ясно, аз питах за друго.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #93
        От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
        A нещо като точки за публика/снимащи ще им ли? Или този път снимащи ще са само състезателите
        На този въпрос ще отговоря така: ще се постараем да ви дадем (на зрителите) GPS координати на точки, на които ще е интересно да се гледа, но не ви гарантираме че някой от състезателите ще ги намери и ще стигне до тях, това искам да е ясно, за да няма после коментари, че всичко е обвито в конфиденциалност. Формата на състезанието е такъв, че не гарантира достигането на състезателите до всички точки. Това зависи само и единствено от тяхната подготовка и екипна работа. Точки предполагам ще публикуваме тук и на табло в щаба на състезанието вечерта на 02.08.2013г.
        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
        0899 00 2221 Николай Динков
        skype: kokonp

        Коментар


        • #94
          От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Всичко наред ли е с организацията? Месец до мероприятието, ще се записваме ли?
          Май чакате Косьо да се завърне.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #95
            От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Имам удоволствието да публикувам правилника, по който ще се проведе "Изгубени край Нови пазар".

            *този правилник не е окончателен и до деня на състезанието Организатора може да нанесе корекции в него;
            pravilnik_rev04072013_1830.docx
            Последно редактирано от koko_np; 04-07-13, 17:37. Причина: допълване
            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
            0899 00 2221 Николай Динков
            skype: kokonp

            Коментар


            • #96
              От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              Всичко наред ли е с организацията? Месец до мероприятието, ще се записваме ли?
              Май чакате Косьо да се завърне.
              Вярно че има само още месец, а има още толкова много работа по организацията...
              Утре ще е готов самостоятелния под-форум на Нови пазар Offroad, където вече ще се публикуват всички теми относно мероприятието и тогава ще обявим официалното записване за участие в състезанието.
              Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
              0899 00 2221 Николай Динков
              skype: kokonp

              Коментар


              • #97
                От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                «Новопазарско преследване»
                Ейййййй ,добре де предавам се. Няма да уча пилота как да сменя гума.
                Употребата на алкохол и упойващи вещества се определя визуално от организаторския екип.
                Експерти в тая област имате ли? Аз искам да духам балонче с АЛКОНАЛ, мечта ми е да видя какъв ще е резултата.
                Последно редактирано от banjo; 04-07-13, 19:07.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #98
                  От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Ейййййй ,добре де предавам се. Няма да уча пилота как да сменя гума.
                  Първо на първо никъде не е упоменато кой член на екипажа трябва да свърши тази работа и второ не ми се смята(пък и не съм толкова добър математик) какъв е шанса да се стигне до такъв вариант за решаване на казуса с класирането!
                  Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                  0899 00 2221 Николай Динков
                  skype: kokonp

                  Коментар


                  • #99
                    От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                    Първо на първо никъде не е упоменато кой член на екипажа трябва да свърши тази работа и второ не ми се смята(пък и не съм толкова добър математик) какъв е шанса да се стигне до такъв вариант за решаване на казуса с класирането!
                    Как кой, тоя който е давал малко гаааааааз. Няма да му оправям бакиите.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Коко напьлно сьм сьгласен с правилника но това с каските и снимките малко ме претиснява лично мен жегата в тоя период от времето много ме мьчи все пак не гоним национален шампионат всички подписваме декларации помислете за това

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Това с азимутите за втория ден ли ще е? Хубаво де ще чакам да пуснете програмата в под форума и да дадете линк.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Такива автомобили като моя с румънска регистрация могат ли да участват ?
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                            Коко напьлно сьм сьгласен с правилника но това с каските и снимките малко ме претиснява лично мен жегата в тоя период от времето много ме мьчи все пак не гоним национален шампионат всички подписваме декларации помислете за това
                            Това с каските е заради безопасността, тя за мен винаги е била на първо място като състезател. Вярвам че и други колеги мислят по същия начин. Относно това с декларациите - не ми се мисли ако стане нещастен случай според мен единствения виновен ще е Организатора. Така че взели сме решение да няма компромис с безопасността!

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Това с азимутите за втория ден ли ще е? Хубаво де ще чакам да пуснете програмата в под форума и да дадете линк.
                            Да, за втория ден са. Днес по-късно ще пусна и програмата. Азимутите ще бъдат на няколко "кръга", като за всеки "кръг" последната точка ще бъде старт/финалната точка, където ще бъде даван нов карнет за следващия "кръг". Печатите ще се слагат по определен ред, реда по-който трябва да бъдат достигнати точките. Ако има печат поставен на грешно място, няма да се зачита. Тоест "случайно" сте попаднали на контрола, която не е от "кръга", който карате в момента и ви сложи печат, няма да бъде зачетен!

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            Такива автомобили като моя с румънска регистрация могат ли да участват ?
                            Боре, движението по асфалт сме го минимизирали до придвижването от площада пред общината до реалния старт,което е около 300-400м. така че изискване за регистрация, застраховки ГО и ГТП нямаме. Отговора е: Да, Патрол-и с Румънска регистрация могат да участват
                            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                            0899 00 2221 Николай Динков
                            skype: kokonp

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Аз ще дойда да гледам и да люпя семки.......
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Приятели, от днес имаме отделна тема в подфорума Нови пазар Offroad - http://www.offroad-bulgaria.com/show...30#post2233630
                                Темата е Важна информация относно Изгубени край Нови пазар 2013 и в нея ще публикуваме всичката информация касаеща състезанието. Заявките за записване ги пускайте тук, а аз ще актуализирам списъка в другата тема! Публикувани са вече и Правилник и Програма.

                                Искам да помоля всички колеги и приятели, които имат и най-малкото желание да участват, нека си пуснат заявките тук, като това не ги задължава 100% да дойдат, просто това че прогнозно ще знаем бройката ще ни помогне да се подготвим по-добре със всичко - от това зависи да се получи както трябва и състезанието а и купона!
                                Благодаря за разбирането!
                                Последно редактирано от koko_np; 05-07-13, 17:23. Причина: корекция
                                Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                                0899 00 2221 Николай Динков
                                skype: kokonp

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X