Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
    ПРОФЕСИОНАЛИСТ !
    Заслугата е ваша момчета и момичета има екшън = има снимки
    [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Първоначално публикуван от IvanITI Преглед на мнение
      Заслугата е ваша момчета и момичета има екшън = има снимки
      Недей да скромничиш снимките са ти страхотни всички сме се опитвали да снимаме спортни прояви, но резултата няма нищо общо с твоите "Картини"

      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Момчета и аз не съм доволен от нещо, но за него после. Първо, организацията беше на ниво, особено като се има на предвид, че беше под въпрос дали ще караме. Трасето беше за мен много добре. Аз такива трасета харесвам. Искам да благодаря на всички състезатели в моя клас за подкрепата. Но ме подразни едно нещо. Какво значи според журналиста късметлийска победа ? Лично аз не мисля, че чужденците са извънземни и не трябва да се величаят толкова. Гърка в първото състезание ме победи трудно, във Враца го победих и трите дена, в Троян го изпреварих и след това той падна. И така журналиста, кое ми е късметлийското? Ако искаш може да ми отговориш. А защо не похвалиш малко момчетата със старите машини, знаеш ли колко труд се изисква да се карат. Лесно се кара със 2010 от магазин.

        Коментар


        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
          ... Лично аз не мисля, че чужденците са извънземни и не трябва да се величаят толкова. Гърка в първото състезание ме победи трудно, във Враца го победих и трите дена, в Троян го изпреварих и след това той падна....
          Определено си прав за твоя клас според мен ти беше доминиращ, на гърка май не му издържаха нервите което го има в състезанията и сгреши. Аз също се учудих от репортажа!

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
            Момчета и аз не съм доволен от нещо, но за него после.
            Шишарка, стига си мрънкал и ти. Журналистите му виновни... Карай си карането, пък те да пишат каквото си желаят
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              MX ATV - "ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ" 15-17.5.2009, Гданск,Полша
              Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
              Преди малко се прибрахме състезанието беше много тежко.
              След събота не исках да карам просто бях много стреснат.
              На квалификациите бях наказан,като ми беше махната най-добрата обиколко,защото нямах номер на гърба.
              Първия манш беше супер кално и преди да закъсам и преди да счупя оста вървях в 15ката.Втория манш аз и още 2ма състезателя закъсняхме със 1минута за предстартовата зона и не ни допуснаха да караме.Третия манш се поотпуснах малко и направих много добър старт(от втора редица) и вървях между 10 и 15 място,но двигателя затегна.

              Моето мнение е , че не си си взел поука от това състезание и трябваше да не те допусна още на първия манш, защото закъсня за предстартовата зона и подреждането.
              Има и още основания и те са написани в правилника, който ти не си дочел:
              -Излизането от ПРЕДСТАРТОВА ЗОНА става след изрично повикване от съдия.
              -Грубо и неспортстменско отношение по време на състезанието към участници, съдии и организатори се наказва с дисквалификация.

              Ако езикът и тона във вашето семейство е просташки, то ние категорично повече няма да търпим обидите от теб и баща ти.

              p.s. Когато Николенчо е първи, проблеми няма.
              Последно редактирано от VE LA; 13-10-09, 17:09.

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                И най-после материала за репортажа по "ББТ"

                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Миро аз не мрънкам за бира, просто не ми харесва някои да обезценява труда ми и на хората по край мен.Не е ли по добре да се радват че побеждават българи.Не се ли радваш че Десо обърна толкова чужденци.

                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Продължение-неделя-4WD!





















                    Още двайсетина клипа с 4WD, от неделя и продължавам с 2WD
                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
                      Миро аз не мрънкам за бира, просто не ми харесва някои да обезценява труда ми и на хората по край мен.Не е ли по добре да се радват че побеждават българи.Не се ли радваш че Десо обърна толкова чужденци.
                      Аз лично обещавам да те похваля в репортажа за Троянската телевизия и да отстраним тази историческа несправедливост
                      Ние знаем, че си номер 1 и си го наби качествено, всичко друго са вариации по темата !!!

