Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лазарово 2010

    Всичко ми е ясно ,но след като няма стартови номера,кой ще е луд да кара пръв.В Самоков през втория ден първите се отказаха да минат по трасето,щото пръв през препядствията си е автоматично слабо представяне.

    Коментар


    • До: Лазарово 2010

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      Всичко ми е ясно ,но след като няма стартови номера,кой ще е луд да кара пръв.В Самоков през втория ден първите се отказаха да минат по трасето,щото пръв през препядствията си е автоматично слабо представяне.
      Според мен е най добре препядствията да са така направени че да не претъпяват съществени промени за да е еднакво гадно на всички.За някой препядствия според мен това е осъществимо но за други няма как да стане.Но както и да се направи доволни и недоволни винаги ще има за това нека организаторите го направят както сметнат за добре пък всеки след като се запознае с правилата си преценя дали ще кара или не

      Коментар


      • До: Лазарово 2010

        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
        Препятствието гърбици какво ще представлява!
        Еее... много те тормозят тези гърбици. Едните гърбици ще бъдат от пръст, а другите от гума.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • До: Лазарово 2010

          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
          Проблемите, които сме имали са абсолютно нормални:
          -един състезател не си беше прочел правилата и под въздействие на адреналина не чу каво му казва съдията и излезе от зоната с целия джип. Естествено получи дисквалификация ЗА ЕТАПА, разсърди се и не кара и на следващия ден.... Нормално... Сега пак ще е така, но дисквалификацията ще е само за зоната.
          -Всеки е свободен да си плати таксата, да си изтегли стартов номер и да не кара( това по въпроса за Близнака). Сега няма да има стартови номера( ще има само номера за разпознаване на екипажа) и няма да има повод за мрънкане.
          -Връщането назад какво?!? Имахме проблеми с връщането назад в Самоков, тъй като имаше неподготвени съдии и единия беше написал в съдийския лист 11, което се оказа, че не е 11 връщания, а са две.
          Класирането в Самоков наистина се позабави, но не повече от 2 часа( има състезания в, които няма класиране 2 дни).
          Това за НАТЪКМЯВАНЕТО НА КЛАСИРАНЕТО ще се направя, че не си го написал!! Всичко друго приемам, но такова обвинение НЕ! Една от идеите за създаването на любителски състезания е да избягаме от интригите и стъкмистиката.
          Ако не си убеден в честността на съдийския екип по-добре не участвай.


          п.п. Трябва да те предупредя, че трасето не е подходящо за Витара без цял преден мост.
          Ако визирате мене за сърдития състезател,искам да кажа че не съм се сърдил,а ни исках да карам водното втория ден.Споровете ни бяха за други неща.Поздрави и успех в организирането.Ако успея да сложа друг диф отпред на витарата ще учавствам и аз.УСПЕХ.
          СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


          0878209603 0885665118 Качето русия

          Коментар


          • До: Лазарово 2010

            Повярвайте на опита." Любителско състезание", това определение не търпи критика единствено само в случая, когато се прави за пръв път или състезател участва за пръв път.
            Във всички други случаи става следното.
            Всеки участвал прави постъпки за подобряване на представянето си на следващото си участие. Работи и върху себе си и по колата.
            Хипертрофията породена от лудото и прекомерно увлечение по дисциплината, която кефи погрешно се нарича "професионализъм".
            За мен определението е :НАТРАПЧИВА ПСИХОПАТИЯ С УЧЕСТЯВАЩИ СЕ ПРИСТЪПИ.
            Та и аз организирам любителско състезанийце...
            Пожелавам ви успех!
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • До: Лазарово 2010

              Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
              Ако визирате мене за сърдития състезател,искам да кажа че не съм се сърдил,а ни исках да карам водното втория ден.Споровете ни бяха за други неща.Поздрави и успех в организирането.Ако успея да сложа друг диф отпред на витарата ще учавствам и аз.УСПЕХ.
              Предполагам че не става въпрос за теб а за Миро

              Коментар


              • До: Лазарово 2010

                Да за Миро.
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • До: Лазарово 2010

                  Наградите са както следва:

                  "Експерт"
                  1-во място-600лв
                  2-ро място-400лв
                  3-то място-200лв

                  "Хоби"
                  1-во място-500лв
                  2-ро място-300лв
                  3-то място-100лв

                  Такса за участие 30лв.
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • До: Лазарово 2010

