Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
    Съгласен съм, че джуниърите проявяват фейрплей, но найстина подкрепам мнениято на Тачката, че е прелакено рисковано защото скоростта при големите сериозна нарастна с натрупване на опит.

    Само като знам че гумата Renegada на Малката тромба е голяма колкото АТВ-тата със все мини-джуниъра взети заедно тръпки ме побиват.

    Не мисля че скука за зрителите или т.н оправдава този риск. В същото време обединияването на тези 2 класа и гледката би възпряла много родители да пуснат 7 - 8 год. си дете срещу дзвера на Тробмата.

    Ако искате движещи се препятвстия мисля че Beast, Тюркетчиев (старши) като бърза мишена и мене като голям камък, нямаме против. Тооо и да се напъваме май ще ни затворят с 2 обиколки .
    Щом е за децата аз съм готов да се жертвам

    ПП Кмете (Митаче), ще ти скъсам..... ушите Организаторите решават, а ние изпълняваме!
    Някой модератор да изтрие това онова.....
    Последно редактирано от Стефан Слабов; 11-09-09, 20:59.
    0887 246718

    Коментар


    • #47
      До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Да съживим малко темата:
      1. Трасето ще претърпи ли някакви промени?
      2. Някакви временни списъци със заявки за участие?
      3. Свободните тренировки (в четвъртък) си остават надявам се?

      И въобще нещо ново и интересно ако има казвайте
      0887 246718

      Коментар


      • #48
        До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Както всички знаем Challenge CUP със всяко следващо издание носи промени и интересни моменти. Екипа се старае да задоволи както всички състезатели така и многоброината публика.
        Тази година ще има фристайлър с участието на най-добрия Алес Розман. Ще има доста за снимане както на яките скокове и акробатики, така и на най-добрите райдъри в цяла източна Европа. Отново за заявили участието си Словенския тийм, също така и Гърците. Това е последния III-ти кръг от този Шампионат в които ще стане ясно призовата троика.
        Трасето ще бъде коренно променено, ще има нови детаили. Ще се обърне внимание и на сигурноста!
        Дерзайте...

        Коментар


        • #49
          До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Поради промяна в календара на МХ Шампионата се наложи и ние да променим датата,
          за да могат всички желаещи да участват в последния кръг !
          Състезанието ще се проведе от 9 до 11 октомври на познатото място, Оффроуд полигона в село Дълбок Дол
          За първи път в България и през трите дена ще има супер шоу с един от най-добрите фристайлъри в Европа Алес Розман
          Записванията започват от днес 8 септември и ще приключат на 5 октомври
          За всички участници, които се състезаваха във втория кръг във Враца таксата за участие ще бъде 50 лева,
          а за малките от клас "Mini Junior" и "Junior" както и жените, таксата ще бъде 20 лева
          За всички останали таксата за участие е 100 лева за мъжете и 50 лева за джуниър и жени

          Банкова сметка за превод на стартовата такса !

          СДРУЖЕНИЕ КЛУБ 4Х4 АДВЕНЧЪР - БАНКА ПИРЕОС - BIC CODE: PIRBBGSF - IBAN:BG70PIRB80561602075260

          Заявка за участие и декларация изпратете на познатия вече мейл - relations@4x4bg.com
          Позволявам си да припомня чрез горния цитат на всички състезители и зрители на предстоящото състезание за сроковете за записване, че време не остана, да помоля също така да се публикува списъка със заявките до момента, а също така да вметна, че в календара това събитие не е с верните дати.
          Моля З. Златев, да извърши корекцията в календара и отговорния мод. да коригира и моето мнение в тази му част.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #50
            До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            Абе хора пуснете някъкви списъци със записаните учасниции кажете каква е промяната на трасетоВсички чакаме с нетърпение да пуснете нещо
            [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
            [LEFT][/LEFT]

            Коментар


            • #51
              До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Засега се ОТЛАГА състезанието, по-късно днес ще пусна подробно инфо

              Коментар


              • #52
                До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                ТОДОРЕ СТИГА МАИТАПИ ВЕЧЕ СМЕ НА НОКТИ И ГОТОВИ НА МАКС

                Коментар


                • #53
                  До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Кофти работа дано все пак е само отложено и да не отпадне съвсем.

