Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШУМЕН ТРОФИ 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
    да ама в правилника пише че не трябва да помага потози начин ощетява другия екип който се надява в последната минута противника му да закъса или строши нещо ине може да финишира
    Напротив САМО ЕКИПАЖ КОЙТО Е СТАРТИРАЛ И НЕ Е ФИНИШИРАЛ има право да помага, а Алекс не беше пресякъл финала.
    Преди да правите коментари четете.
    Ако трябва да бъдем точни първото сгазено колче беше от гърците, но Киро заключи, че гърците може, а Янчо не може. После се оказа, че колчетата били два вида, ама това никъде не го пише.
    Киро с тези колчета имаш проблем и то голям, знаеш как завърши преди три години. Моля те преразгледай нещата, че догодина не е ясно кой ще кара и как ще реагира.
    Иначе хубаво състезание и голям купон (забелязах, че след като се реши спора за титлата купона стана на ниво).
    До БОС дайте да определим шампиона в началото и да си караме с кеф целия сезон.

    Коментар


    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

      Киро , нямаше да пиша но май съм употребил доста жълта лимонада и въпреки това си спомням за Самуиловите войни и за предателството в междусъюзническата война .За състезанието в Орестиада ,когато ти гол до кръста прекоси реката да закачиш въжето на лебедката.20 византийски джипа стояха в реката и строиха мост и когато ние преминахме и заради намокрения ти двигател те влачихме десетки километри до финала и същите тези твои гръцки приятели отмениха етапа спечелен от БЪЛГАРИ.Помня когато на втория ден затънали не до колене, а до кръста в калта с теб си миех лицето и калта, в кална локва за да взема малко сила и да извадя затъналите БЪЛГАРСКИ екипажи и тези същите твои приятели от Орестиада отмениха пак етапа спечелен от БЪЛГАРИ , помня своето разочарование и накърнена чест когато в банята си вадех кал от задника.Спомням си когато на другата година пак в Орестиада си счупихме колите с Десо и го влачих 50 км. на ласо , а той само с едно движещо колело в резултат от траяла им който само БЪЛГАРИТЕ преминаха , а те го отмениха,поня как Шуши бяга два километра по нагорнището с два колана в ръцете да не забави времето на БЪЛГАРИТЕ,помня, че след това с Десо и Македонците цяла нощ поправяхме колите на студа да стартираме здрави и да представим БЪЛГАРИЯ достойно а те съкратиха времето за стартиране заради нас и нямаше никой на стартовото място,помня всичките им гръцки цигании ще запомня и твоята свирка която им направи, ще запомня и супер пичовската постъпка на Алекс Моторс която ти с лека ръка за 200 евро омаловажи и я хвърли в канала, ще запомня всичките над 200 човека, които обградиха Алексите и искаха да видят тези достойни БЪЛГАРИ, които ти не забеляза.Това което ти изброих са малкото неща, които градят достойнството и патриота,това са малкото неща, които те карат да се чувстваш мъж и да тежиш на мястото си, това в крайна сметка са нещата коита те държат потентен, а ти ги пропускаш и живота ти не струва нищо.
      Последно редактирано от VE LA; 04-12-07, 08:57.

      Коментар


      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        Напротив САМО ЕКИПАЖ КОЙТО Е СТАРТИРАЛ И НЕ Е ФИНИШИРАЛ има право да помага, а Алекс не беше пресякъл финала.
        Преди да правите коментари четете.
        Ако трябва да бъдем точни първото сгазено колче беше от гърците, но Киро заключи, че гърците може, а Янчо не може. После се оказа, че колчетата били два вида, ама това никъде не го пише.
        Киро с тези колчета имаш проблем и то голям, знаеш как завърши преди три години. Моля те преразгледай нещата, че догодина не е ясно кой ще кара и как ще реагира.
        Мога ли да попитам някой чел ли е правилника от всички недоволни които се изказаха до тук.Там си пише какви са правилата на играта но това че никой не чете си е техен проблем.Ще акцентирам върху няколко момента за които става спор по горе:
        1/ Предмет, маркиращ врата или лентова маркировка, който бива наклонен. преместен, счупен или изместен (променено естественото му състояние в трасето) от състезател, автомобил, оборудване , екипировка довежда наказание на екипажа - директна елиминация.
        2/ Първият пресякъл финала продължава към следващият кръг, следващите се класират посредством времето за преминаване на трасето.
        3/ Помощ в трасето не е разрешена. Помощ в трасето може да доведе до дисквалификация от състезанието за деня.

        Какво толкова неясно има незнам ,ако неможете да го прочетете или усмислите да взема аз да ви обясня.
        Който не знае правилата на дадена игра или не играе или винаги губи заради незнание.
        Това е спорт в който трябва да се мисли а не само да се дава газ до ламарината и да си кон с капаци(мога да дам примери но не искам да влизам в личностна конфронтация).
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

          евала Янчо
          ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

          Коментар


          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            преместен, счупен или изместен (променено естественото му състояние в трасето)
            3/ Помощ в трасето не е разрешена. Помощ в трасето може да доведе до дисквалификация от състезанието за деня.

