Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    То това е ясно.Как ще става стартирането в самите класове-жребий,ред на записване?
    Експерта стартират по временното класиране от веригата трофи , Адвенчъра стартират от шапка , демек събота след техническия преглед си теглете номерца и на Старата . Жребии , за да няма сърдити после .
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

      Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
      Кажете съвсем накратко на всяка точка какво представлява екстрема? И първия примерно колко след старта е т.е. веднага ли ще почнат да пристигат или е след едни километри?

      Питам, че ще пътуваме в събота и да не се лутаме рано по горите пък недай боже и срещу състезателите
      абе Гарга човека те пита след колко време след старта първия състезател приблизително ще пристигне на първия екстрем,на втория и на четвъртия
      все пак знаете разстоянията между екстремите и приблизителното времето за преминаване
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
        Адвенчъра стартират от шапка , демек събота след техническия преглед си теглете номерца и на Старата . Жребии , за да няма сърдити после .
        То сърдити няма да има,но си мислех,че може да е по ЕГН.

        Коментар


        • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
          То сърдити няма да има,но си мислех,че може да е по ЕГН.
          Ако не ти се кара по жребий,може да се сменим:ти да си съдия на екстрем,пък аз да се опитам да ти строша джипа?!Ако е по ЕГН ще стартираш предпоследен....
          Утре след обяд като минавам през Търново да те закача ,а?Няма да ти искам пари,само гориво
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
            Ако не ти се кара по жребий,може да се сменим:ти да си съдия на екстрем,пък аз да се опитам да ти строша джипа?!Ако е по ЕГН ще стартираш предпоследен....
            Утре след обяд като минавам през Търново да те закача ,а?Няма да ти искам пари,само гориво
            Ти със кашона ли мислиш да ходиш.Нищо то влак има до Русе....
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

              Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
              Кажете съвсем накратко на всяка точка какво представлява екстрема? И първия примерно колко след старта е т.е. веднага ли ще почнат да пристигат или е след едни километри?

              Питам, че ще пътуваме в събота и да не се лутаме рано по горите пък недай боже и срещу състезателите
              абе Гарга човека те пита след колко време след старта първия състезател приблизително ще пристигне на първия екстрем,на втория и на четвъртия
              все пак знаете разстоянията между екстремите и приблизителното времето за преминаване
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                Важна информация .......

                Адвенчър ..

                Времето ще е дъждовно и кално , сложете си малко по агресивни гуми защото трасето е разнообразно и има места където ще летите със 100км но има и места където на страничен наклон ще ви трябва вцепление и голямо внимание .

                Експерт ...

                Задължителна дължина на въжето на лебедката 28м . Екстрема на скалата се минава само на една лебедка и няма как да се прекачите . Всичко останало е разходка в парка .
                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                тел. 0889 017703
                0897 516030

                Коментар


                • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                  Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                  Утре след обяд като минавам през Търново да те закача ,а?Няма да ти искам пари,само гориво
                  Може:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25092014395.jpg
Прегледи:1
Размер:45.4 КБ
ID:5612870

                  Коментар


                  • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                    Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                    абе Гарга човека те пита след колко време след старта първия състезател приблизително ще пристигне на първия екстрем,на втория и на четвъртия
                    все пак знаете разстоянията между екстремите и приблизителното времето за преминаване
                    На първия екстрем се стига след 7.24мин. От там нататък никой не знае , но приблизително . На втори след 45мин. .На скалата след 1.30 ч. нещо такова бат Радо .
                    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                    тел. 0889 017703
                    0897 516030

                    Коментар


                    • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                      То сърдити няма да има,но си мислех,че може да е по ЕГН.

                      Да те пишем първи тогава и да те изпреварват младите
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение

                        Експерт ...

                        Задължителна дължина на въжето на лебедката 28м . Екстрема на скалата се минава само на една лебедка и няма как да се прекачите . Всичко останало е разходка в парка .
                        Може и на две бе. И на три, и на колкото се наложи.
                        Иска се само да се мисли.
                        Е, и оборудване де...

                        Аз утре ще се товаря, и надвечер трябва да съм при вас.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                          Ако не ти се кара по жребий,може да се сменим:ти да си съдия на екстрем,пък аз да се опитам да ти строша джипа?
                          Аз имам друго предложение-оставям ти Мицубишито да си съдийстваш,а ние да караме с Диското.Надявам се,че наблизо ще има някои вторични суровини.

                          Коментар


                          • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Аз имам друго предложение-оставям ти Мицубишито да си съдийстваш,а ние да караме с Диското.Надявам се,че наблизо ще има някои вторични суровини.
                            Аааа,ти искаш да караш джип с ляв волан и дълга база?Ама той не бяга колкото твоето Мицу,максимума му е 140км/ч,плюс това съм го обявил за продан и ще трябва да ти взема Рангел,ако го помелиш.Пък той гледам на Зверино в гората нещо хълцаше,или така ми се счу на мен?
                            Джиповет с десен волан при мен имат навика да се скъсяват отпред и след това ги палим,да имат работа пожарникарите,но пък ако толкова настояваш,що пък не.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Може и на две бе. И на три, и на колкото се наложи.
                              Иска се само да се мисли.
                              Е, и оборудване де...

                              Аз утре ще се товаря, и надвечер трябва да съм при вас.
                              На две на три само ракия пия . На скалата само на една
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                                На две на три само ракия пия . На скалата само на една
                                На Колето за ракия не му споменавай!
                                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X