Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Лазарово 2010

    мисля че за хоби клас 33.5 е много Машина с 33 има голямо предимство пред 29-ки.Но пък и това е хитруване на дребно

    Да така е много си прав . Но аз имам следния въпрос : ЗАЩО СЕ СПРЯХТЕ НА 33.5 "

    Ако някой познае верния отговор от мен бирата .
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • #77
      До: Лазарово 2010

      Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
      ГлЕй са...... предполагам че пишеш заради менЕ. Та да ти каЕм:
      ВЕрвай ми че имам чене да ти отговоря на изтрития ти пост.
      Няма нужда от връзки.
      Надявам се на Лазарово да сме У един клас, та да се позабавляваме заедно.После да пийнеме по нЕкоя напитка.
      А....... бех забравил : връСки се пише със З.
      уСПЕХ НА КМЕТА,ЖОРО И ЛАЗАРОВО И ПРЕЗ ТОЯ СЕЗОН.
      Да бе /може и да си прав / ама като гледам трият само моите постове . Та и това ако не е врьзки /кажи че не е верно /. Заради тези врьзки и нагласени работи оффроуда е на това дередже . А колкото до састезанието на Лазарово/ ако не се скриеш пак/ и аз се надяавам да покараме и да си попиеме . АЗ ЩЕ ПОЖЕЛАЯ УСПЕХ НА ВСИЧКИ САСТЕЗАТЕЛИ .

      Коментар


      • #78
        До: Лазарово 2010

        Другари Самоковци, това е тема за състезанието в Лазарово. Моля да не я превръщате в някаква лична дискусия. Ако има да си кажете нещо, ползвайте ЛС, ако не може да се видите, но закачките Ви тук са спам.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #79
          До: Лазарово 2010

          [QUOTE=ivan popov;1010320]мисля че за хоби клас 33.5 е много Машина с 33 има голямо предимство пред 29-ки.Но пък и това е хитруване на дребно

          Да така е много си прав . Но аз имам следния въпрос : ЗАЩО СЕ СПРЯХТЕ НА 33.5 "

          Ако някой познае верния отговор от мен бирата .[/QUOTE

          Сигурно заради самия размер.Май всичко е относително.
          Не,че имам претенции но мойте гуми като ги пишат 34 а тоговарят на 33-и малко(под 33,5) в кой клас са.
          Може би тоя размер е спорен.
          Взех ли бирата или КЕ требе да взимаш две(една за мене и една за позналия).

          Коментар


          • #80
            До: Лазарово 2010

            [QUOTE=markan;1010617]
            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
            мисля че за хоби клас 33.5 е много Машина с 33 има голямо предимство пред 29-ки.Но пък и това е хитруване на дребно

            Да така е много си прав . Но аз имам следния въпрос : ЗАЩО СЕ СПРЯХТЕ НА 33.5 "

            Ако някой познае верния отговор от мен бирата .[/QUOTE

            Сигурно заради самия размер.Май всичко е относително.
            Не,че имам претенции но мойте гуми като ги пишат 34 а тоговарят на 33-и малко(под 33,5) в кой клас са.
            Може би тоя размер е спорен.
            Взех ли бирата или КЕ требе да взимаш две(една за мене и една за позналия).
            Твоите са 33,6" да ме извините за спама, ама си в горния клас.

            Коментар


            • #81
              До: Лазарово 2010

              Твоите са 33,6" да ме извините за спама, ама си в горния клас.
              О.К.
              Нямам претенции.Ама подписа ти ме мета в една еуфория........

              Коментар


              • #82
                До: Лазарово 2010

                Говорех принципно,не визирам Маркан и не знам с какви гуми кара последно.Много ми е интересно тракторки 16х7.50 или 16х 9 .00на колко отговарят.Щото тракторката си е сериозно предимство сред нормалните гуми на хоби класа.

                Коментар


                • #83
                  До: Лазарово 2010

                  Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                  мисля че за хоби клас 33.5 е много Машина с 33 има голямо предимство пред 29-ки.Но пък и това е хитруване на дребно

                  ЗАЩО СЕ СПРЯХТЕ НА 33.5 "

                  .
                  До числото 33,5" се стигна в дискусиите във форума около траял състезанията. На който му се търси ще може да прочете.

                  Чак голямо предимство разлика от няколко инча....! Светльо на Самоков победи с 31-ци няколко джипа с доста по-големи гуми( Киров, Йори..)
                  Масовите гуми са регенерат 235/85/16 и тракторки 7,5Х16, които идват(реално) над 32"(81,23см).

                  А Злати ме е разбрал правилно- в "Хоби" единственото ограничение(освен колани и каски) е максималния размер на гумите.
                  В "Експерт" ограничението е наличието на клетка. Някой ако иска може да кара и с аспиринчета
                  За лебедка още не съм убеден, че трябва да е задължителна, защото така или иначе по зоните ще има асистиращи машини( заради клас "Хоби" и за опорни точки за лебедките)
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Лазарово 2010

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Другари Самоковци, това е тема за състезанието в Лазарово. Моля да не я превръщате в някаква лична дискусия. Ако има да си кажете нещо, ползвайте ЛС, ако не може да се видите, но закачките Ви тук са спам.
                    Да така е извинявам се , но виж кои започна .

                    Коментар


                    • #85
                      До: Лазарово 2010

                      С риск да си понеса гнева на много хора.
                      Вие комплекси ли избивате или просто решихте че заради едно състезание ще си го мерите?
                      Като дойде времето елате карайте пък тогава подавайте контестаций колкото си искате.
                      Това не е така и онова не е така.
                      Маркан много пъти е казвал че излушва хората.
                      Жоро никога не е правил неща без да ги обмисли предварително.Като мислите с какъв размер гуми сте направо се запистваайте клас "Отворковци" както го бяха казали някаде и готово.Като карате с по-големи гуми защо се коментира кой с какво ще кара в "Хоби".КОйто има по-големи сам си го е избрал.Мога да му подаря малки 195 да кара в хоби.Всеки път започвате да се карате за глупости във форума за какво ли не.Ще дойде състезанието и ще се види кой кого!
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #86
                        До: Лазарово 2010

                        Вече съвсем сте си като другия шампионат . Учете се от грешките ни!

                        Я да ви зарадвам с това видео:

                        Коментар


                        • #87
                          До: Лазарово 2010

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Вече съвсем сте си като другия шампионат . Учете се от грешките ни!

                          Я да ви зарадвам с това видео:

                          Подкрепям думите на явор.Ако съм го разбрал правилно не разваляйте купона с претенций за професионализъм!
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • #88
                            До: Лазарово 2010

                            Кандидати за клас Експерт: Атанас Делев, Антон Димов, Пловдив, ТЛК
                            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                            Коментар


                            • #89
                              До: Лазарово 2010

                              Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                              Кандидати за клас Експерт: Атанас Делев, Антон Димов, Пловдив, ТЛК
                              С каква джипка ще карате като вашата е още в бокса
                              SUZUKI SAMURAI
                              http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                              Коментар


                              • #90
                                До: Лазарово 2010

                                Да се надяваме, че до тогава ще е готова

                                И един въпрос към организаторите: Между зоните ще могат ли да се правят промени по колата. Например да се сменят гумите, да се сваля и качва оборудване ......
                                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X