                    Taka и не разбрах записването къде и как става,за това пускам заявка тук.
                    Владимир Раденков-Никола Николов-Нисан Патрол-За сега в клас хоби,ако успееме с клетката за тогава-в експерт.
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • До: Лазарово 2010

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      Първоначално публикуван от icofresh
                      Жоро напълно те подкрепям и мисля че това е пътя.Винаги ще има хора които нещо няма да им хареса и ще са недоволни.Всеки има право да си казва мнението и да реши за себе си дали да участва.
                      Нека да има повече хора които вместо да дават акъл да организират състезания .
                      Браво ИЦО - БРАВО КОЛЕГА ! Надявам се на това състезание и ти да се пробваш по трасето ,а не да стоиш до някое колче с молив в рецете вместо волан ! Да това е пътя и аз го подкрепям и съм участвувал ,участвам и живи и здрави и в бъдеще ще участвам на такъв тип състезания ,а не на тези които ги организират от бфас . Опитвам се да помогна да се изчистят някои грешки ,но явно не искате да ме чуете .

                      ОЧАКВАМ ДА ПОТВЪРДИТЕ ИЗИСКВАНИЯТА ЗА КЛАСОВЕТЕ И КОЛИТЕ И ДА СЕ ПОДГОТВИМ КОЛКОТО ИМАМЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ГИ УДОВЛЕТВОРИМ !
                      Иване не мога да разбера, защо се палиш. Всеки има различни виждания за трасето и тертип на състезанието. Ти си падаш по по-бързи трасета, който са подходящи за Витара. За това и ти предложих да си организирате такова състезание и нека публиката и състезателите да преценят кое е по-интересно. Нормално е различни машини според оборудването си да имат предимство в различни зони и по този начин най-подготвеният и добрия да победи. Добре знаеш, че участвам в организирането и не мога да участвам. Мога да ти споделя, че не изпитвам голямо желание да участвам защото нямам никакви претенци и хъс за победа. Офроуда за мен е хард разходките.Това ми е силата, там съм се пробвал на всевъзможни места за минаване и това ми носи удоволствие.
                      Последно редактирано от Yaro; 24-04-10, 17:50. Причина: Цитати.
                      SUZUKI SAMURAI
                      http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                      Коментар


                      • До: Лазарово 2010

                        ][/QUOTE] Иване не мога да разбера, защо се палиш. Всеки има различни виждания за трасето и тертип на състезанието. Ти си падаш по по-бързи трасета, който са подходящи за Витара. За това и ти предложих да си организирате такова състезание и нека публиката и състезателите да преценят кое е по-интересно. Нормално е различни машини според оборудването си да имат предимство в различни зони и по този начин най-подготвеният и добрия да победи. Добре знаеш, че участвам в организирането и не мога да участвам. Мога да ти споделя, че не изпитвам голямо желание да участвам защото нямам никакви претенци и хъс за победа. Офроуда за мен е хард разходките.Това ми е силата, там съм се пробвал на всевъзможни места за минаване и това ми носи удоволствие. [QUOTE

                        Преди да си редактираш поста беше написал ,че ме е страх от траялите - това е от дъщеря ми / вчера навърши 7 г. / . Падам си по всякакъв вид затворени трасета на които освен съдията и публиката вижда всичко и е съдия №1 . Съдията може да се обърка или да те пореже ,но когато караш по трасето и не можеш да си чуеш прекъсвача от рева на публиката ..... е вервай ми карам за кеф и за публиката ,а не за съдията и организатора . Така е било при мен и така ще бъде " най-подготвеният и добрия да победи "- Би ли ми казал на кое състезание това се е случило . Това ,че си съдия на затворено трасе и отговаряш за една зона не би трябвало да ти пречи да участвуваш в състезанието ,аз бих те заменил в твойта зона безвъзмездно докато ти караш / стига да имаш с какво / - това ,че нямаш хъс за победа е защото не си карал на състезание ,а отностно твоите хардразходки - разходките на които съм бил и аз и претендираш ,че минаваш от всякъде ,а на всякъде те дърпат и чакат всички е това не е хард вервай ми .
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • До: Лазарово 2010

                          Пишете и един Троянски екипаж.Успех на организаторите. Надиавам се да има участие и от Приморско

                          Коментар


                          • До: Лазарово 2010

                            Снимки ! ! !

                            Коментар


                            • До: Лазарово 2010

                              Здражеите послучаи състезанието ще имали награди(за наи млад учасник,наи мърсен джип и тн.)

                              Коментар


                              • До: Лазарово 2010

                                Запишете и Слави Славов и Борко Вапцаров в Експерта.
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X