Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

    Рекламата на организатора трябва да е с определени размери и се поставя на определените места. Прав ли съм? Да погледнем организираното от Гладиатор събитие. На всеки тип превозно средство има определено място за реклама и размер. В pdf. за Рали спринт който качих по рано е същото. Организатора може да постави логото на спонсорите на собствените си плаки а не да олепвам целия автомобил с целенасочена реклама. Казва се "Схема за разположение на състезателните номера и рекламните плаки на организатора" ,къде е споменат спонсора. Или искаш да ми кажеш че Кен Блок ще сложи реклама на спонсора Мобил извън определените за организатора места на автомобила си безплатно като знаем че спонсора му е Монстър .[/QUOTE]




    Благо, какъв Кен Блок, какви плаки на организатори. Като отида при евентуален спонсор и първия му въпрос е " а вие какво ще ми дадете в замяна- каква ще е мойта полза от това аз ако ви дам 500-1000лв?". Какво мога да му предложа освен реклама, реклама която той иска да види, както на колите, така и на старт-финала и ако не си съгласен чао- няма пари, няма състезание. Всяка година имам приятели, които благодарение на тях и влечението им към този спорт, спонсорират кой с каквото може и с колкото може, за да го има това състезание, така че това да им сложа по един стикер на кола е най-малкото, което бих направил за тях. Ако някой състезател не желае да сложи стикери на спонсорите, значи че не уважава труда на хората нагърбили се да правят състезание. Не смятам че ще стигнем това ниво някога, за което говориш Кен Блок- Монстър и Мобил.
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Проблема е че трудно ще може да се докаже , че някой умишлено е блокирал трасето , особено на места където няма съдии ...
      В моя случай имаше един от организаторите в ролята на фотограф и видя случая.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

        По последна информация Загора Трофи (Стара Загора) ще се проведе на 27-28 Септември 2014.
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
          По последна информация Загора Трофи (Стара Загора) ще се проведе на 27-28 Септември 2014.
          Т.е. ще бъде двудневно?

          Коментар


          • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
            Т.е. ще бъде двудневно?
            Предполагам , че ще е двудневно , все още няма информация от организатора ...
            Последно редактирано от Бакалов; 04-07-14, 17:52.
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

              Двудневно ще е,днеска се дискутира,обмисля се пролог от Петък,но състезанието е планирано за Събота и Неделя.
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                Двудневно е много по-добре за нас. Ходене от четвъртък на няколко седмици си е проблем за работещите .

                Коментар


                • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                  Трофи сезона вече е във втората си половина и за да няма спекулации обявявам малък жест към победетелите. Ваучер за освобождаващ екипажа от стартова такса в BULGARIA TROPHY 2015. Единственото условие е, когато се ползва, поне един от членовете на спечелилия екипаж да участва.
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                    След последното състезание в Русе, може да се каже че Трофи сезонът е закрит.
                    Може да се започва с коментари, анализи, критики ...

                    Челото на класирането във Веригата изглежда така:
                    1. Charisis Kafteranis / Konstantinos Rados
                    2. Владимир Димитров / Асен Василев
                    3. Владимир Раденков / Димитър Паунов

                    *официалното класиране на всички участници, малко по късно

                    Искам да Благодаря на всички участници, организатори, фотографи, на всички които макар и с малко са допринесли за Веригата.

                    С цел да не се гледа само от един ъгъл за развитието на Трофи състезанията, вече забавям темпото и предлагам организаторите на състезанията този сезон да изберат (аз няма да гласувам или да се кандидатирам) лице (лица) което да официално да отговаря за Веригата през 2015. Вече има поставени някакви основи и може да се гради. Аз естествено ще помагам ако мога на всеки и със всичко.
                    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                    Коментар


                    • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                      Винаги успяваш да предизвикаш многозначителната ми усмивка. Все пак, поздравявам те за усилията! Едва ли има друг, който да отдели толкова труд и време за "Трофи шампионата".
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                        Няма друг , Наско е човека за вечни времена . Шефе и ние ще помагаме както и когато можем . Честито на тазгодишните победители .
                        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                        тел. 0889 017703
                        0897 516030

