Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Републикански Траял Шампионат - организация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

    Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
    Ако датата на траяла не съвпада с дата от шампионата, бих участвал. Макар, че колата ми е по скоро за друг тип състезания, мисля че отговаря на критериите в България.

    По темата - Траяла е със съвсем различна философия от рали оффроуда които практикуваме, макар често в трасетата да има трял елементи, траяла трябва да се отдели в отделна дисциплина. Относно шампионат - зарежете засега. Все още не е организирано и едно състезание, макар че за такова се говори от една година, което е меко казано несериозно.
    Иво говори се затова от 5 месеца, преди да има ясен правилник и регламент неможе да се направи трасе защото ще настъпи хаос а правилник от 1 човек не се прави

    Коментар


    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

      Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
      Ако датата на траяла не съвпада с дата от шампионата, бих участвал. Макар, че колата ми е по скоро за друг тип състезания, мисля че отговаря на критериите в България.

      По темата - Траяла е със съвсем различна философия от рали оффроуда които практикуваме, макар често в трасетата да има трял елементи, траяла трябва да се отдели в отделна дисциплина. Относно шампионат - зарежете засега. Все още не е организирано и едно състезание, макар че за такова се говори от една година, което е меко казано несериозно.
      Ей това казвам и аз. Датите за Шампионата на БФАС за 2008, макар и май не окончателни, вече са факт. А за Траял Шампионата говорим от половин година без още да фиксираме нещо. Мераклии много за участие, ама да не им прегори ентусиазма. Давайте нещо по-конкретно, колеги. Знам, че организацията е трудна работа, може би е добре да се почне поне с едно състезание.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

        Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
        колкото има възможност и му се стори приемливо на него всичко което даде ще отиде за награден фонд! засега има 2 спонсори които са потвърдили.Сумите с които мислят да помогнат са 4 цифрени които ще се отразят на победителите.В най-скоро време искам да обсъдим правилника по-сериозно и да започваме може би една Страра Загора с трасе този път, като ще вземат участие от града хора които са много навътре с оффроуда
        Е аз с 4 цифрено не мога да отговоря, но да речем 500лв не са проблем, все пак ще рекламирам нещо което не ми носи някакви доходи.. дори напротив И дай някакви максимални размери за стикери да не ти пратя чаршафи

        Коментар


        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

          Това с годината го казах на изуст. Дори и пет месеца не са никак малко. Относно правилника вземете един от Испания и поканете Иво като съ-организатор и един от Америка като поканите Близнаците, ето ти готов правилник с три телефонни разговора а трасето ще направит за два дни
          IvoVarbanov.bg

          Коментар


          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

            Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
            Това с годината го казах на изуст. Дори и пет месеца не са никак малко. Относно правилника вземете един от Испания и поканете Иво като съ-организатор и един от Америка като поканите Близнаците, ето ти готов правилник с три телефонни разговора а трасето ще направит за два дни
            със Иво и Петър сме говорили по този въпрос последно близнака беше възпрепятстван да дойде , но много искаше а Иво е малко трудно да привлечем когато ние искаме затова той може да каже кога ще е в България за да направим едно трасе

            Коментар


            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

              През Февруари имам идване до България за около една седмица, най-вероятно между 15 и 23. Ако искате организирайте среща да поговорим по темата с ТРИАЛ състезанията и съответния регламент, поканете и близнаците, а аз ще се погрижа да ви донеса видео материали от триали и готови регламенти от състезания които се провеждат тук. Така можете по бързо да извадите полза от нещо готово и изпробвано, а това което казва Ивайло Върбанов е напълно прав, първо трябва да се организира едно състезание и след това да се мисли за шампионат.

              Поздрави Иво

              Коментар


              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                със Иво и Петър сме говорили по този въпрос последно близнака беше възпрепятстван да дойде , но много искаше а Иво е малко трудно да привлечем когато ние искаме затова той може да каже кога ще е в България за да направим едно трасе
                Да така беше тогава с Иво Върбанов бяхме заедно на състезанието в Берово Македония.Като за начало смятам че трябва да се започне с по прости правила които в бъдеще да се подобряват и разнобразяват. Това ще стане като започнат и самите състезатели да подобряват машините си точно за този вид спорт.Аз също съм намерил добър спонсор който освен награди има възможност да помогне и при силовата работа със специализирани машини за направата на едно наистина уникално трасе.Лошото е че на този етап дори първоначалната идея върви тромаво и аз се чудя коя от двете коли да подготвям за предстоящия сезон.Нека след празниците по нова година да решим за една дата която да бъде фиксирана по от рано.Готов съм да помагам с каквото мога.Мисля че като за начало едно добре направено състезание с добър награден фонд и адекватна реклама ще е повече от напредък за нормалното развитие на тази идея.

                Коментар


                • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                  Аз съм съгласен. Да насрочим дата за събирането когато и Иво ще бъде тук или около 20 февруари

                  Коментар


                  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                    Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                    Аз съм съгласен. Да насрочим дата за събирането когато и Иво ще бъде тук или около 20 февруари
                    Зарко,тя ще свърши годината.Камък върху камък,трябва да се почне с правила,терен.....
                    B+

                    Коментар


                    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                      Първоначално публикуван от Ivan Todorov Преглед на мнение
                      Е аз с 4 цифрено не мога да отговоря, но да речем 500лв не са проблем, все пак ще рекламирам нещо което не ми носи някакви доходи.. дори напротив И дай някакви максимални размери за стикери да не ти пратя чаршафи
                      Ей, има мераклии за рекламодатели. Това показва, че инициативата има бъдеще
                      Последно редактирано от zzlatev; 28-12-07, 08:38.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                        Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
                        Това с годината го казах на изуст. Дори и пет месеца не са никак малко. Относно правилника вземете един от Испания и поканете Иво..
                        Ето един сбит и в същото време точен правилник от Гърция ! Решени са доста кризисни места, наказанията, правото на опити и наказания за заден ход. Има и три класа, а както знаем гърците карат основно траяли и за това са им подготвени колите. Ето линка, просто трябва превод... http://www.to4x4.gr/html/site/forum/...pic.php?t=5763

                        Коментар


                        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                          ако може някой да го преведе да го прочетем

                          Коментар


                          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                            Попаднах на снимки на белгийският траял шампионат за G-klass-2007
                            http://www.g-club.be/ndl/foto-overzicht.asp?artikel=58
                            B+

                            Коментар


                            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                              Първоначално публикуван от Ivan Todorov Преглед на мнение
                              Е колко е нормално според теб да даде спонсор за да си залепи лепенки по джипките?
                              е колко. нали знаеш едно агънце. като на всякъде
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                                Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                                е колко. нали знаеш едно агънце. като на всякъде
                                или един коч
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X