Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Републикански Траял Шампионат - организация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Български Траял Шампионат - организация

    Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
    Прав си, разделението досега не беше това което трябваше ! А за съдии и времеизмерване не са така нещата, ентусиазма на няколко човека не решава състезанието-правя проста аритметика-Лицензирано времеизмерване от БФАС- наем апаратура+дневни за 4 човека минимум+нощувки+ гориво+човек за да ги развежда по точките е = 500 лева за двудневно състезание... Има още доста "закачки" за по 500 лева, но като направите състезание, ще се убедите.
    За съдиите в шампионата на БОС може и така да са станали нещата,преди поне не бе така ,но нали все пак вече е в националния шампионат. Новия траял шампионат който се заформя ако си остане в аматьорската лига с подходящите правила смятам че нещата ще са по друг начин.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • До: Български Траял Шампионат - организация

      С удоволствие ще дойдем на едно твое състезание.

      За информация-това дали сме под шапката на БФАС или не ,няма никакво значение.
      БФАС пари не дават,взимат пари за лицензите и ти назначават един комисар,който да мърмори за това онова.

      Коментар


      • До: Български Траял Шампионат - организация

        Този път ще се обадя в амплоато си на лицензиран съдия към БФАС - главния съдия и отговорника по безопасността може и да искат някакви пари. Но хрономертистите и съдиите по отсечки вземат по 15-20 лева дневно + бензин за 1 кола (екип от 3-4 души). Не че някой друг не може да свърши тази работа, но при съдии от БФАС някак си се гарантира безпристрастност и коректност.
        Друг е въпроса когато съм зад волана... тогава: Организаторите са некомпетентни, съдиите са корумпирани, трасето е скапано, и конете в двигателя винаги са недостатъчни. И винаги не ми е стигнал САМО 1 ден да си приведа джипа в перфектно състояние.
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • До: Български Траял Шампионат - организация

          Здравейте, наблюдавам с интерес мненята Ви за триял шампионата в България и ми се стори Че "рибата е още в реката а вече сме приготвили тиганите" без да ми се сърдите за това мнение ще се опитам да Ви дам съвет от личния ми опит в този вид състезания тук.

          1.На първо място трябва да се създаде организаторски екип, който да направи регламент и да предложи места за състезанията.
          2.Трябва да има два класа за участие/ хоби и професионален/ това ще осигури интерес за участие от повече отбори.
          3.И много важно, организаторския екип да направи добра връзка с медийте за добро отразяване на етапите по телевизията най вече/ мисля че с това нямя да имате проблеми поне от което съм видял в BG/ зрелището в един триал е голямо и това бързо ще хване интереса на спонсори.
          4.Първата година ще е трудно както всичко ново, но щом има желание всичко става!!!!!!! Успех!!!

          Разчитайте на мен за каквото е необходимо, вече един път обещах , че ако започнат да се организират такива състезания аз ще се заема с организацията на един етап в Габрово или Трявна!! Поздарави!!! Иво

          Коментар


          • До: Български Траял Шампионат - организация

            Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение

            2.Трябва да има два класа за участие/ хоби и професионален/ това ще осигури интерес за участие от повече отбори.

            Разчитайте на мен за каквото е необходимо, вече един път обещах , че ако започнат да се организират такива състезания аз ще се заема с организацията на един етап в Габрово или Трявна!! Поздарави!!! Иво
            Класове и групи трябва да има но не хоби и професионален. Практиката е показала че дори и в хоби класа има добри и нахъсани състезатели които дават много добри резултати. Ако се въведе професионален клас то веднага ще изчезнат повечето желаещи за участие пък и нали разбираш -лицензи,БФАС и др. Този тип клас ще трябва да е един /аматьорски/ а разделението за което се борим да е по:кубатура, гуми, блокажи и др. които трябва да се обсъдят на една сбирка на представители от цялата страна.

            За готовноста по организирането на състезание от твоя страна само мога да изкажа благодарност.Ако се заформи шампионат то вярвам че ще е интересен както за състезателите така и за публиката.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

              едно съобщение от клуб Барези Ботевград - в края на септември ще се организира аматьорски траял таксата ще бъде 50 лв. която се разпределя за награден фонд за 1-во 2-ро и 3-то място класирането е за най-добро време очаквайте оше информация до края на август.
              ще помоля колегите да дават всякаква информация тук за мероприятието

              Коментар


              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                Не е ли по-добре да се отвори отделна тема специално за състезанието...
                MG RACING

                Коментар


                • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                  нека да уточнят подробностите и ще го направим

                  Коментар


                  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                    Малко практическа помощ и от мен. Първо, някой в началото каза, че ще е необходимо да има скара и бира. Аз съм работил дълги години на високи позиции в бирена компания и ако накой иска да продава наливна бира на зрителите, просто да звънне. Телефона ми го има в Персонална информация. И второ, аз съм модератора на календара на този форум, моля обаждайте се или ми изпращайте на ЛС конкретните дати на мероприятията. Клуб Барези организират нещо някъде през септември.... Сложете му дата и ме известете и аз веднага ще го поставя в календара.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                      Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                      едно съобщение от клуб Барези Ботевград - в края на септември ще се организира аматьорски траял таксата ще бъде 50 лв. която се разпределя за награден фонд за 1-во 2-ро и 3-то място класирането е за най-добро време очаквайте оше информация до края на август.
                      ще помоля колегите да дават всякаква информация тук за мероприятието
                      Ето това е приказка. Все пак трябва да се почне от някъде. Подкрепям идеята, и съм първият записал се за участие.

                      Коментар


                      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                        Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
                        Ето това е приказка. Все пак трябва да се почне от някъде. Подкрепям идеята, и съм първият записал се за участие.
                        А бе освен и аз да се пробам ама ако не са задължителни лебедките че до септември явно няма да купя.

                        Коментар


                        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                          Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                          А бе освен и аз да се пробам ама ако не са задължителни лебедките че до септември явно няма да купя.
                          Ще те зарадвам ли ако ти кажа, че има вариант да си сложиш лебедка преди септември (стига да ти харесва марката де)

                          П.П. Имаш Л.С.

                          Коментар


                          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                            Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                            А бе освен и аз да се пробам ама ако не са задължителни лебедките че до септември явно няма да купя.
                            Ами не виждам защо да не се пробваш. Като знам твоите дерета си мисля, че бая траял-но си покарал. Друг е въпроса, че още не е ясен регламента, но мисля че няма да има проблем.

                            Коментар


                            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                              Да за конфорта на ПУБЛИКАТА!
                              Да за БИРАТА и СКАРАТА!!!
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                                Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                                А бе освен и аз да се пробам ама ако не са задължителни лебедките че до септември явно няма да купя.
                                мисля че няма да е проблем , но това ще го кажат организаторите на съответният траял

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X