Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

    ВАЖНО!!!
    Моля всеки организатор от веригата в рамките на една седмица да направи кратка презентация на състезанието си (да кажем половин страница), които да изпрати на Свилен от Русе. Това е необходимо за сайта на веригата. Добре е също ако има някакъв промо клип да го изпрати и него. Аз мисля че имам на Нови Искър, Тетевен, Самоков (от траялите) и ако организаторите пожелаят мога да ги ползват.
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

      Помислете защо да не отпадне и необходимоста състезателя да има шофьорска книжка. И без това ако му е взета за нещо ще си извади фалшива. В тоя ред на мисли и от личната карта няма нужда. Така нашият спорт ще е достъпен наистина за всички!
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

        Успях да посъбера това (мога да ги монтирам и наново)

        http://www.youtube.com/watch?v=G4ozfj0Ayn0
        http://www.youtube.com/watch?v=sPXcFTcYyCk
        http://www.youtube.com/watch?v=a168XFmRGPQ
        http://www.youtube.com/watch?v=7qG3gXD6AWA
        http://www.youtube.com/watch?v=_bzU1C6PJAI
        http://www.youtube.com/watch?v=rflR3eeZHFs

        От Самоков нещо ми се губи монтажа, ама ако трябва ще сглобя нещо
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
          ВАЖНО!!!
          Моля всеки организатор от веригата в рамките на една седмица да направи кратка презентация на състезанието си (да кажем половин страница), които да изпрати на Свилен от Русе. Това е необходимо
          за сайта на веригата.
          Добре е също ако има някакъв промо клип да го изпрати и него. Аз мисля че имам на Нови Искър, Тетевен, Самоков (от траялите) и ако организаторите пожелаят мога да ги ползват.
          Сега ли се прави сайта, или съм го проспал?
          Life is too short to drive dull cars!

          Fight global warming !
          ... turn on your A/С !

          Коментар


          • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

            Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
            Сега ли се прави сайта, или съм го проспал?
            Митко , сега се прави - надявам се скоро да го видим .
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Помислете защо да не отпадне и необходимоста състезателя да има шофьорска книжка. И без това ако му е взета за нещо ще си извади фалшива. В тоя ред на мисли и от личната карта няма нужда. Така нашият спорт ще е достъпен наистина за всички!
              Ти се ядеш, ама в най-сериозните спортове по света няма нужда да имаш книжка. Е, лиценза е задължителен, и той е много по-сериозно нещо от една обикновена книжка, но като е до буквата...

              Предлагам състезанията да се разделят на две групи-за професионално подготвени коли, по които са похарчени не по-малко от 100 000 лева(може и евро), и такива за обикновени цървули.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Ти се ядеш, ама в най-сериозните спортове по света няма нужда да имаш книжка.
                Сигурен ли си?
                __KTM__

                Коментар


                • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Ти се ядеш, ама в най-сериозните спортове по света няма нужда да имаш книжка. Е, лиценза е задължителен, и той е много по-сериозно нещо от една обикновена книжка, но като е до буквата...

                  Предлагам състезанията да се разделят на две групи-за професионално подготвени коли, по които са похарчени не по-малко от 100 000 лева(може и евро), и такива за обикновени цървули.
                  На тия дето не са цървули ще им искате ли книжка? Или само лиценз? 100 000 лева с фактури ли се доказават или с честна дума?
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                    Аз от никого нищо не искам. Просто коментирам, а някои се товарят. Колега
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                      Обсъжда се и момента да се изготви списък на състезателите които ще участват във веригата и за тях да има отделно класиране при раздаването на точките (нещо като лицензираните състезатели в БФАС). Така ще се избегне влиянието на участниците само в 1-2 състезания в раздаването на точките.
                      Така ли смятате да привлечете чуждестранни участници?


                      От прочетеното до тук ми стана ясно че се връщате 10 години назад.Всеки от шампионата тогава му се караше яко трофи.Яка трошачка за автомобилите,голям бой в гората/такъв не съм виждал последните три години/.Впоследствие повечето състезатели окапаха финансово,а останалите им се караше нещо по леко и така ето го формата рали.
                      Следя формата с интерес и ще се радвам да се развива и усъвършенства през годините.
                      __KTM__

                      Коментар


                      • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                        Валентино Роси стана световен шампион на 16 години,интересно каква категория е имал.

