Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Поради големия интерес и мерака за каране на болшинството от участниците, ще направим експериментална схема с клас 2WD
    Ще въведем два старта за петък и събота, да могат да си покарат повечко и да нямат сили за мънкане
    Очаквам одобрение на новата програма от "Комисия АTV" и веднага ще я публикувам

    И не се вързвайте за "сухите" гуми...дерето си е влажничко
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-10-09, 15:53.

    Коментар


    • #92
      До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Е...! Всичкото хубаво, ама ДАМИТЕ пак ни забравихте. Какви са нашите фланелки?
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-10-09, 14:34.

      Коментар


      • #93
        До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Първоначално публикуван от deniss Преглед на мнение
        Е...! Всичкото хубаво, ама ДАМИТЕ пак ни забравихте. Какви са нашите фланелки?
        Разбира се, че са в розово...

        Коментар


        • #94
          До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          О супер са ! Пак ще манекенстваме по пистата !

          Коментар


          • #95
            Re: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            I am ready.

            GNCC race in Slovenija last week

            Коментар


            • #96
              До: Re: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Първоначално публикуван от terribleone Преглед на мнение
              I am ready....
              You know that we have a bet, I think to win!
              I expect you!

              Коментар


              • #97
                До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                И ето дизайна на най-атрактивните, най-калните, любимците на камерите, дъждоустойчивите, прахохвърлящите и недостижими ... 4WD

                Колкото и да ви е неприятно и да се чувствате кофти , но днес разбрах, че ми е пристигнала полуоската и ще се наложи да покараме заедно
                Знам, че ви е трудно да го преглътнете, но страшилището на РЕНЕГАДИТЕ пристига

                Прикачени файлове
                [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #98
                  До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Поради големия интерес и мерака за каране на болшинството от участниците, ще направим експериментална схема с клас 2WD
                  Ще въведем два старта за петък и събота, да могат да си покарат повечко и да нямат сили за мънкане
                  Очаквам одобрение на новата програма от "Комисия АTV" и веднага ще я публикувам

                  И не се вързвайте за "сухите" гуми...дерето си е влажничко
                  След одобрението на Комисията ето я новата


                  ПРЕДВАРИТЕЛНА ПРОГРАМА ЗА III КРЪГ

                  8 октомври

                  14.00 - 16.00 ч.Свободни тренировки за желаещите за всички класове по 30 мин.
                  16.00 - 20.00 ч.Записване и регистрация на участниците полигон Дълбок Дол

                  9 октомври

                  09.00 - 10.00 ч.Записване и регистрация на участниците
                  10.30 - 11.00 ч.Техническа конференция за участниците
                  11.00 - 11.30 ч.Технически преглед и поставяне на транспондери на клас "2WD"
                  11.30 - 12.00 ч.Квалификации за определяне на стартова решетка за следващия ден за клас "2WD" I шанс -
                  11.30 - 12.00 ч.Технически преглед и поставяне на транспондери на клас "Mini Junior", "Junior" и "ЖЕНИ" в предстартова зона
                  12.00 - 12.30 ч.Квалификации за определяне на стартова решетка за следващия ден за клас Mini Junior", "Junior" и "ЖЕНИ" -
                  12.00 - 12.30 ч.Технически преглед и поставяне на транспондери на клас " "4WD" в предстартова зона
                  12.30 - 13.30 ч.Квалификации за определяне на стартова решетка за следващия ден за клас "4WD"
                  13.00 - 13.30 ч.Технически преглед и поставяне на транспондери на клас " "2WD" в предстартова зона
                  13.30 -.14.00 ч.Квалификации за определяне на стартова решетка за следващия ден за клас "2WD" - II шанс
                  15.00 ч. Брифинг на състезателите и определяне на стартовата решетка за следващия ден.

                  10 октомври

                  11.00 - 11.30 ч. Старт на клас " Жени" и "Junior" - 7 обиколки
                  11.30 - 12.00 ч. Старт на клас ""Mini Junior" - 3 обиколки
                  12.15 - 13.00 ч. Старт на клас "2WD" I шанс - 5 обиколки
                  13.00 - 14.00 ч. Старт на клас "4WD" - 8 обиколки
                  14.30 - 15.15 ч. Старт на клас "2WD" II шанс - 5 обиколки
                  16.00 Брифинг и обявяване на резултатите

                  11 октомври

                  11.00 - 11.15 ч.Официално откриване на финалните серии
                  11.30 - 12.00 ч.Финални серии клас "Junior" и "ЖЕНИ - 7 обиколки
                  12.00 - 12.30 ч.Финални серии клас "Mini Junior" - 3 обиколки
                  13.00 - 14.00 ч.Финални серии клас "4WD" - 8 обиколки
                  14.00 - 15.00 ч.Финални серии клас "2WD" - 8 обиколки
                  15.30 - 16.00 ч.Награждаване

                  Забележка:
                  Организационния Комитет си запазва правото на промени в ПРОГРАМАТА и евентуалното им оповестяване на насрочените брифинги

                  Коментар


                  • #99
                    До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Христов, имам само една забележка за програмата. за MINI JUNIOR са много малко обиколките. Не прави грешката като в ендурото децата да карам само 10мин. Във Враца караха 30мин. Става така 4е карат 3 обиколки по 3 мин = 9мин състезание
                    [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

                    Коментар


                    • До: Re: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                      You know that we have a bet, I think to win!
                      I expect you!
                      Don't forget about me.

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                        Колкото и да ви е неприятно и да се чувствате кофти , но днес разбрах, че ми е пристигнала полуоската и ще се наложи да покараме заедно
                        Знам, че ви е трудно да го преглътнете, но страшилището на РЕНЕГАДИТЕ пристига

                        Точно се чудих кой ми липсва и ти се появи...., без Тачката нямаше да е същото..... ДОБРЕ ДОШЪЛ - ще се видим в дерето

                        ПП Още трима динозаври ми липсват (Пепи, Младен и Митака) дано се появят, защото и без тях няма да е същото.................
                        0887 246718

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                          Точно се чудих кой ми липсва и ти се появи...., без Тачката нямаше да е същото..... ДОБРЕ ДОШЪЛ - ще се видим в дерето

                          ПП Още трима динозаври ми липсват (Пепи, Младен и Митака) дано се появят, защото и без тях няма да е същото.................
                          and how about me

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                            Точно се чудих кой ми липсва и ти се появи...., без Тачката нямаше да е същото..... ДОБРЕ ДОШЪЛ - ще се видим в дерето

                            ПП Още трима динозаври ми липсват (Пепи, Младен и Митака) дано се появят, защото и без тях няма да е същото.................
                            Радвайте се, мама не ми дава ренегада иначе ще бия с две обиколки.
                            Ама ще карам в 2WD!

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                              Още трима динозаври ми липсват (Пепи, Младен и Митака) дано се появят, защото и без тях няма да е същото.................
                              Пепи и Младен си продадоха АТВ-та и вече ще ги чакаме за следващия сезон, а Митака е служебно прецакан...


                              Първоначално публикуван от Vany Преглед на мнение
                              Радвайте се, мама не ми дава ренегада иначе ще бия с две обиколки.
                              Ама ще карам в 2WD!
                              Първоначално публикуван от meconebo Преглед на мнение
                              and how about me
                              Я да чуя кои сте, че май Ви няма в списъка...и народа взе да се притеснява да не се откажете !?!

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                От вчера и моето АТV има нов собственик.На Дълбок дол ще стартирам с КТМ-а на Васил Томов,с когото сме от един клуб "CRAZY FOX MOTORS".Благодаря му за жеста!
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X