Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Лазарово 2010

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Започвам предварително записване, за да придобием представа за броя на участниците.

    Клас "Експерт":

    1. Петър Николов, Самоков, Тойота ЛК

    Клас "Хоби":
    А търкалан де го.Колкото и да сложно вътре яката игра трябва да сме вътре!
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #62
      До: Лазарово 2010

      Жоро записваи и нас .Румен Белчински .Светослав Ушагелов .Самоков .Сузуки Витара .Клас експерт.....

      Коментар


      • #63
        До: Лазарово 2010

        Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
        Жоро записваи и нас .Румен Белчински .Светослав Ушагелов .Самоков .Сузуки Витара .Клас експерт.....
        Ауууу..... демек имаме Витара с 35-ци(поне). Щом е за експерт.
        В същност в експерт коли с гуми по-малки от 33,4 имат ли право да участват.

        Коментар


        • #64
          До: Лазарово 2010

          Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
          Ауууу..... демек имаме Витара с 35-ци(поне). Щом е за експерт.
          В същност в експерт коли с гуми по-малки от 33,4 имат ли право да участват.
          не е витара другое и по мошное

          Коментар


          • #65
            До: Лазарово 2010

            Жоре преди да почнеш да записваш трябва да напишеш регламента а не само идеите .
            SUZUKI SAMURAI
            http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

            Коментар


            • #66
              До: Лазарово 2010

              Жоре, Ицо е прав, ако искаш, звънни да ти разправя за Испания, има някои хитри моменти там в техните правила, които помагат да се избегнат доста от проблемите, посочени от Иван Маринов.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #67
                До: Лазарово 2010

                Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                В същност в експерт коли с гуми по-малки от 33,4 имат ли право да участват.
                Имат. Условието за "Експерт" е да има клетка.
                Условието за "Хоби" е гуми ДО 85см(33,5").

                Записването е предварително, като засега мога да кажа, че трудността за "Експерт" ще е по-висока.
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #68
                  До: Лазарово 2010

                  Имат. Условието за "Експерт" е да има клетка.
                  Условието за "Хоби" е гуми ДО 85см(33,5").


                  Добре е да има различни класове и технически изисквания за автомобилите в тях / които да са валидни за ВСИЧКИ /,но " Хоби " и гуми до 85 см. не ми се връзва много . За " Хоби " - мах. 31"
                  До сега на такъв вид състезания е имало единични случаи на по-големи от 33,5" ,или с други думи рискувате в големия клас да не съберете участници за купите .
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • #69
                    До: Лазарово 2010

                    Не мисля,че е проблем в "големия" клас да се запише някой с 33-ки,ограничението е за да не дойда ПРИМЕРНО аз с едни 44-ки и да искам в хоби.
                    Сузуки Самурай-старт от скрапа
                    0885192667

                    Коментар


                    • #70
                      До: Лазарово 2010

                      Не мисля,че е проблем в "големия" клас да се запише някой с 33-ки,ограничението е за да не дойда ПРИМЕРНО аз с едни 44-ки и да искам в хоби.


                      Говоря за " Хоби " и мисля ,че ограничението е за нормални серийни коли и мах. гуми за тях . На нормален Самурай или Витара дали ще вкараш 31" -ци . За това смятам този размер за мах. за "Хоби "- ако решите може и надолу .
                      А за " големия " клас - нали за това е голям да има големи гуми и да няма ограничения .
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • #71
                        До: Лазарово 2010

                        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                        Не мисля,че е проблем в "големия" клас да се запише някой с 33-ки,ограничението е за да не дойда ПРИМЕРНО аз с едни 44-ки и да искам в хоби.


                        Говоря за " Хоби " и мисля ,че ограничението е за нормални серийни коли и мах. гуми за тях . На нормален Самурай или Витара дали ще вкараш 31" -ци . За това смятам този размер за мах. за "Хоби "- ако решите може и надолу .
                        А за " големия " клас - нали за това е голям да има големи гуми и да няма ограничения .
                        Ванка, ако аз разбирам правилно, в малкия клас можеш да караш и с 29" , и с 31", и с каквото ти е кеф, но не по-голямо от 33,5". А в Профи класа можеш да караш със всякакви гуми, и по-малки, и по-големи от 33,5". Границата е сложена просто ориентировъчно, щото например на Диско с мерак и без лифт( може би с малко рязане) можеш да вкараш 32", а с леко рязане на калниците и/ или лек лифт и 33". Така, както аз го виждам, главното отличие на класовете ще е наличието на задължителна клетка и лебедка за Профитата.
                        Нека Жоро сложи Правилника, че да видим накъде отиват нещата.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #72
                          До: Лазарово 2010

                          Първоначално публикуван от rumenlibia
                          Охо гледам има хора с врьски и тук ,като не им харесва истината и я трият . Така е на всякаде .
                          ГлЕй са...... предполагам че пишеш заради менЕ. Та да ти каЕм:
                          ВЕрвай ми че имам чене да ти отговоря на изтрития ти пост.
                          Няма нужда от връзки.
                          Надявам се на Лазарово да сме У един клас, та да се позабавляваме заедно.После да пийнеме по нЕкоя напитка.
                          А....... бех забравил : връСки се пише със З.
                          уСПЕХ НА КМЕТА,ЖОРО И ЛАЗАРОВО И ПРЕЗ ТОЯ СЕЗОН.
                          Последно редактирано от markan; 23-01-10, 21:00.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Лазарово 2010

                            Точно така и аз го разбирам и затова е мах. ограничение ! Ако остане 33.5 " за малкия клас то за другия няма да има нужните участници и съответно няма да има интрига . За да има по добро съотношение и по-равно разпределение на коли за двата класа то мах. размер за " Хоби " да нее по-вече от 31" Това е моето мнение !
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • #74
                              До: Лазарово 2010

                              Ванка,и аз съм съгласен с теб,мисля че за хоби клас 33.5 е много Машина с 33 има голямо предимство пред 29-ки.Но пък и това е хитруване на дребно-една добре подготвена машина със 33ки ще се представи добе при експертите а сред хоби класа направо си е абонат за всички призови места без зор.Според мен хоби класа трябва да е със съвсем стандартни машини с минимум доработки и нормален размер гуми.Нека по-добрия водач да има повече шансове а не по-подготвената машина.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Лазарово 2010

                                Има логика в това, което казвате, но Организатора, сиреч Жоро и Кмета, ще решат. Вижте и тази тема - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...B+%CC%E0%F2%E0 , има интересни неща за испанските правила и трите им класа. Верно, на светлинни години са от нас, но все пак поне като идея.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X