                        Коментар


                        • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                          Първоначално публикуван от Антон Пенчев Преглед на мнение
                          Валентино Роси стана световен шампион на 16 години,интересно каква категория е имал.
                          Валентино Роси дали е карал по правилник, в който пише

                          ...
                          Чл. 5. (1) Трасетата са на територията на Република България, като преминават по съществуващи полски и горски почвени пътища или подробно обозначени от организаторите екстреми.
                          (2) Трасетата не са обезопасени и отцепени, и са със сравнително висока степен на трудност по „пресечен” терен.

                          Чл.6. При движение по републиканската пътна мрежа се спазва Закона за движението по пътищата и правилника за прилагането му.
                          ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                            Виждам , че вече ептен улетехте у левоо и преди да Ви пропадне страхотната идея и да стане както до сега и да се чудите защо след второто състезание няма да има и 10 състезатели да ви кажа основните причини: Три дневни с-я в този тип и с тези изисквания за автомобилите нямат шанс дори и на местна почва. Как ще ме накарате да участвам в с-е , което в "задния" ми двор , но нямам право на класиране , защото не участвам в шампионата или нямам GPS или спец нож за рязане на колани или винетка ??? Не съм против Сигурността и Безопасността на Всички , но слезте на земята и помислете реално: КАКВО точно искате да направите ? Трофи шампионат или такъв за Богопомазани. За вторите ще Ви е трудно , защото те вече карат в рали шампионата и извън Бг и ни представят Супер и ще е трудно да ги убедите да карат Трофи. Каузата за мен е мъртво родена. Съжалявам , че съм толкова краен , но уви това е действителността. За да имат такъв тип с-я успех според мен формата трябва да е два дни. Събота 50+ км. яко трофи с няколко лебетки и неделя затворено трасе с необходимите елементи. Може да има едно много дневно в централна България и с международно участие !!! Аааа Защо не помислите за югозападен и североизточен шампионат . Иии накрая един общ финал за Всички . Това ми е първото и може би последното мнение в тази тема и не искам да ангажирам НИКОЙ с него. При този зададен формат на Трофи "шампионат" аз лично отпадам . Успех.
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Валентино Роси дали е карал по правилник, в който пише
                              Да Валентино Роси е карал по-много по прецизен правилник.
                              Първо не смесвайте дисциплините, и тази година си имаме пример дори в България за шампион на 17 години в ланинския шампионат,но и той както и Роси карат на отцепени трасета и за това могат без книжки.
                              Във ФИА този проблем за ралитата одавна е решен много елегантно, на специалните участъци си кара непълнолетния пилот без да има нужда от книжка а само разрешение от ФИА, а на преходите (по републиканската пътна мрежа) навигатора, който си има всички документи.
                              Добре са си написали правилника хората. За реубликанската пътна мрежа каквото и да ти напишат полицаите си знаят тяхното.

                              Браво за направената верига, крайно време беше. Всяко начало е трудно, неясно и има много доброжелатели. Ако имате нужда от помощ телефона ми го знаете.

                              Коментар


                              • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                                Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                                Обсъжда се и момента да се изготви списък на състезателите които ще участват във веригата и за тях да има отделно класиране при раздаването на точките (нещо като лицензираните състезатели в БФАС). Така ще се избегне влиянието на участниците само в 1-2 състезания в раздаването на точките
                                Както пише по горе, обсъждахме го ... не е окончателно
                                Наскоро коментирах нещета с няколко души (поотделно) свързани от доста време с офроуда, които ми казаха че не е добра идея. И според тримата (все едно са се наговорили) Всеки екипаж стигнал до точките, трябва да участва в генералното класиране ... това значи че е постигнал нещо, без значение че е на някакво крайно място с няколко точки. Това също ще го вземем предвид ...

                                Нашите правила трябва да са малко по либерални, малко по гъвкави, адекватни на бюджета на любителите (защото ние сме любители).

                                Забравих че на срещата се повдигна още един въпрос:
                                Какво е Вашето мнение да отпадне ограничението за един и същи автомобил и да се замени с това: Един и същи пилот и над 50% от състезанията с един и същи автомобил?
                                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X