Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

    Thank you all at Stara Zagora...good and hard race.
    See you next year...
    Harris - Konstantinos
    tj wrangler
    Thessaloniki
    No 221
    Последно редактирано от Marin Stoyanov; 29-09-14, 19:41.

    Коментар


    • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

      Готино състезание,ама по клиповете гледам,че има шофьори и навигатори/па у правилника друго пише/ без каски-що така?Са да не станат клиповете частни набързо.Некой да не ме разбере погрешно.Просто питам.

      Коментар


      • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

        Чаро Пламен те чу и още в събота се отсрами.

        Коментар


        • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

          Поздравления и от нас, за страхотното състезание, от което станахме част и ние. Истинско изпитание за екипаж и машина. Изживяване, за което всички които не караха могат само да съжаляват. Страхотно посрещане от страна на домакините. Специални благодарности на Живко Бакалов, за това че ни предостави сервиза си и помогна да възкресим машината след обръщането ни, за да можем да караме на следващия ден. Жалко че изпуснахме 1-вото място, но такъв ни е късмета.
          Така изглеждаше джипа преди и след първия ден:
          Прикачени файлове
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

            Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
            Във тоз ред на мисли...Реши Динев да прави сватба на Приморско...дъжд,дъжд,дъжд,реши Динев да прави Зара Трофи дъжд,дъжд,дъжд.Динев не знам,още какво си намислил но май ще е потоп!
            В събота наистина си беше.

            Коментар


            • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

              ,защото Пешо от Русе/беше навигатор ,а не пилот ,виж класирането / ми обеща да ми е навигатор


              Тони,Тони наистина е добре човек да има мечти.Аз вярата си ТОЙТСКА не сменям па и за витарска никога,но ти си мечтаи.Може ти да минеш в правата вяра.
              Последно редактирано от unikat13; 29-09-14, 20:06. Причина: хм

              Коментар


              • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                Готино състезание,ама по клиповете гледам,че има шофьори и навигатори/па у правилника друго пише/ без каски-що така?Са да не станат клиповете частни набързо.Некой да не ме разбере погрешно.Просто питам.
                И покрай нас,докато си чакахме да ни извадят минаха екипажи без каски.С това шега не бива.Бяхме със стандартните колани и си свършиха перфектно работата.
                Закопчалката на четириточковите китайци в свободно състояние се беше разглобила след обръщането.

                Коментар


                • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  И аз да изкажа благодарностите на екипаж 225, който трябва да кръстите "Отбор карък"...

                  Момчетата които се бяха захванали с организацията се постараха много, дадоха всичко на което са способни а да се получи състезанието. Като видях гаргата снощи в 10 часа колко беше грохнал, а имаше още доста работа за вечерта направо го съжалих. Ама да не се е хващал да прави състезание, никой не го е карал насила.
                  Коле благодарим за добрите думи.А за критиките ще си вземем сериозни бележки.И догодина няма да вали дъжд!
                  Е, имаше малко пропуски, но като за първи опит те са неизбежни. За догодина ще знаят.

                  Благодаря ви приятели за усилията да ни направите кефа в тези два дни, бъдете сигурни, че усилията ви не са били напразни.

                  Коментар


                  • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                    Газ се дава,не когато искаш, а когато трябва!!! Ако нямаш гуми, ползваш други варианти! И ако видиш че няма шанс, ходиш към лебедката(спасител). Бая видях с разни асматици, да се пробват да катерят прагове. Не може хем тънко, да плащаш за гориво,хем много да катериш . То един едър Българин го е казал не може,,,,,,'ем рунтава, 'ем бръсната!!! Като цяло участниците се бореха,което е похвално. Като видях калта,на повечето от вас лепнах "стикера" 'за последно' , но неее вие доказахте,че не сте за снимките(онези доказателства, че сте участвали...), а просто ви се кара! Подавайте смес, голям кеф е!!!
                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                      Сигурен съм, че имате приятели, или близки които са снимали, ДАЙТЕ да напълним тази тема с клипове и снимки!!!
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                        Във Фейсбук има много снимки.Качете и тук да погледат всички потребители!
                        "АСК ЗАГОРА 4х4"
                        0897937797....по всяко време!

                        Коментар


                        • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                          Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                          Поздравления и от нас, за страхотното състезание, от което станахме част и ние. Истинско изпитание за екипаж и машина. Изживяване, за което всички които не караха могат само да съжаляват. Страхотно посрещане от страна на домакините. Специални благодарности на Живко Бакалов, за това че ни предостави сервиза си и помогна да възкресим машината след обръщането ни, за да можем да караме на следващия ден. Жалко че изпуснахме 1-вото място, но такъв ни е късмета.
                          Така изглеждаше джипа преди и след първия ден:
                          Виждам че Влади няма добри снимки ,аз лично бях там и много ме впечатлиха тия момчета от тази ситуация на 15 минута бяха отново в играта.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2819[1].jpg
Прегледи:1
Размер:279.2 КБ
ID:5613477Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2820[1].jpg
Прегледи:1
Размер:148.9 КБ
ID:5613478Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2821[1].jpg
Прегледи:1
Размер:198.2 КБ
ID:5613480Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2822[1].jpg
Прегледи:1
Размер:133.0 КБ
ID:5613481

                          Коментар


                          • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                            На първо място искам да благодаря на Всички които уважиха нашето първо състезание. Някой по нагоре беше споменал за 2008г. - други хора , други времена.... Като за първо състезание организирано от нас с помощ та двата Заралииски клуба Муд Енджълс и офроуд клуб Стара Загора си мисля , че не е толкова зле . Вярно е , че времето ни изигра лоша шега но тези които знаят как се кара в такива условия им хареса , останалите бяха изненадани от промените на трасето . Без да се извинявам искам да кажа , че след промените на времето имаше екипажи които оцениха трасето и труда ни и си покараха . Относно безопасноста , всеки който си е свалил каската и колана го е направил за собствена сметка и си е негова отговорност . Няма как на всеки километър да сложим съдии да следят тази подробност . От личен опит знам , че това с каските и коланите не е само задължение за спазване на правилника а на първо място собствена безопасност . Тук е мястото да обясня от къде идва проблема .... във формата Трофи има три подразделения .. Експерт , Адвенчър и Хоби . За Експерта няма да коментирам , Адвенчър от английски се превежда ,, ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО,, и нашата идея беше точно такава дори и при сухо време. Клас Хоби си е разходка в парка с летните гуми . Искам да благодаря на всички които помогнаха да направим това кално състезание факт . Колегите от Стара Загора които до късни доби си стояха на местата и чакаха , приятелите ни от други градове (няма да ги изброявам) които жертваха време и финанси за да дойдат и да ни помогнат , за което благодарим на всички . На спонсорите не е мястото тук да им правя реклама , но някои заслужават (за това ще отворя тема която ще е полезна за всички потребители на форума) За догодина ще се постараем да няма грешки и дъждовно време и от сега запазваме най добрия хотел с ресторант.

                            Всички упреци и забележки ще са основателни за което се извинявам предварително .
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                              Всички упреци и забележки ще са основателни за което се извинявам предварително .
                              Имам само една забележка:не правете в пътната книга точки под сто метра когато не е нужно,че трудно ги хващаме.

                              Коментар


                              • От: ЗАГОРА ТРОФИ 27.28 септември 2014г.

                                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                                За тебе специален плакет от неръждавейка за най възрастен състезател

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X