Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Републикански Траял Шампионат - организация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

    Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
    според писанията ми в тази тема, които са положителни и с идея за да спомогна с нещо , получих интересен червен картон (и тука ли се осираш).
    пичове ако някой смята че се "осирам" с изказванията си нека да излезе от анонимност и да ми обясни как точно стана това.
    Не "ги" слушай, правиш много яки състезания и си страхотен пилот!

    P.S. Жалко ще е ако през 2008 не направиш състезание във Варна

    Коментар


    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

      Здравейте, ако темата с триал шампионата ХВАНЕ пътя на темата с ШУМЕН ще имате триал шампионат през 202...та година, аз тук имам един принцип или го правиш или не осигурете ми 15 желаещи за участие включае Пенчо Чушката и ще ви организирам първото състезание аз в Габрово или Трявна, вече имам контакт с хора и мисля че ще ги заинтересува, ще ви направя трасе и мисля че ще останите доволни

      Коментар


      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

        Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
        Здравейте, ако темата с триал шампионата ХВАНЕ пътя на темата с ШУМЕН ще имате триал шампионат през 202...та година, аз тук имам един принцип или го правиш или не осигурете ми 15 желаещи за участие включае Пенчо Чушката и ще ви организирам първото състезание аз в Габрово или Трявна, вече имам контакт с хора и мисля че ще ги заинтересува, ще ви направя трасе и мисля че ще останите доволни

        сголямо удоволствие те инфоормирам, че първо правиш мероприятието и после броиш участниците.
        помагам с каквото мога! крайно време е експериментите да спрат.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

          Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
          Здравейте, ако темата с триал шампионата ХВАНЕ пътя на темата с ШУМЕН ще имате триал шампионат през 202...та година, аз тук имам един принцип или го правиш или не осигурете ми 15 желаещи за участие включае Пенчо Чушката и ще ви организирам първото състезание аз в Габрово или Трявна, вече имам контакт с хора и мисля че ще ги заинтересува, ще ви направя трасе и мисля че ще останите доволни
          Дадено.

          Коментар


          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

            Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
            сголямо удоволствие те инфоормирам, че първо правиш мероприятието и после броиш участниците.
            помагам с каквото мога! крайно време е експериментите да спрат.
            Пламене, като казвам че искам потвърждение на определен брой състезатели,го казвам най-вече и разбираш че няма да си вдигна шапката от 3500 км за да направя нещо без смисъл а и имам достатъчно опит тук по организация на състезания ,не мисля че ще ми бъде толкова трудно да направя едно в България. А и за да издам малко тайна ще ти кажа ,че също имам идеята в това състезание да направим малко шоу и с нашите джипки и с на близнаците КРАУЛЕРА, така че идеята не е от днес

            Коментар


            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

              Не мога да обещая, че ще помагам в организацията, но още веднъж потвърждавам, че ще участвувам в състезанието. Ако всичко тръгне добре, ще подготя автомобила само за такива състезания. Според мен автомобил който е подготвен за траял, не може да учасвува в състезанията в България, които се провеждат сега.

              Коментар


              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
                Пламене, като казвам че искам потвърждение на определен брой състезатели,го казвам най-вече и разбираш че няма да си вдигна шапката от 3500 км за да направя нещо без смисъл а и имам достатъчно опит тук по организация на състезания ,не мисля че ще ми бъде толкова трудно да направя едно в България. А и за да издам малко тайна ще ти кажа ,че също имам идеята в това състезание да направим малко шоу и с нашите джипки и с на близнаците КРАУЛЕРА, така че идеята не е от днес
                Обещавам да дойдем един джип хора за зрители и да си платим билетите, да щракаме с фотоапаратчета, камери, да лющим семки и мааме кифтя и кебапчета и най вече:
                ДА БЪДЕМ ДИСЦИПЛИНИРАНА ПУБЛИКА!

                Обещано!
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                  Колеги, разгледайте Календара на този форум за 2008 година( горе на синьото поле), вече доста се напълни, а от Ендурото още на са ми дали официалните дати. Аз съм неговия Модератор и отговорям за попълването и актуалността му и си мисля, че със забавянето на определянето на датите си правите кофти услуга. Моля Ви, в момента, в който фиксирате дата за първото състезание от Траял Шампионата или имате някаква друга официална информация като дати, някой веднага да ме информира с ЛС или да ми звънне. Телефона ми го има в Персоналната информация. Отделно, предложението ми за помощ към организаторите си е още в сила. Чакам новини.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                    не сме те забравили веднага ще уведомим за датите

                    Коментар


                    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                      В момента набираме спонсори на мероприятието и ако всичко стане както е уговорено до момента ще има много приятни изненади

                      Коментар


                      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                        Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                        В момента набираме спонсори на мероприятието и ако всичко стане както е уговорено до момента ще има много приятни изненади
                        Каква е "тарифата" ?

                        Коментар


                        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                          няма тарифа за спонсорство а таксите за участие ще са доста синволични 0899 101 433 -ако имате въпроси

                          Коментар


                          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                            Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                            няма тарифа за спонсорство а таксите за участие ще са доста синволични 0899 101 433 -ако имате въпроси
                            Е колко е нормално според теб да даде спонсор за да си залепи лепенки по джипките?

                            Коментар


                            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                              Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
                              Здравейте, ако темата с триал шампионата ХВАНЕ пътя на темата с ШУМЕН ще имате триал шампионат през 202...та година, аз тук имам един принцип или го правиш или не осигурете ми 15 желаещи за участие включае Пенчо Чушката и ще ви организирам първото състезание аз в Габрово или Трявна, вече имам контакт с хора и мисля че ще ги заинтересува, ще ви направя трасе и мисля че ще останите доволни
                              Ако датата на траяла не съвпада с дата от шампионата, бих участвал. Макар, че колата ми е по скоро за друг тип състезания, мисля че отговаря на критериите в България.

                              По темата - Траяла е със съвсем различна философия от рали оффроуда които практикуваме, макар често в трасетата да има трял елементи, траяла трябва да се отдели в отделна дисциплина. Относно шампионат - зарежете засега. Все още не е организирано и едно състезание, макар че за такова се говори от една година, което е меко казано несериозно.
                              IvoVarbanov.bg

                              Коментар


                              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                                колкото има възможност и му се стори приемливо на него всичко което даде ще отиде за награден фонд! засега има 2 спонсори които са потвърдили.Сумите с които мислят да помогнат са 4 цифрени които ще се отразят на победителите.В най-скоро време искам да обсъдим правилника по-сериозно и да започваме може би една Страра Загора с трасе този път, като ще вземат участие от града хора които са много навътре с оффроуда

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X