Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Първоначално публикуван от Vany Преглед на мнение
    Радвайте се, мама не ми дава ренегада иначе ще бия с две обиколки.
    Ама ще карам в 2WD!
    Toва много ми заприличва, на Генчев-младши
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      "Коч" теб и други видни ендуристи защо ви няма в списъка? Да не би да се притеснявате?

      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
        Toва много ми заприличва, на Генчев-младши
        Да, сина ми Иван Генчев № 400 като разбра, че Мартин ще кара в 4WD и взе да прави уговорки за ренегада, че Марто много газ раздавал, но още не можел да преминава големи препятсвия и екстрими.

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Няма грешка, ще карат и в двата класа, ако става дума за Зорница и Маргарит Тюркеджиев
        В класа на мъжете при 4х4 ще се включи и Малката Тромба, звездата на "Адвенчър Джуниър Тим" !!!
        После ме подхвана и мен, за да го запиша и в 2 WD.

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        .....

        Я да чуя кои сте, че май Ви няма в списъка...и народа взе да се притеснява да не се откажете !?!
        Да ви разсея съмненията...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          И така, подготовката кипи с пълна сила
          На трасето са Пламен Въшката, Дънди и Калин, а Цецо и Младен сътвориха "лека" заигравка за 4х4







          В това издание участниците ще бъдат лишени от някои екстри, но за сметка на това ще има нови
          Няма да има интернет, водещ (освен мен ) мажоретки, духова музика и чевермета, както и награден фонд ( водят се някакви преговори, но май няма да има )
          Няма да има директно излъчване по интернет, както и по телевизията...
          Обаче...ще има репортажи в ценралните новини на ТВ7 в четвъртък, петък, събота и неделя, а следващата неделя подробен репортаж
          По телевизия "ББТ" в неделя ще има репортаж в спортното предаване "Арена" !
          На трасето ще има обаче вода за автомивката и кемперите, измиване срещу заплащане от двама професионалисти срешу 10 лева, ток, осветление, телевизор за гледане на кадрите от деня,охрана, линейка, полиция и кетъринг
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-10-09, 12:23.

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            Десо,не мисля че някого от каращите "Ендуро шампионата" го притеснява това съзтезание,дори бих казал че е доста леко .Не забравяй,че тази година има 9 кръга от РШЕ,докато тук са само 3.Освен това от четвъртък ми идва в повече,случва се и човек да има неотложни служебни ангажименти.Пожелавам на всички успех и най вече безаварийно!

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Първоначално публикуван от riall Преглед на мнение
              ...дори бих казал че е доста леко ....
              Ела да провериш, защото до сега са минали 3 издания и на нито едно не си участвал !

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Искам да съобщя една приятна новина...
                При ясно време в неделя нашите приятели от "АВИО ОТРЯД ВАРНА" ще се приземят на писта Дълбок Дол с хеликоптер



                Това е единствения по рода си в България NEWS COPTER на Дарик Радио и е оборудван с последния крясък на техниката !
                Румен Петков ще бъде качен на това чудо и ще снима Вашите героизми, т.е. давайте всичко от себе си
                Ето и малко данни:



                Жалко, че няма да може да влезе в дерето, че там пак ще е епопея...

                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                  Ела да провериш, защото до сега са минали 3 издания и на нито едно не си участвал !
                  Не виждам къде е ендурото в това трасе.

                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Първоначално публикуван от riall Преглед на мнение
                    Не виждам къде е ендурото в това трасе.
                    От съществуващата вътрешна затворена част на пистата се минава под 1 мост и се продължава по една друсни полянка надолу в посока дерето. Ако караш леко и нежно не натоварва, но само малко да настъпиш и доста клати бирата. Стига се до дерето и е спуска между дърветата. Минава се дерето и има няколко варианта за изкачване. Ако изкачването е успешно-отново по друсни полянката и стигате до моста. Минавате по него и отново сте на обработената писта.

                    Не знам дали го обясних добре, но и аз ще пропусна тренировки и квалификации. Може да е малко, но ще покарам в такова сериозно състезание, за което идват участници от цял свят. До сега ATV CHALLENGE CUP са най-добре организираните офроуд състезания на които съм присъствал.
                    Заповядайте и Вие.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Първоначално публикуван от riall Преглед на мнение
                      Не виждам къде е ендурото в това трасе.

                      Като състезател карал 4 години ендуро и 3 години ЕШ, бих казал че имам поглед на нещата. Е вярно няма го много приключенсия формат от неповтарящи се трасета и купчини разхвърляни дървета, но всичко останало с изключение на 300м. от пистата си е естествено. Дупки, неравности, коловози, локви, РЕКИ и доста дървета в които можеш да се слееш ако се заплеснеш, изкачването и спускането също е сериозно.
                      Това състезание е с над 30 участника в 2WD класа и има общ старт. Купона и тръпката е несравнима, която е над 40мин. Колкото до натоварването бих казал че е няколко пъти по изцеждащо от ЕШ. Пък и всичко си е регламентирано и ясно и досега не е имало импровизации след финиша или преди това. Едно хубаво състезание в което чустваш че ти е обърнато внимание!

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Да, сина ми Иван Генчев № 400 като разбра, че Мартин ще кара в 4WD и взе да прави уговорки за ренегада, че Марто много газ раздавал, но още не можел да преминава големи препятсвия и екстрими.



                        После ме подхвана и мен, за да го запиша и в 2 WD.



                        Да ви разсея съмненията...
                        Минахте през 4WD,2 WD остават Ви WOMAN и MINI JUNIOR. В JUNIOR за сега сте сигурни!

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                          Минахте през 4WD,2 WD остават Ви WOMAN и MINI JUNIOR. В JUNIOR за сега сте сигурни!
                          Забелязвам Ванката си пада по какички, така че минитата ще ги пропусне.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Днес пристигнаха гърците и израелците...пълен шах с единия израелец
                            Тоя ми скри шапката и не съм виждал никой досега да кара така по трасето...



                            Оказа се, че кара супер крос с мотор, QUAD CROSS с АТВ и Ендуро с АТВ, даже е Шампион на Израел...
                            Прескачаше целия скок, че даже и фристайл изкара...









                            Моста го прелиташе, сякаш не съществува...









                            Борбата става интересна, да видим как ще се справят нашите...
                            Десооооо, човека е с Can-Am DS 450, мисли му после...
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-10-09, 17:21.

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              ШАХ!

                              Това да не е фристаилъра? Ебаси, ша берем ядове с тоя! Ще го видим във деерето!

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Днес пристигнаха гърците и израелците...пълен шах с единия израелец
                                Тоя ми скри шапката и не съм виждал никой досега да кара така по трасето...
                                ...
                                Оказа се, че кара супер крос с мотор, QUAD CROSS с АТВ и Ендуро с АТВ, даже е Шампион на Израел...
                                Прескачаше целия скок, че даже и фристайл изкара...
                                ...




                                ....
                                Борбата става интересна, да видим как ще се справят нашите...
                                Десооооо, човека е с Can-Am DS 450, мисли му после...
                                YES! Няма да ни липсва Алес Розман... ще си пия биричката на фона на незабравими гледки.
                                Снимките ме изкефиха на макс.

                                А за Can-Am DS 450, защо само Десо да му мисли?
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-10-09, 18:58.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X