Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
    Нашето момче, Доката и двата дена даде най-доброто време, ама като хвърлиш GPS-а в жапката, чакай да ти чертае целият трак!!!
    Направо не мога да повярвам. Ива е опитен навигатор, и много внимава с ГПС-ите.
    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
    Walter Rohrl
    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

    Коментар


    • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Адвенчъра трябва да си остане адвенчър , много леки трасета по съществуващи черни пътища , които да могат да се преминат дори и дъжд и кал . ...
      На състезанието чух твърдение, че това важало за "Хоби", не за Адвенчъра.
      Лично на мен отдавна ми липсва среден клас за по-подготвената ми жипка, която няма да отрежа и да сложа клетка. Клас точно какъвто беше "Адвенчър" в СЗ.
      Ако ще се прави такъв клас - аз ще ставам редовен участник.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

        Хобита, Адвенчъри, Експерти- няма значение в кой клас се кара- каските и коланите са задължителни. Едно малко невнимание, една повреда по окачването, както стана с нас (гредата на панхарда отпред се откъсна от шасито) и хоп айде в дерето по таван- все пак се кара на състезание. И на мен ми не е приятно да карам с каска и с колани да съм залепен за седалката, но това те предпазва от сериозни наранявания и спасява живот. Всеки си мисли, че на него това не може да се случи, но когато се случи понякога е късно и разбираш колко са нужни тези правила. Който не иска да кара по тези правила няма място в тези състезания!
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

          Мъжките коментари остават ваш приоритет , но бих искала да обърна внимание на два дребни детайла в това състезание , за които организаторите на Загора се бяха сетили , а защо не и всички останали да не помислите за следващите :
          - заплеснахте се всички на старта - хубаво е едно красиво и младо същество да размахва флага ; колкото и да сте съсредоточени , откраднахте по мъжки няколко секунди и предполагам че ви е харесало

          - имаше дамски тениски , е малко като количество , но организаторите не са предполагали как ще се възприемат; безспорен факт е , че тотално интереса надхвърли предлагането;бяха в БЯЛ ЦВЯТ с дамска кройка, много яка картинка и на всички дами много ни харесват ;може да не сме съвсем дами по тези състезания , но сме с вас в дъжд,кал и пек и е вид ласкателство от страна на организаторите ,че са отбелязали по някакъв начин този факт ; да не забравяме и това , че в тези надпревари участват и състезателки , а и всички вие имате съпруги, приятелки ,малки и големи деца ,за които ще е добър спомен от мероприятието или ако прецените дребна компенсация за отсъствието ви от дома

          Написаното е малко отклонение от коментари на правилници и грешки , но според мен е редно да го отбележа като факт .

          Поздрави
          тел. за приятели по всяко време 0888 909394

          Коментар


          • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

            Благодарности от нашия екипаж „110“ на организаторите,съдиите, спонсорите и всички хора допринесли по всякакъв начин за добре свършената работа за провеждането на най-голямото Трофи състезание (39 екипажа). Благодарим за себераздаването им, за незабравимите мигове, за адреналина които ни дадоха! Радваме се, че бяхме част от това изживаване. Надяваме се да стане традиция и всяка година да се събираме заедно в Стара Загора. Желаем на всички много здраве и успехи!
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              Е, никой ли не е снимал ден втори(неделя), или не му се качват клипове?
              С тази ти кола, с това окачване и шофьор Дончо .... направо уби конкуренцията ! От клипа, който си качил не става ясно за какво иде реч. Тази кола не стъпваше по земята. Хубаво е да се видят и времената. Страхотна е БРАВО. Успех.
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                Направо не мога да повярвам. Ива е опитен навигатор, и много внимава с ГПС-ите.
                Особено,ако има къде да го закачи и не е купен три дена по-рано(на старо), без проверка на състоянието му. Така или иначе те не участваха за класиране, а за самото участие! Даже си мисля, че е добър вариант, бивши "величия", да нямат право да се качват по стълбичките на АДВЕНЧЪРИТЕ, но пък да им се публикуват резултатите, колкото да си примерят пиш... !!! Не всеки поддържа подготвен джип за подобни мероприятия,но по някое време на някои хора им се покарва, без значение от стълбичката!

