Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - официална информация

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Всичко ми е ясно, ясно ми е че дори и по правилника който се ръководят състезанията от веригата неможе едно класиране да се направи. Погледни таблицата http://www.offroad-bulgaria.com/show...83#post2339783 и погледни това Виждаш ли как в това абсурдно класиране съм поставен след патрола че и сме на една и съща позиция с едни и същи точки. ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ ако питаш мен. То само моето класиране да беше , погледни цялата таблица. Тойота пред Витара а са с еднакви точки.ПАРОДИЯ с нотки на КОМЕДИЯ. Какво ти е обяснението в този случай? Затъва организацията с всяка безмислица която сътвори. Сещаш ли се защо не карам Аз а пилот ми е едно момиче което се справя по-добре с най-слабия автомобил от повечето " доаени" и "гурота" на офроуда. Това и бе първото състезание от формата Трофи.
    Бях помолил за мотивирани мнения ... Ама няма как нали Спорът с еднакъв брой точки във веригата е решен с чл. 78 (2 ) "При наличие на равен брой точки, предимство има екипажът с по голям брой призови места". Така беше и подредено класирането до финала в Русе. За генералното класиране хората с еднакъв брой точки са след Осмо място, получават се дублирания дори да се спазва горепосоченият член и в тази връзка мисля че е по справедливо екипажите с еднакъв брой точки да са на едно място.
    Колегата се е захванал за члена който се отнася за конкретно състезание, и в бързината да оплюе не е дочел Както писах по горе нека да кара, да спечели някое състезание, да организира някое добро състезание и да каже "Момчета, така се прави, а не като вас!"
    Повече няма да взимам мнение по постове на хейтъри и форумни герои!
    Последно редактирано от rocky; 16-11-13, 10:40.
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - официална информация

      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
      Бях помолил за мотивирани мнения ... Ама няма как нали Спорът с еднакъв брой точки във веригата е решен с чл. 78 (2 ) "При наличие на равен брой точки, предимство има екипажът с по голям брой призови места". Така беше и подредено класирането до финала в Русе. За генералното класиране хората с еднакъв брой точки са след Осмо място, получават се дублирания дори да се спазва горепосоченият член и в тази връзка мисля че е по справедливо екипажите с еднакъв брой точки да са на едно място.
      Колегата се е захванал за члена който се отнася за конкретно състезание, и в бързината да оплюе не е дочел Както писах по горе нека да кара, да спечели някое състезание, да организира някое добро състезание и да каже "Момчета, така се прави, а не като вас!"
      Повече няма да взимам мнение по постове на хейтъри и форумни герои!
      Както сам се изрази много мислиш ама неправилно. Щом така ти е удобно наречи ме хейтър ама знай че не съм анонимен. Щом знаеш какво е хейтър със сигурност знаеш че наистина изтъквам пропуските и бъркотиите в които си се забъркал сам. По-лошото е че изобщо не вземаш мерки да ги оправиш. Това ли е твоя успех , да оакаш всичко.
      Дори в цитирания (чл.78 (2)) сам противоречиш на това което си представил и то се вижда ясно. Както вече писах затъваш с всяка безмислица която сътвориш.
      Той мислел кое било справедливо- Ха-Ха-Ха. Направи което е редно и правилно.
      Последно редактирано от banjo; 16-11-13, 18:21.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

        Наско на наричаш хейтър човека който е измислил офроуда е неправилно!
        За него има съвсем друго определение. Даже си е диагноза.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Наско на наричаш хейтър човека който е измислил офроуда е неправилно!
          За него има съвсем друго определение. Даже си е диагноза.
          Иначе ще настане скука! Никой не му се сърди.
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

            Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
            Сезона приключи, искам да благодаря на всички станали съпричастни към "Bulgaria Trophy Challenge 2013". Аз лично мисля че начинанието бе успешно. Вярно, имаше някой неща за "доизглаждане", но всички знаем че всяко начало е трудно. Усъвършенстваме се , догодина ще бъдем по добри, състезанията по добре организирани, правилата по коректни.
            Накратко това което видях през годината и Искрено ме радва: трофи автомобилите в страната ни се развиват, екипажите стават все по добри. Излизат все по - подготвени коли, не се правят компромиси с безопасността. В България вече има реална алтернатива на рали - рейда от Националния шампионат.
            Нека всеки който е бил свързан по някакъв начин с веригата и има мотивирано мнение да го напише, ще го вземем предвид ...
            Малко късно се наканих да пиша, но ще дам и моето скромно и неангажиращо мнение.
            От трите състезания - Пловдив, Тетевен и Нови Искър, който карахме, за мен най-ТРОФИ беше Нови Искър, там имаше най-много екстреми , лебедки, трасето , като цяло не предразполагаше за високи скорости, все пак е Трофи, а не рали. Там имаше друг проблем със засичането по трасето и тапите, НО никой няма право да се сърди на Влади, защото всички знаем с колко мъка направи състезанието и то в последният момент.
            В Пловдив и Тетевен пътната книга, организацията, разписанието на състезанията бяха перфектни, само, ако можеше трасето да бъде малко по гърчаво и бавно и да има повече задължителни лебедки.
            Ако може правилника за цялата верига да е еднакъв, без промени, без значение кой ден караш.
            Знам, че много от колегите с който караме са на същото мнение, нека да го споделят.

            Коментар


            • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

              Докато подреждах материала от тази година попаднах на едно клипче от миналата, което не съм публикувал.
              Ден трети, България Трофи 2013, кариерата на Марково:
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X