Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Такаааа, това е списъка на най-смелите и верни АТВ-исти



    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
      Христов дай някакво инфо и за другият "израелец" американец де и ако може един актуален списък с участниците в нашият клас.... Благодаря предварително.
      Момчето е евреин, който живее в САЩ и в Израел, май гражданството му беше хАмериканско
      Според мен е карал досега АТВ със задно, защото стойката му е на кросист и днес беше много внимателен с Ренегадната машина...
      И двамата са скромни тихи и готини пичове (засега, щото не сте ги ядосали и напили )
      И двамата карат с чисто нови машини, днес ги разбръмчаха за сефте...
      Ето го на скока при първата му обиколка...

      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        И още малко снимки на Елико Охана







        Коментар


        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Заради проблеми с АТВ-то и информацията, че се отлага състезанието май и аз само ще набивам кебабчета. Когато видях че все пак ще има състезание беше вече 06.10.

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            А тази е подарък за Мариян Терзийски

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Христов тези двамата фирмени или частни състезатели са?Ако са фирмени това обеснява нещата!

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                Малеее заформя се нещо като Висшата лига какви ша ги диря там и аз незнам.
                Генчев срещу скромен трансфер (некоя бира, кебачетата от мен) идем в твоя отбор да не пречим на райдърите, че те тея май само ще хвърчат и нема да има кой да кара или друса по полянките.
                Нищо, ние сме от втората лига....след седмата бира...
                Пламене, с удоволствие ще ти чукна среща на кетъринга. Мисля, че Ленин го е казал: "Напред към масите! Чук и сръп!"
                За трансферите ще се разберем.
                На здраве!

                Много им се кефя на тези състезатели, аз съм само любител .... на чашката...
                Първоначално публикуван от ivanhou Преглед на мнение
                Мен ме записаха в последния момент ,къде се ръгнах и аз незнам

                Май ще правя компания на Генчев в кебабчийницата и ще гледам профитата
                Ванка,очаквам те със или без АТВ, а също и Максим

                Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                Заради проблеми с АТВ-то и информацията, че се отлага състезанието май и аз само ще набивам кебабчета. Когато видях че все пак ще има състезание беше вече 06.10.
                Десо, от миналите издания на ATV CHALLENGE CUP се възхитих от кетъринг Валентино. Места има за всички, и то с бели покривки и домашно приготвени ястия. Очаквам Ви всички, мястото на срещата не се променя.
                Последно редактирано от s_s1; 07-10-09, 23:17. Причина: добавка
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                  Христов тези двамата фирмени или частни състезатели са?Ако са фирмени това обеснява нещата!
                  Мисля, че Елико Охана е бил фирмен пилот на Can-Am , за другия нямам данни !

                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Момчета тоя форум стана кебапчииски.Всички си мислите само за кебапи,не че неги меля .Пичове те карат но не са толкова страшни.

                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Момчето е евреин, който живее в САЩ и в Израел, май гражданството му беше хАмериканско
                      Според мен е карал досега АТВ със задно, защото стойката му е на кросист и днес беше много внимателен с Ренегадната машина...
                      И двамата са скромни тихи и готини пичове (засега, щото не сте ги ядосали и напили )
                      И двамата карат с чисто нови машини, днес ги разбръмчаха за сефте...
                      Ето го на скока при първата му обиколка...

                      А, бе тоя с RENEGADA скача като Малката Тромба през април на I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009".4WD да не се плашат!

                      След малко потегляме!!!!
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Идват чак от израел, карат ренегадни машини... брей пА газари . Обаче сега се замислям, че алкохола на тях може да не им повлияе положително както на вас, така чееее ги напиите здраво иии ше видите как ше си ходат със строшени ренегадове. Ама и аз съм един... най-лошото им мисля на хората.

                        Сега сериозно: Изключително интересно състезание ще се получи, добра реклама на трасето и селото, в калта също ми се струва, че ще има интересни моменти, абе за пореден път браво.
                        [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Тренировките минаха доста интересно...както се предполага в 4х4 борбата ще е между Стамболдзис и Шиша, а в 2WD вече има сериозна конкуренция
                          Там ще бъде мътна и кървава, защото има доста изравнени сили и всичко ще се решава в секунди
                          Утре започва разплитането на загадките, поне със стартовата решетка

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            А он-лайн ще гледаме ли
                            Око за око и светът ще ослепее

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Няма да има директно излъчване по интернет, както и по телевизията...
                              Няколко страници назад
                              Non scholae sed vitae discimus.

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Абе може да съм наблюдател този път ама ще си взема големите тромби и ще подкрепян НАЩЕ.
                                Бира , секс и ATV..................
                                ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X