Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4x4 ШУМЕН 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 4x4 ШУМЕН 2011

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Който може минава...
    Аз се уплаших и даже не стартирах. Може би догодина като си направя по-яка клетка...
    Нима е останала ламарина за която да те е грижа?
    Аз на "Шумен 2005" се отъркалях за първи път, след това с помощта на ъглошлайфа и картинки от интернет джипа стана КАКТО ТРЯБВА.
    Ако бях в България щях да дойда да карам, дори си купих ново джипче за тая цел.
    Предлагам за другата година за такива като мен и теб да пуснат клас " Супер 1600" за Витари, Самураи, Ферози, Ниви.... Ама май пак работата опира да ФИНАНСИ.
    То ясно, че Тойотата на Геро и на асфалт не мога да я настигна, камо ли на пресечен терен, за това няма какво да се бутаме с големите батковци.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

    Коментар


    • От: 4x4 ШУМЕН 2011

      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
      А и да цитираш мнение в дух на спортстменство точно от Благой, е повече от смешно и обидно.
      Русев, по молба на Благой, (който пак е с bann) ти предавам думите му дословно:
      "Ако имаш нещо да казваш си вдигни телефона и го кажи, или ако искаш - в сервиза на Геро съм от 9 до 18. Спри вече с тея подмятания!"
      Не стреляйте по вестоносеца.
      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
      http://www.cardomain.com/ride/2562837

      Коментар


      • От: 4x4 ШУМЕН 2011

        Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
        Нима е останала ламарина за която да те е грижа?
        Аз не за ламарините... Уж имам дъга вътре, ама като знам колко е прогнило тенекето дето се държи дъгата към него-достраша ме да не си строша врата при евентуално преобръщане.
        Когато сменя купето(откога му се каня, и все не му идва редът) и си направя истинска клетка-ще се пускам и на места където обръщането е много вероятно. Засега се мъча да слушам гласа на разума.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: 4x4 ШУМЕН 2011

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Аз не за ламарините... Уж имам дъга вътре, ама като знам колко е прогнило тенекето дето се държи дъгата към него-
          Така.... Дъгата, и задните диагонали ги хващай към купето на местата където купето се захваща към шасито на същите болтове, с по-големи планки. Вземаш вискоякостни болтове и поне да знаеш, че всичко е ОК.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • От: 4x4 ШУМЕН 2011

            Коле няма нищо страшно да се обърнеш,имаш ли клетка,колан и каска си все едно на виенско колело.Е ако имаш късмет да паднеш пак на колела и газ това е най добре.Е ако и навигатора не беше вкючил блокажа нямаше да стане така.Не е лошо да помислиш за една клетка.

            Коментар


            • От: 4x4 ШУМЕН 2011

              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
              Ей така го минаваха румънчетата:

              Така се кара траял .Бавно и навигатора кадето му е мястото.ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е ДВИЖЕНИЕ ПО ИНЕРЦИЯ Недейте да плюете по хората карат , товае-учетесе отях и грешкитеси ако искате да станете катотях.
              Последно редактирано от vatbali; 12-12-11, 13:09. Причина: допълване

              Коментар


              • От: 4x4 ШУМЕН 2011

                Че са майстори дума няма,ама и пари и си имат хората да са живи и здрави.Много добре обрудвани и големи джентълмени,изобщо има много да се учим.Абе ще ги стигнем румънците,ама по късно.

                Коментар


                • От: 4x4 ШУМЕН 2011

                  Ето и едно забавно клипче сътворено от един мой приятел!

                  Коментар


                  • От: 4x4 ШУМЕН 2011

                    Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                    Че са майстори дума няма,ама и пари и си имат хората да са живи и здрави.Много добре обрудвани и големи джентълмени,изобщо има много да се учим.Абе ще ги стигнем румънците,ама по късно.
                    Караш от доста време,просто на траял искараи този навигатор навън.Какво търси вътре? Още по вече включил блокажа

                    Коментар


                    • От: 4x4 ШУМЕН 2011

                      Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                      Караш от доста време,просто на траял искараи този навигатор навън.Какво търси вътре? Още по вече включил блокажа
                      В тоя ред на мисли искам да похваля Благой, като навигатор... има много добра преценка за ситуацията и възможностите на колата. Когато сме излизали да караме той много добре ме е прекарвал през невероятни места, дори и през наредени камъни, които няма как да оцелиш през калните стъкла, и когато напред си виждаш само капака.
                      За това не ме очудва факта, че за пореден път Геро и Благой правят много довро каране, но така е когато един екипаж се сработи. Е и колата им е добра.
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • От: 4x4 ШУМЕН 2011

                        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                        Ето как някои го правят, други се опитват, ама не им се получава:


                        А това е запазена марка на Великия Бай Матьо:
                        Така е Насе, правят защото могат, а вие само ги гледате, г-н Главен съдия
                        ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                        Г 230Е
                        Г 500 0887 390 703

                        Коментар


                        • Семки молим

                          Семки молиииим!


                          Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                          www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                          Коментар


                          • От: 4x4 ШУМЕН 2011

                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X