Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШУМЕН ТРОФИ 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

    Киро знаеш моето отношение към Пламен, и той си знае.
    Но първи пресече финалната линия Пламен, бутан от Алекс (който наистина беше най-добрия в този ден и се отказа доброволно от първото място в третия ден в името на българския победител в цялото състезание). Ако трябва случайно да се наказва за нещо, това е Алекс, но това не променя подреждането.
    Стриктно погледнато аз попитах съдиите на финала Алекс пресякъл ли е финала преди да се върне да помогне на Тенев и те отговориха, че не е пресякъл финала, което вече води до всичко останало. А именнто и Тенев става с 60т., но има две етапни победи срещу една за гърците и побеждава в състезанието.
    Здраве да е сега не можем да им затворим устите на гърците, не че са толкова добри.
    Поне да не беше наказвал екипажа на Терзиев, че и те имаха добър шанс за победа, макар че и той много щеше да говори, ама по-добре от гърците.
    Като четеш техния форум все едно на дакар са победили.
    Ей това ме дразни най-вече, за което ти благодаря, но не ти се сърдя.

    Коментар


    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

      Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
      Иване,
      драго ще ми бъде да прочета и твоя вариант за подреждане на класирането
      но го осмисли от гледна точка на вида на състезанието:
      "3 ден елиминации /илиминации"-директен двубой

      състезанието не е за отборно класиране, излъчва се индивидуален победител
      ако кажеш, че победения в тази последна серия е отбора на Алекс
      аз ще върна коча от Гърция
      Не питай мен попитай Алекс и той ще ти каже същото. Връщай коча .........
      Това е истински карач, знае колко е добър и го показа, но даде път на Пламен.

      Коментар


      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

        Не питай мен попитай Алекс и той ще ти каже същото. Връщай коча .........
        Това е истински карач, знае колко е добър и го показа, но даде път на Пламен.
        Браво Ванка Подкрепаям те напълно

        Коментар


        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
          Не питай мен попитай Алекс и той ще ти каже същото. Връщай коча .........
          Това е истински карач, знае колко е добър и го показа, но даде път на Пламен.
          алекс ако ще ти дават коча обади се
          аз ще донеса виното
          WWW.FBRALLYRAID.COM

          Коментар


          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

            Четох правилника няколко пъти но не можах да си отговоря на следния въпрос:Нормално ли е Гърците да имат втори навигатор който тичаше по трасето "замаскиран"като зрител и ръководеше екипажа по радиостанция.Говоря за двата траяла през втория ден.Ако си спомняте благодарение на зрителя на щатния навигатор дори не му се наложи да слиза на иначе непознатото и трудно трасе.
            Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
            "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

            Коментар


            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

              Абе в крайна сметка излезе ли крайното класиране тук във форума,че аз май не съм го видял?

              Коментар


              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                На седма страница остана класирането:

                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=122

                Коментар


                • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                  Ето запис на предаването "Карамбол" по ТВ Шумен (излъчено на 4.12), посветено на състезанието. С любезното съдействие на ТВ Шумен и автора Иван Серафимов.

                  53 мин. - 695 МБ

                  Коментар


                  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                    Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                    Четох правилника няколко пъти но не можах да си отговоря на следния въпрос:Нормално ли е Гърците да имат втори навигатор който тичаше по трасето "замаскиран"като зрител и ръководеше екипажа по радиостанция.Говоря за двата траяла през втория ден.Ако си спомняте благодарение на зрителя на щатния навигатор дори не му се наложи да слиза на иначе непознатото и трудно трасе.
                    нормално е захари щом някои одбори имат право да карат против стрелките по трасето айде пак червени точки
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                      Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                      Четох правилника няколко пъти но не можах да си отговоря на следния въпрос:Нормално ли е Гърците да имат втори навигатор който тичаше по трасето "замаскиран"като зрител и ръководеше екипажа по радиостанция.Говоря за двата траяла през втория ден.Ако си спомняте благодарение на зрителя на щатния навигатор дори не му се наложи да слиза на иначе непознатото и трудно трасе.
                      Zahari не си чел като хората. Точки 3.4.6 и 3.4.8 изрично забраняват!
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                        Днес от 16 часа по НОВА в предаването "Спортен Свят" ще има репортаж за състезанието в Шумен !

                        Коментар


                        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                          При всички положения репортажа ще бъде след 17, 30,така че имайте търпение да изгледате футболните репортажи.
                          Друг репортаж ще има също по Нова, в предаването Моторшоу, но след 2 седмици. Тогава ще може да видите и други интересни моменти от екшъна
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                            Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                            При всички положения репортажа ще бъде след 17, 30,така че имайте търпение да изгледате футболните репортажи.
                            Друг репортаж ще има също по Нова, в предаването Моторшоу, но след 2 седмици. Тогава ще може да видите и други интересни моменти от екшъна
                            Пък аз от 16:00 съм се цопнал пред телевизора, да не го пропусна, ей намразих го този футбол. ИДИОТИ, току що казаха ,че нямало време, и другата неделя... Той Господ вижда всичко...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Пък аз от 16:00 съм се цопнал пред телевизора, да не го пропусна, ей намразих го този футбол. ИДИОТИ, току що казаха ,че нямало време, и другата неделя... Той Господ вижда всичко...
                              И аз така очаквах да видя репортажа,но тази телевизия от край време се занимава само със скандални теми.Това предаване не направи изключение.
                              Жалко!
                              Така ли не се намери нещо положително в българския СПОРТЕН СВЯТ

                              Коментар


                              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                                ribaro,ви е дал линк от къде да си свалите прекрасен репортаж.Защо чакате други репортажи?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X