                        Коментар


                        • Ние всички се опитваме да изградим нещо и търсим правилната посока. Има доста хора, които подкрепят начинанието, имат мнение, идеи ... и които могат да поемат малко ангажименти. От друга страна се наслушах на различни версии за мен относно личните ми облаги от вериги, състезания, конспирации и т.н. Явните и скрити "доброжелатели" ги има. Не искам никой да убеждавам за изхарчените пари, вложеното време, пропътуваните километри ... Това решение съм го взел още от средата на годината, но исках сезона да завърши. Трофито се развива, веригата доби популярност. Гръцките екипажи започнаха да карат в България, догодина най вероятно ще има и румънски. Има някаква основа подходяща за хора с енергия и идеи. Предлагам в началото на годината да се обсъди календара за 2015, правилника и т.н.
                          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                          Коментар


                          • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                            Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                            Ние всички се опитваме да изградим нещо и търсим правилната посока. Има доста хора, които подкрепят начинанието, имат мнение, идеи ... и които могат да поемат малко ангажименти. От друга страна се наслушах на различни версии за мен относно личните ми облаги от вериги, състезания, конспирации и т.н. Явните и скрити "доброжелатели" ги има. Не искам никой да убеждавам за изхарчените пари, вложеното време, пропътуваните километри ... Това решение съм го взел още от средата на годината, но исках сезона да завърши. Трофито се развива, веригата доби популярност. Гръцките екипажи започнаха да карат в България, догодина най вероятно ще има и румънски. Има някаква основа подходяща за хора с енергия и идеи. Предлагам в началото на годината да се обсъди календара за 2015, правилника и т.н.
                            Наско , "шампионат" няма , всеки организатор си определя своите правила за своето състезание . Освен това няма как и кой да контролира самият организатор да спазва правилата , което води до хаос и отблъсква състезателите . Няма независимо съдийство , всеки организатор сам си е съдия и нарежда класирането според ситуацията . Няма ясно определени класове , няма технически изисквания за машините на определените класове което дава възможност в един клас да се допускат машини които не са равностойни . Стана така , че всеки който е решил да сложи в името на състезанието си "трофи" стана участник в "шампионата" - всяка друсни полянка стана "тежко" трофи състезание ... Ако ще има събиране трябва доста добре да се обсъдят тези неща , иначе ще има "трофи" състезания , но само със участници които карат стокови джипове ...
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                              Наскоо, "доброжелатели" винаги ще има. Появяват се винаги, когато някой се захване с нещо и започват да мислят какви са му облагите, интересите и т.н. За жалост има много такива хора и точно тези хора ти убиват всякакво желание за каквото и да е!
                              Считам наистина, че този формат офроуд състезания има напредък в България, дали във верига или не това не е най-важното. През изтеклата година се направиха няколко страхотни състезания, които дадоха насока,в която да се развиват всички останали. Това, че идват и карат чужди екипажи е показателно за случващото се.
                              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                              Коментар


                              • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                                На Делев първо трябва да му платите вредни, за работата му през 2014-а
                                Признал съм го, че има нерви да изслуша на всеки претенциите и да угажда за какво ли не (аз лично не го приемам това, но той си знае).
                                Мисля, че друг като него няма да намерите скоро, ама го пожелавам...ако го изтървете де
                                За Шампионата ( с главна буква, защото не може да се омаловажава труда на организатори и участници) имах наблюдения от двете състезания, които организирах, малко от Стара Загора и повече от Варна и Русе !
                                Нивото на конкуренцията се вдигна, състезанията тази година нямат нищо общо с предходните години и това са оценки на състезатели и публика. Чуждите състезатели (гърци и румънци) също дадоха висока оценка за организация и трасета и споделиха, че при нас са по-организирани, по-добри състезанията и по-ниско бюджетни.
                                Със сигурност догодина ще участват и турци (освен гърците и румънците) и ще бъде година в която ще трябва много добре подготвена техника, добре подготвени екипажи и вече няма да се разчита на кого ще му е по-голямо наказанието или дали лебедката му е от Виетнамка
                                Според мен правилника трябва да е максимално опростен, изключително категоричен и конкретен, за да не се превръщат състезателите в счетоводители, a да си печелят състезанията с каране и сърце
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 02-12-14, 11:41.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X