                  Тодоре не ти знам поради какви проблеми го отлагаш но дано да го организираш впоследсвие и стане още по добро и да нямаш повече ядове занапред с организацията.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #54
                    До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Не знам причината за това толкова тежко и тъжно решение, но си мисля,че нещата не трябва да останат така..... дайте да помогнем кой с каквото може и събитието да се случи!!!

                    1. Ако проблемът е финансов - разбираемо е (колкото и изтъркано да звучи) КРИЗА е!
                    1.1. Майната им на финансовите стимули да се ПРЕМАХНАТ!!! Аз съм ЗА!!!
                    1.2. А средствата които са необходими за подготовката на трасето могат да се набавят от по-висока такса за участие!!! Аз съм ЗА!!!
                    2. Ако проблемът е организационен (в което се съмнявам) - всеки един от нас може да се включи и да помогне. Под вещото ръководство на Т. Христов съм 100% сигурен, че ще се справи и малко дете!!! Аз съм ЗА!!!
                    3. ............................

                    За кой са тези състезания? ..... ЗА НАС са бе колеги, колежки, малки и големи!!!
                    Какво ни дават?: най-малкото - едно незабравимо преживяване!!!
                    - един по-различен ден!!!
                    - емоция!!!
                    - еуфория!!!
                    - адреналин!!!
                    - купон!!!
                    - нови приятелства!!!
                    - идей!!!
                    - и какво ли още не.....
                    Каква ни е алтернативата в България?.....
                    - кръг от РШ - да бе състезавах се с трима и станах четвърти!!!

                    Това е моята надпревара ATV CHALLENGE CUP това е моят формат (GNCC) и си го искам!!!

                    ПП. Никога във форума не съм писал толкова много!!!
                    0887 246718

                    Коментар


                    • #55
                      До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      В началото мислех че е маитап за което още се надявам че е
                      ако е вярно че има проблем да изчакаме Тодор да сподели какво става
                      а за това да помогнем е без коментар
                      Тодор знае че може да разчита на всеки от нас по всяко време

                      Коментар


                      • #56
                        До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Благодаря Ви за горещата подкрепа, предполагам, че до утре вечер ще мога да обавя нова дата с една седмица по-късно ( надявам се)
                        Проблема не искам да го дискутираме тук, защото, както се оказа имаме доброжелатели и във форума !
                        Става дума за темата - " Пистата в Дълбок Дол или имали ред и право в България? "
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 03-10-09, 21:30.

                        Коментар


                        • #57
                          До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Дано да решите проблема в най-скоро време.
                          Искам да попитам дали може да подаваме заявки или не!?
                          Kawasaki KX250F

                          Коментар


                          • #58
                            До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Тошка ако не може на Дълбок Дол направете го на Враца, само да покараме...
                            Това го чакаме толкова време. А оня русокъдравия тъпак може да го бъкнем по веднъж, аз може и два пъти.
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-10-09, 13:35.

                            Коментар


                            • #59
                              До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
                              Тошка ако не може на Дълбок Дол напаве те го на Враца,само да покара ме.Това го чакаме толкова време.А оня русокъдравия тъпак може да го бъкнем по веднъж,аз може и двапъти.
                              Нека изчакаме до утре и да бъдем умерени !

                              Коментар


                              • #60
                                До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Уважаеми колеги, след известни затруднения и консултации все пак състезанието ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА ДАТИТЕ 9-11 ОКТОМВРИ
                                Поради невъзможноста да се работи по трасето досега ще се запази съществуващото трасе, а фристайлъра ще отпадне за това издание...
                                просто няма време за подготовка на попивка и рампа...
                                Този път изданието няма да бъде толкова лъскаво както досега и с толкова екстри,
                                но състезателите няма да бъдат лишени от досегашните удобства на пистата
                                Днес ще публикувам и заявилите участие до този момент,
                                а евентуални промени в часовете на стартовете ще бъдат направени в четвъртък, останалата част от ПРЕДВАРИТЕЛНАТА ПРОГРАМА остава без промяна !
                                Благодаря на всички, които ме подкрепят и изявиха желание да помогнат да се осъществи и продължи
                                това чудесно начинание "ATV Challenge Cup"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X