Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Да се гледа със звук:




    Последно редактирано от Пламен Исаев; 25-06-13, 08:46.

    Коментар


    • #77
      От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Най-вероятно ще
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #78
        От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Първоначално публикуван от koki4a_84 Преглед на мнение
        Коле може ли с GPS който не записва трак впрочем тои записва ама маи не може да се свали иначе идеята е перфектна
        Колеги, както вече каза и Благой, GPS ви трябва само за да въведете координати и да ги "издирвате" после. В този формат не се чете трак от устройството, доказателство са само снимките!


        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
        Да се гледа със звук:




        На този оригинално зададен въпрос отговора е ДА, такси ще има, но тъй като ще се опитаме да ги "изтъним" максимално и едновременно да сме на много добро ниво с организацията, все още не мога да отговоря точно. Яснота ще има след 7-ми Юли.
        Последно редактирано от koko_np; 27-06-13, 12:54. Причина: допълване
        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
        0899 00 2221 Николай Динков
        skype: kokonp

        Коментар


        • #79
          От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Кьм Оргатима моляви поставете 1 или 2 координата които са недостьпни за джип че имам оромното желание да снимам моя копилот как се набира по баирите или преплува някоя трьстика за да стигне до точкота че да забрави АТВ то докато е на офроуд

          Коментар


          • #80
            От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            До мен достигна информация,че ще има и такива точки...
            Дерзай!
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • #81
              От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Благодаря ви ще взема дори икамера сьгласен да участвам извьн класерането само миги дайте предварително икам да го мьча до последно

              Коментар


              • #82
                От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                Кьм Оргатима
                Незнам кой въведе този термин но ми звучи като повръщано или като съкращение от руски език. Моля не го ползвайте повече ,че ми се повдига като го прочета всеки път. То може да не е лошо ама прекалено често го използвате последно време. Защо не пишете просто едно " ОРГАНИЗАТОР"-"ОРГАНИЗАТОРИ"-"ОРГАНИЗАЦИОНЕН ЕКИП"

                Търсене за дума: Организатор

                организатор мн. организатори, м. Този, който организира нещо. // прил. организаторски, организаторска, организаторско, мн. организаторски. Организаторски талант.
                Организационен
                организационна, организационно, мн. организационни, прил. Който се отнася до организация, до подготовката и провеждането на нещо. Организационен комитет.
                Търсене за дума: Екип


                екип мн. екипи, (два) екипа, м.
                Група от различни специалисти, натоварени временно за извършване на обща работа.
                "ТИМ" дори това не е верния термин който се ползва. С кого се състезават организаторите?
                тим тимът, тима, мн. тимове, (два) тима, м. В спорта — група от спортисти, които се състезават заедно с други такива групи; отбор.
                Последно редактирано от banjo; 29-06-13, 00:14.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #83
                  От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  A нещо като точки за публика/снимащи ще им ли? Или този път снимащи ще са само състезателите
                  Последно редактирано от ckaytss; 29-06-13, 00:02.
                  Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                  Калоян Кирилов
                  LZ2ZGT

                  Коментар


                  • #84
                    От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Извинявай но просто го ползвам като ськращение но щом те дразни тая дума от мен повече няма да я чуеш

                    Коментар


                    • #85
                      От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                      Извинявай но просто го ползвам като ськращение но щом те дразни тая дума от мен повече няма да я чуеш
                      Аз немога да кажа на някой какво да пише ама признай че звучи гадно това съкращение ОРГА .

                      (СофГрКомбитус-Не беше ли: Софийски Градски Комбинат за Битови услуги.)
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • #86
                        От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        До някьде сьм сьгласен с теб

                        Коментар


                        • #87
                          От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          И все пак да споделим с вас малко от организацията и какво сме ви подготвили.
                          Първия ден от маркирането на точките започна така: Кольо дойде от Шумен с цивилната(семейната) джипка, взе ме от офиса, аз съответно с риза и панталон и се почна едно чудене "къде ще ги пращаме тези хора..." :
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01677 (Small).JPG
Прегледи:1
Размер:54.5 КБ
ID:5497848
                          а ето ме и мен по чехли, с риза и панталон, както подобава да е облечен един истински офроудър...
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01676 (Small).jpg
Прегледи:1
Размер:205.9 КБ
ID:5497849
                          тук пък за 101 и 102 от сега казвам, че ако на някой не му харесат точките да псува Кольо, че той като видя мястото и се запъна като магаре на мост да ги пишем, малко гаднички...
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01697small.jpg
Прегледи:1
Размер:268.3 КБ
ID:5497850
                          тук е мястото да напомня че точки от 101 до 110 включително, достигнати с автомобила ще носят на екипажа по-голям брой точки, може би над 10 точки всяка. Броя точки ще го уточним след още малко сметки и според общия брой на точките, които ще търсите. Същите тези точки достигнати само от член на екипажа носят по 1 точка.
                          Тук още една интересна точка, ако някой се умори да кара и е достигнал точката - място за пикник , не е сигурно обаче дали Кольо ще ви чака там с биричка както е на снимката
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01718small.jpg
Прегледи:1
Размер:255.8 КБ
ID:5497851
                          а ето и още една точка от "тлъстите" както решихме да ги наричаме - лебедчица... , за тази бяхме единодушни...
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01725small.jpg
Прегледи:1
Размер:144.6 КБ
ID:5497852
                          Приготвили сме ви и няколко чешмички да се разхладите вие и джипките (тук Кольо само налива водата, да не си помисли някой че пие....)

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01705small.jpg
Прегледи:1
Размер:156.0 КБ
ID:5497853
                          засега толкова, още доста приятни изненадки ще ви приготвим, но днес времето не даде с тези дъждове. Правилника ще публикуваме следващите дни, само за сведение че е почти същия като на Изгубени в Лудогорието (заимстван е от тях със съгласието им, за което още не сме почерпили ).
                          Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                          0899 00 2221 Николай Динков
                          skype: kokonp

                          Коментар


                          • #88
                            От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                            Кьм Оргатима моляви поставете 1 или 2 координата които са недостьпни за джип че имам оромното желание да снимам моя копилот как се набира по баирите или преплува някоя трьстика за да стигне до точкота че да забрави АТВ то докато е на офроуд
                            Ще намерим специално такава точка, само от теб зависи да мотивираш навигатора да се поизпоти да я достигне. Само да не прати теб до точката...
                            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                            0899 00 2221 Николай Динков
                            skype: kokonp

                            Коментар


                            • #89
                              От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              На каква площ приблизително са разположени точките? Имате ли представа колко квадратни километра са или е рано да питаме?.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • #90
                                От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Това което предлага те е страхотно тоя формат на сьстезание ми допада многто

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X