            Какво толкова неясно има незнам ,ако неможете да го прочетете или усмислите да взема аз да ви обясня.
            Който не знае правилата на дадена игра или не играе или винаги губи заради незнание.
            Това е спорт в който трябва да се мисли а не само да се дава газ до ламарината и да си кон с капаци(мога да дам примери но не искам да влизам в личностна конфронтация).
            Аз, пък искам да влизам в личностни спораве, ти откровенно пе...че, което никой освен майка ти не е виждал, кой ти дава право да съдиш постъпките на хора с които мечтаеш да се отъждествяваш , от къде на къде ще се изказваш ти за неща които само сънуваш , защо си мислиш ,че аудиторията на форума ще трябва да ти чете брътвежите и да се съобразява с твоето мнение.Преди ти бях писал , че състезанието не е задължително за теб,неподготвеното ти изказване също не е задължително.
            Последно редактирано от VE LA; 04-12-07, 09:02.

            Коментар


            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

              Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
              Аз, пък искам да влизам в личностни спораве, ти откровенно пе...че което никой освен майка ти не е виждал кой ти дава право да съдиш постъпките на хора с които мечтаеш да се отъждествяваш , от къде на къде ще се изказваш ти за неща които само сънуваш , защо си мислиш ,че аудиторията на форума ще трябва да ти чете брътвежите и да се съобразява с твоето мнение.Преди ти бях писал , че састезанието не е задължително за теб,неподготвеното ти изказвоне също не е задължително.
              Бх ти казал какво мисля за теб но ще те оставя без отговор
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Бх ти казал какво мисля за теб но ще те оставя без отговор
                Може и да ми кажеш .На мен поне ми знаят името и физиономията , а на тебе само ника.

                Коментар


                • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                  Аз съм НИКОЙ, но моля ви престанете, така вредите, нека и догодина да има състезание в Шумен, наистина от сърце ви моля. А за връщането да се помага-това е спортсментство, нищо, че се движихте в обратна посока, че не се използува мек колан за вързване към върбата, няма значение кой е пресякъл финала пръв-който беше там видя, и знае кой е истинският победител. Нима гърците щяха да стигнат по-далеч с тази разкована предница от първият завой? Във всички автомобилни състезания пазенето на колата е едно от най-важните неща, с още по-голяма сила това важи за офроуда. За мен две мнения няма кой е победителят. Ако Алекс беше пресякъл финала, и тогава да отиде да вади закъсалите нали нямаше да се получи тази ситуация? Това вече щеше да е най-обикновено помагане на закъсал колега, но това беше в рамката на състезанието, напълно съзнавайки рисковете от това. А и за изваждане на окопала се кола в тази кал, при това на три гуми, без да се излезе от трасето не може и да се мисли, това да не е на асфалта? Поздрави за Алекс, мисля,че много други биха се отдали на адреналина, и биха давали газ до финала, и след това да отидат, вече като сигурни победители да помогнат.
                  За нас, отстрани шоуто беше страхотно, моля не правете така,че догодина да не можем да ви се наслаждаваме. Спорове и дрязги винаги е имали и ще има, но преглътнете обидата, и догодина пак. Дано с много по-ясни правила и по-обективно съдийство. Все пак това е сравнително нова дисциплина, и детските болести са неизбежни.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Аз съм НИКОЙ, но моля ви престанете, така вредите, нека и догодина да има състезание в Шумен, наистина от сърце ви моля. А за връщането да се помага-това е спортсментство, нищо, че се движихте в обратна посока, че не се използува мек колан за вързване към върбата, няма значение кой е пресякъл финала пръв-който беше там видя, и знае кой е истинският победител. Нима гърците щяха да стигнат по-далеч с тази разкована предница от първият завой? Във всички автомобилни състезания пазенето на колата е едно от най-важните неща, с още по-голяма сила това важи за офроуда. За мен две мнения няма кой е победителят. Ако Алекс беше пресякъл финала, и тогава да отиде да вади закъсалите нали нямаше да се получи тази ситуация? Това вече щеше да е най-обикновено помагане на закъсал колега, но това беше в рамката на състезанието, напълно съзнавайки рисковете от това. А и за изваждане на окопала се кола в тази кал, при това на три гуми, без да се излезе от трасето не може и да се мисли, това да не е на асфалта? Поздрави за Алекс, мисля,че много други биха се отдали на адреналина, и биха давали газ до финала, и след това да отидат, вече като сигурни победители да помогнат.
                    За нас, отстрани шоуто беше страхотно, моля не правете така,че догодина да не можем да ви се наслаждаваме. Спорове и дрязги винаги е имали и ще има, но преглътнете обидата, и догодина пак. Дано с много по-ясни правила и по-обективно съдийство. Все пак това е сравнително нова дисциплина, и детските болести са неизбежни.
                    Това не са детски болести както казваш а заяждане от определен кръг хора които още след първите състезания започнаха да хулят хората като Цикалов,Светльо(доктора) които се опитваха да направят нещо в този спорт и това са хора от кръга на БОС които постигнаха своето.Ми халал да са им състезанията които ще си организират и в които накрая ще си участват сами.Да си правят там състезанията за VIP персони пък ние само ще им гледаме сеира от страни.Майната му на всичко ще кажа и повече по темите за Шампионати и състезания спирам да пиша.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                      нещо против турците ли имаш ами ако времето на алекс му трябваше за класиране на следващо състезание дали би се върнал да помага на когото и да е било за мен този финал беше едно шоу
                      валя съм не те познавам,но явно не си разбрал за какво става въпрос.нямаме нищо против турците и гърците като хора имаме приятели и от двете нации. но на нито едно чуждо състезание на бъгарите не им подаряват купи.и ако могат да ги прецакат го правят.колкото до това дали Алекс щеше да се върне за Пламен ,да след като финишира,защото той е състезател и се състезава и се бори за победа,за малкия Алекс ще ти кажа,че щеше да се върне независимо от всичко.моля те не променяй темата в лоша посока.
                      --------------------------------------------------------------
                      Ал. Иванов
                      +359888561561