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
                        Миро аз не мрънкам за бира, просто не ми харесва някои да обезценява труда ми и на хората по край мен.Не е ли по добре да се радват че побеждават българи.Не се ли радваш че Десо обърна толкова чужденци.
                        Ти определено кара по-добре от гърка, това го видяха всички присъстващи(за останалите съм пуснал клипове)
                        Имаше от нашите, такива които караха много добре, но не им проработи късмета!
                        Но гвоздея на програмата за мен, си остава Стоян Козаров, с напълно заводско(ендурско) АТВ, без никакви доработки, високи гуми и за капак, скъсана стабилизираща щанга (за това се засукваше така по завоите) и к'во стана,,,5-то място,,,как го отчетаха медиите,,,с една снимка на която се е натъркалял

                        Не знам, може пък и тук, да правим четки на евро съюза!!!
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
                          Момчета и аз не съм доволен от нещо, но за него после. Първо, организацията беше на ниво, особено като се има на предвид, че беше под въпрос дали ще караме. Трасето беше за мен много добре. Аз такива трасета харесвам. Искам да благодаря на всички състезатели в моя клас за подкрепата. Но ме подразни едно нещо. Какво значи според журналиста късметлийска победа ? Лично аз не мисля, че чужденците са извънземни и не трябва да се величаят толкова. Гърка в първото състезание ме победи трудно, във Враца го победих и трите дена, в Троян го изпреварих и след това той падна. И така журналиста, кое ми е късметлийското? Ако искаш може да ми отговориш. А защо не похвалиш малко момчетата със старите машини, знаеш ли колко труд се изисква да се карат. Лесно се кара със 2010 от магазин.
                          Пламене ,победата ти не е късметлийска,а ЗАСЛУЖЕНА .Така мислим ние от ТРОМБА-ТИЙМ.Отстрани е лесно ,някой може и да кажат,че е и случайна!Тези,които разбират -следят резултатите от кфалификациите,RACE1,RACE2,FINAL.На Малката Тромба не му стигнаха 38 секунди да измести Атанасис от второто място на подиума,но благодарение на малкото му стартове и това,че някои състезатели не преценяват възможностите си и се надценяват го амбицира още повече.Аз се радвам,че от сега си прави точна преценка за нещата и различава кое е правилно и кое не е!
                          Благодаря на ТАЧКАТА,СЛАБОВ,ЦЕЦО,ДЕСО,ТРАЙКОВ,АЙЗАК И ЗОРНИЦА,че показаха на МАРТИ какво е FAIR PLAY !
                          Ние се радваме на успехите му и няма да позволим да тръгне в посока различна от тази на FAIR PLAY !

                          P.S.По клиповете в дерето преценете кой как е карал!За другия кръг осигурете на Филчев директно излъчване отдавна е доказал какво може!
                          Последно редактирано от TROMBA; 13-10-09, 18:44.

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Явно, чакате следващия транш видео!

                            Ето го










































                            Дано ви стигнат, за тази вечер

                            Утре пак, че взе да идва ред на 2WD
                            Последно редактирано от kocha; 13-10-09, 19:28.
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                              Но гвоздея на програмата за мен, си остава Стоян Козаров, с напълно заводско(ендурско) АТВ, без никакви доработки, високи гуми и за капак, скъсана стабилизираща щанга (за това се засукваше така по завоите) и к'во стана,,,5-то място,,,как го отчетаха медиите,,,с една снимка на която се е натъркалял
                              Филчев, нали се сещаш колко разбират журналистите от скъсана щанга, високи гуми и т.н.
                              Винаги е било така, търси се само атракцията и сензацията, а конкретния журналист е един от най-разбиращите оффроуда, защото го отразява от 2000 година и се интересува !
                              Искам да Ви споделя за истински случай, когато известен спортен журналист в пряко предаване попита мен и Вера Лагадова името Ендуро от сапуна "Дуру" ли произлиза
                              Повечето журналисти с които имам уговорки си вземат инфо и снимки от тук, от форума, а обикновенно аз изпращам сухия материал и резултатите...
                              Но нали не може да е "сух" материала, трябва и нещо по-така, за да се чете, ако не се чете, не се купува...като не се купува, не се отразява...
                              Така стоят нещата с отразяването...

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Филчев, нали се сещаш колко разбират журналистите от скъсана щанга, високи гуми и т.н.


                                Така стоят нещата с отразяването...

                                Нека не пропускаме факта , че Стоянчо пък беше похвален достойно в предаването о ББТ. Там не е имало неговото падане, защото не е заснето на видео, но пък бе отчетено участието му в "Челънджа" , непосредствено след победата на Балкан оффроуд маратон
                                Живей за всеки дъх!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X