Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
    Ами за наше съжаление (визирам всички българи) за 24 обиколки х 4 км или общо 96 километра за двата дена ти успя да го изпревариш един път ( щото го затапиха в дерето) и само след 2 километра на 500 метра преди финала той пак те изпревари...даже ти махаше с ръка преди финала
    Е, на това ако не кажеш размазване...
    И да вземеш да пораснеш и да се научиш да губиш, самочувствие се гради сред силна конкуренция на силни състезания, а не на МХ и Супермото с 10 участника...в най-добрия случай
    Николен за момента е един от най добрите ни състезатили и ще стане най добрия когато се научи и да губи с достойнство, или ще заприлича но националния ни отбор по фудбол, аз истински искам той да ме накара да се чувствам истински и горд БЪЛГАРИН от неговите успехи и се надявам това да е много скоро.
    Цветан Петров
    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
    0888865583

    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Ха това е най-веселата и интересна тема във форума вече няколко дни!
      Ицо_Нс много смях ми направи с този пост!
      Подкрепям за казаното Мариела Христова и Цветан Петров!
      И аз се радвам на Николен и неговите възможности,но не му прави чест когато просто е явно,че някой го превъзхожда да отправя критики към организаторите(за трасето). Наистина показа,че неумее да губи и това е лоша страна.
      Нищо лично,но самочувствието ти е в повече Николене. Пожелавам ти догодина да си станал по -добър и от Охана!

      ПП>Коч благодарности за клиповете много са яки,добре че си ти,та да наваксам съботата!
      [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
        Трасето не беше добре обработвано ,стърчаха камъни и корени и имаше една линия за каране останалото беше тревясало.

        а пък аз се чудя що си вдига толкова краката, а то било заради тревата по трасето

        Последно редактирано от ДИМИТЪР ХРИСТОВ; 13-10-09, 06:30.
        [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

        Коментар


        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
          Пък Аз снощи тъкмо да го мушна иии..... едни космиии...
          Чесно ли бе???
          Абе ти си за оплакване бе човек!

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            Това издание изтества нова програма, която включваше повече каране! В четвъртък 2 тренировки, петък 2 квалификации, събота два манша (шанса) и неделята си беше както си е. Това обаче с нищо не промени регламента на състезанието!
            Лично аз съм присъствал на всички брифинги преди и след каранията и не останах с впечатлението, че не беше обяснено на всички, какво се иска! Лично аз нямах двусмислици по правилника след брифингите, и през четирите дни карах и спазвах всички правила написани и казани от организатора! Имаше много въпроси "защо така, защо онака", но те си бяха сред състезателите.
            Единственото, което не ми хареса на трасето е, че 90% си беше същото, като предишното издание. Този път обаче беше много сухо и твърдо, пък и имаше нова отсечка, която ми направи интересно състезанието доста различно от предходното. Чух много мнения по време на състезанието, че било много ендуро или много крос, ами истината е по средата.
            Мисля че Николен показа класа, като стартираше от 2-ра редица и успяваше да финишира в предни позиции, но и мисля, че Елико е голяма лъжица за нас поне на този момент. Същото беше и миналата година с Казнаферидис, който този път го затворихме с обиколка и Фабиани, който вече е на кантар да влезе в тройката, надявам се догодина така да бъде и с Елико! Това обаче ще стане само ако караме с такива пилоти. Тук искам да Благодаря на Христов, че със всяко следващо издание идват все повече чужденци и нивото постоянно се вдига.
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-09, 08:51.

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              4WD-събота!





              Старт джуниари и жени-неделя!



              следва.....
              Последно редактирано от kocha; 13-10-09, 11:09.
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Статията в днешния брой на вестник "Монитор"


                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Преди официалното откриване на финалните серии в неделя, някои от състезателите провеждаха усилени тренировки !



                  Кадри от филмираната приказка "Болен, здрав носи" !



                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"





                    Последно редактирано от kocha; 13-10-09, 12:08.
                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      И дойде ред, на големия купон, при 4WD-неделя

                      Не се колебайте да натисните HD бутона и да разпънете, на цял екран




















                      И това е само началото
                      Последно редактирано от kocha; 13-10-09, 12:44.
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                        Само не можах да разбера и да получа логично обяснение,защо втория и третия манш бях пуснат от втора редица?!Като на квалификациите съм със 2ро време,
                        a по правилник подреждането става по квалификации.След това ми казаха ,че подреждането става,както съм завършил в предниш манш.
                        Завърших 2ри ОТ 2РА РЕДИЦА и пак ме пуснаха на втора редица,защото за 3тия манш подреждането ставало по оверал.
                        А сега слушам глупости по телевизията и вестниците,че израелеца ни е размазал и подбни тъпотий.
                        Трасето не беше добре обработвано ,стърчаха камъни и корени и имаше една линия за каране останалото беше тревясало.
                        Защо се събираха времената от трите манша,като преди това се знаеше ,
                        че ще се вземат само двата най-добри и лично Христов го каза Петък вечерта,като беше в нашия бокс.

                        Аз няма да взема отношение по твоя пост, защото другите участници ти отговориха вместо мен, а и ти и баща ти още не сте дорасли явно за такива състезания !
                        Организационния екип чу неговата оценка при предаването на транспондерите и ние като "малоумници" според него не сме на нивото му, за да ти се обясняваме за претенциите ти
                        Погледни си постовете преди една година когато спечели същото състезание на същото трасе, организирано от същите "малоумници"

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Явно не ме разбрахте ПРАВИЛНО.
                          Не е проблема в това, че съм назад в класирането.
                          Защо трябваше да тръгвам от втора редица, като по правилник пише, че подреждането става по квалификации. Да трасето не беше много добро,
                          но не карам за първи път на състезание и знам много добре, какво в добро трасе.Това не е само мое мнение.
                          Миналата година ми хареса трасето, защото още не бях почнал да карам крос и не знаех какво е много добро трасе.
                          Разбира се, че пистата няма как да ми попречи да се представя по-добре, все пак всички караме по една и съща,а просто догодина да е по-добра.
                          А не Мариела Христова да ми отговаря така...
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-09, 14:58. Причина: Правопис и пунктуация !

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            еии, не мога се вредя да кача и аз малко снимки ))










                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-09, 15:06.
                            [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Първоначално публикуван от IvanITI Преглед на мнение
                              еии, не мога се вредя да кача и аз малко снимки ))
                              ПРОФЕСИОНАЛИСТ !

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Учудвам се напараво от качеството!Браво уникални снимки!
                                [B]Honda 450R
                                Kawasaki 450R -продава се!
                                Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X