                      Коментар


                      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        да съгласен съм но може би алекс не трябваше да помага на другите ами ако гърците бяха закъсали алекс дали щеше да се върне да помага алекс направи според мен грешка като помогна на бг екипа защо го направи нали има правила в спорта
                        правотата на безправието с което се отнасяш към правото на Алекс,уязвява правото ми до там,че с право се оплаквам от глупоста ти.Валя
                        --------------------------------------------------------------
                        Ал. Иванов
                        +359888561561

                        Коментар


                        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          Бх ти казал какво мисля за теб но ще те оставя без отговор
                          съкращението БХ е бял и хубав.
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Мога ли да попитам някой чел ли е правилника от всички недоволни които се изказаха до тук.Там си пише какви са правилата на играта но това че никой не чете си е техен проблем.Ще акцентирам върху няколко момента за които става спор по горе:
                            1/ Предмет, маркиращ врата или лентова маркировка, който бива наклонен. преместен, счупен или изместен (променено естественото му състояние в трасето) от състезател, автомобил, оборудване , екипировка довежда наказание на екипажа - директна елиминация.
                            2/ Първият пресякъл финала продължава към следващият кръг, следващите се класират посредством времето за преминаване на трасето.
                            3/ Помощ в трасето не е разрешена. Помощ в трасето може да доведе до дисквалификация от състезанието за деня.

                            Какво толкова неясно има незнам ,ако неможете да го прочетете или усмислите да взема аз да ви обясня.
                            Който не знае правилата на дадена игра или не играе или винаги губи заради незнание.
                            Това е спорт в който трябва да се мисли а не само да се дава газ до ламарината и да си кон с капаци(мога да дам примери но не искам да влизам в личностна конфронтация).
                            Колега, не мога да резбера дали нарочно го правиш. Дал си и точки, ще ти отговоря по точки.
                            1/ Тази точка важи само за БГ екипаж.
                            2/ Нямаме пресичане на финала.
                            3/ Тази точка важи само за асистенцията.

                            Пламен спечели финала и състезанието. Браво на Алекс и Алекс. Заради такива постъпки и догодина ще изкараме .джипките, а ти и догодина ще караш само по клавиатурата,
                            IvoVarbanov.bg

                            Коментар


                            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                              Проблема с Гърците започна много преди финалната серия. Още в първата серия, бутнаха колче, но не беше отбелязано и Руси и Владо бяха изместени и не можаха да продължат напред. В следващата серия ощетиха и Ламбреви. На минало състезание Пламен Йоцов се смееше и каза "Днес бях сложил късмета в джоба си", Гърците бяха сложили Киро в джоба.

                              Към Киро: догодина си назначи главен съдия, защото на състезание не се взимат емоционални решения.
                              IvoVarbanov.bg

                              Коментар


                              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                                Правилата не са само за БГ отбори. Те са за всички!
                                Така като гледам Вие чак сега проричате правилника.
                                За алекса мисля че наказанието :"4.4.2 Помощ от публиката не се разрешава." Както казват, някой е бил спрял автомобила и тогава се е върнал да помага. А след това: "4.2.7 Излизане от трасето се счита за отказване и следва директна елиминация. " Това мисля че спира участието на алекса.
                                От друга страна към затъналият автомобил:"4.2.6 При необходимост от помощ за преминаване на препятствие, само автомобил определен от организатора може да бъде използван като опора или за изваждане на автомобила от създалата се ситуация." Тук се намесва този човек, който е спрял алекса! Незнам, в точката ясно си пише, че само организатора има правомощията да каже кой да помогне. Но има и още:"4.2.8 При използване на лебедки за извличане на автомобила от препядствие, задължително трябва да има поставен мек колан за използваното дърво и тежест върху въжето на лебедката. " Това ако не се лъжа е свързано със всичките 3 дни на състезанието и поне там където можеше да гледаме всички използваха колани за дърветата. Много хора имаше на "проблемното" място и със сигурност трябва някои да го има на снимки или видео.
                                Мисля че това е интерпретацията на правилника ако не се лъжа! Ако да моля да ме поправите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X