Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШУМЕН ТРОФИ 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

    Много добре Започват да ми харесват идеите за състезания в България Другата година ще пробваме да се включим в Шумен с Джимито и Враглера. Поздрави
    Последно редактирано от VE LA; 03-12-07, 13:39.

    Коментар


    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

      ВСИЧКИ КЛАСИРАНИЯ ОТ ШУМЕН ТРОФИ 2007:
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

        Ето и от мен малко снимки















        И малко видео :

        https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...7/MOV07545.MPG
        https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...7/MOV07537.MPG
        И аз реших да тествам баирчето
        https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...7/MOV07546.MPG
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

          http://www.youtube.com/watch?v=E0-kpRTxfXU
          Bertone freeclimber 1.8 115hp

          Коментар


          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

            Малко снимки от първия ден (петък):

































            Коментар


            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

              Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
              E баш като отъркаляхме САМУРАЯ го няма. Ако го имаш- качи го. Ще черпя.
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                E баш като отъркаляхме САМУРАЯ го няма. Ако го имаш- качи го. Ще черпя.
                ако никои го няма аз го имам не се притесняваи

                Коментар


                • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                  малко се вижда
                  http://vfs9e8s9e8.vbox.bg/videos/ShU...07_/index.html
                  Bertone freeclimber 1.8 115hp

                  Коментар


                  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                    липсата на състезатели, които да са в "час" позволи на някои самозабравили се участници свързани по местоживеене с гр. варна, да вземат връх в този офруд експеримент. но с помоща на организатора нещата си дойдоха на място и очевидците видяха как купите отпътуваха за гръцко според закономерностите на древните византийски традиции.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                      Сестезанието като цяло стана много готино. Благодарности на Киро и целият екип които допринесоха за това.
                      Единственият проблем беше аршина на главният организатор. Вярно е, че е добре да се толерират гостите но чак толкова!!!!

                      Коментар


                      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                        Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                        липсата на състезатели, които да са в "час" позволи на някои самозабравили се участници свързани по местоживеене с гр. варна, да вземат връх в този офруд експеримент. но с помоща на организатора нещата си дойдоха на място и очевидците видяха как купите отпътуваха за гръцко според закономерностите на древните византийски традиции.
                        Пламене,
                        и до всички участници и зрители,
                        кои беше според Вас е победителя за последния /3/ ден на Шумен 2007 ?
                        -става дума за последната серия - имаше ли борба между АЛЕКС и ПЛАМЕН
                        siko

                        Коментар


                        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                          Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                          Пламене,
                          и до всички участници и зрители,
                          кои беше според Вас е победителя за последния /3/ ден на Шумен 2007 ?
                          -става дума за последната серия - имаше ли борба между АЛЕКС и ПЛАМЕН
                          киро,валя съм,победата беше българска,какво значение имаше дали пламен или алекс ще е първи.борба имаше и купата трябваше да остане в БЪЛГАРИЯ.ако колата ни не се беше счупила първия ден,купа нямаше да вземе чужденец.А без спирачки и шенкел ,едва ли някой чужденец щеше да стартира ,а камо ли да кара така.искам да багодаря от все сърце на нашите коеги от софия и казънлък и всички състезатели от шампионата, които много ни помогнаха и подкрепяха .
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                            хубаво състезание се получи на мен ми хареса
                            и в бара беше добре
                            и в механата

                            АЛЕКС ЕВАЛА ПРИЧЕСКА

                            кире не си прав за купите
                            WWW.FBRALLYRAID.COM

                            Коментар


                            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                              Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                              Пламене,
                              и до всички участници и зрители,
                              кои беше според Вас е победителя за последния /3/ ден на Шумен 2007 ?
                              -става дума за последната серия - имаше ли борба между АЛЕКС и ПЛАМЕН
                              Борба имаше - на старта и тази борба предопредели нейната липса след това. Имаше обаче нещо повече - жеста - Долфи подсказа на Алекс какво се случва и човека обърна и показа истинско джентълменство, с което спечели публиката...Не съм пристрастен, но постъпката му е достойна за уважение.
                              Иначе самото състезание си беше 6
                              Последно редактирано от roumen5; 03-12-07, 10:12.
                              Живей за всеки дъх!

                              Коментар


                              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                                Да по-бързия и по-добрия във финалната серия беше Алекс, но първи финишира Пламен Тенев, защото Алекс не беше пресякъл финалната линия и се върна да помага на съотборника си.
                                Това което стана се нарича Киро отбор и не трябваше да се намесва съдията и решава спора в полза на гостите. И без това достатъчно рамена им удари и ти и други хора.
                                Най - нормалното е когато един състезател не може да победи, да отстъпи на съотборника си , който се бори за победата (още повече това му решава победата).
                                Много добре знаеш какво се случи с нас във Варна и как Пламен реши за нас състезанието, сега му се върна. Но Киро не си прав, не трябва по този начин да се решават състезанията. Отбора за това е отбор да си помага, дори тук за момент имаше Български отбор. За това Ламбреви веднага след обръщането бяха готови да карат като за финал, за да остане шанса на Пламен за победа.
                                В заключение да кажа беше хубаво състезание беше, на мен много ми хареса въпреки, че технически проблеми не позволиха да го завършим. За мен като пилот беше много полезно и приятно, но имай предвид, че жеста който направи за гърците ако са го разбрали въобще, няма да го върнат по никакъв начин. И за момент се оказа сам срещу всички българи, знаеш отношенията ни с Пламен, но все пак сме в България.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X