Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезания 4x4 през 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сашо Ковачев пое ангажимента да публикува провилника за точкуването , лично аз мисля ,че това което решиха за точките е много справедливо/срещата беше в Ст.З.и аз бях там и аз ядох/
    Искам само да ви кажа ,че на ендурото първия кръг мина при трагична или липсваща дисциплина от състезателите. Такава разпасана команда с претенции не съм виждал другаде , кой може кой неможе да кара на състезания а на финала всичко беше световен шампион. Трасето им било кално ,планината стръмна ,водата мокра , упреци и обиди към организаторите и нито една официална контестация. Това го пиша във връзка с нашия шампионат където не бива да допускаме това , неуважение към организатори и съдии.
    А сега се стягайте за Пловдив ,където Сашо е подготвил и много приятни изненади извън трасето

    Коментар


    • Програма на БАЛКАН ТРОФИ 2006

      20 април
      18:00 ч - Краен срок за подаване на регистрационни талони
      28 април
      12:00 ч - Записване, технически преглед
      21:00 ч - Техническа конференция
      29 април – Първи състезателен ден
      10:00 ч - Официално откриване и представяне на състезателните отбори на демонстративен старт през рампа
      13:00 ч - Старт на първи специален етап в планински район, движението се извършва извън пътната мрежа, по макадамови пътища
      18:00 ч - Финал на първи специален етап и прибиране на автомобилите в сервизен парк.
      20:30 ч - Бирфест и класиране от първи състезателен ден
      30 април – Втори състезателен ден
      08:00 ч - Старт на втори специален етап в планински район, движението се извършва извън пътната мрежа, по макадамови пътища
      20:00 ч - Финал на втори специален етап и прибиране на автомобилите в сервизен парк.
      20:30 ч - Бирфест и класиране от втори състезателен ден
      1 май – Трети състезателен ден
      09:00 ч - Старт на затворен етап на терен в гр. Пловдив, предваритерно подготвен, обезопасен и съгласуван.
      14:00 ч - Финал на затворен етап
      16:00 ч - Официално награждаване на финалистите и закриване на мероприятието
      [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

      Коментар


      • Аз пак докато разбера...!
        Къде точно ще се провежда състезанието , че събота и неделя ще съм в Пловдив ?
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • търсиш METRO и ще ни видиш
          в събота от 10, в неделя от 8 сутринта, понеделник на същото място е затвореното трасе
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X