                Ако знаех, че така хубаво ще се разкаля трасето, задължително бих се записал, при това номер последен там си е трофито Дано да има по-малко недоволни и повече щатливи, защото ще следва градация, а не недоволство ! Замислете се за зимни трофита, с плаваща дата !!!
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                  Здравейте приятели, най-после съм готов и аз с някой и друг кадър за съжаление само от втория ден/първия ден бях на работа /
                  Тъй като не участвам в организацията, няма да разказвам какво видях, какво преживях и как си прекарах неделния ден на трасето.Просто ще ви постна кадрите , които избрах и това ще е този път.
                  И така...приятно гледане и дано да ви харесат, защото някои/за което се извинявам/ поради трудните условия на заснемане не станаха с нужното качество









                  След първоначалните няколко кадъра от мястото на затвореното трасе се насочих и към един от екстремите на профитата.Именно там в тъмнината на дълбокото дере, кадрите не са от най-добрите като качество, но условията повярвайте ми бяха изключително трудни за заснимане.
                  Ето това е участъка и екстрема...









                  Гръцкия екипаж станал и първи в този клас, премина най-атрактивно този участък.



                  За съжаление въпреки хъса си, втория гръцки екипаж се счупи точно на това място.













                  Екипажите в този клас се оказаха малко и след като преминаха се върнах отново на затвореното трасе.Ето и малко подбрани кадри от там.
                  Някои стартираха така...



                  А ето и по-атрактивните преминавания от моите снимки.



















                  Купите...



                  ...и наградния фонд.



                  Един бъдещ шампион...



                  ...а това е може би някоя бъдеща красива навигаторка...





                  Кмета на гр. Ст. Загора удостои мероприятието с личното си присъствие, а също така и раздаде награди и поздрави участниците качили се на стълбичката на победителите.





                  Разбира се, той беше поканен и беше направена почетна обиколка, за да усети тръпката и адреналина на този спорт.



                  Организаторите...





                  Градския няма как да не го пусна тук/беше ми приятно , че се видяхме/



                  Награждаването.Първо на профитата...









                  Още няколко познати лица...









                  Към Славин...експеримента с купата и оригинала виждайки се през отвора и се оказа в голяма степен успешен въпреки супер трудните условия на заснимане.



                  Награждаването и на любителския клас...











                  Накрая...една традиция към огра тима...







                  ...и обща снимка за спомен разбира се!



                  Това е от мен.Дано да ви хареса приятели!
                  Поздрави!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение

                    Ако знаех, че така хубаво ще се разкаля трасето, задължително бих се записал, при това номер последен там си е трофито!

                    Ами, то заваля два-три дни преди състезанието.Няма как да не се разкаля хубаво с толкова много жипки. Записване може и на място, не всички пишат в този форум.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                      Поех ангажимент и сега го спазвам.Обещах на станалия първи в клас "Експерт" гръцки екипаж в лицето на пилота Charisis Kafteranis, да му предоставя снимките направени от мен през втория ден на неговия джип в пълен размер, за да може да си ги дръпне и има за спомен.
                      Та ето приятелю...https://htftp.offroad-bulgaria.com/L...20Full%20Size/
                      П.П.Може и някой който кореспондира с него във Фейсбук, да му препрати линка, и много поздрави от мен!
                      Поздрави приятели!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                        Аз ще му пратя линка
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                          Първоначално публикуван от barzia_85 Преглед на мнение
                          30 метра дължина около 45 градуса наклон
                          След заставането пред стената на екипажите им се сменяше физиономията. ИСТИНА ЛИ Е???

                          Коментар


                          • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                            Садисти
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Аз ще му пратя линка
                              Ок...благодаря и много поздрави да пратиш ей...
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                                И една малка забележка към орга тима,от един заядлив и виждащ недостатъците (за другото Евала) хаймана,дето не можа да ви уважи състезанието по семейни причини (наследника се състезаваше за пръв път в Плевен на дрифт).
                                Разменили сте местата на стълбичката за 2-ро и 3-място.
                                И отново Браво на цялата Старозагорска компания допринесла това състезание да е Факт!!!
                                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                                0885 660 613

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X