Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Републикански Траял Шампионат - организация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

    Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
    е колко. нали знаеш едно агънце. като на всякъде
    Предпочитам да дам пари, пък който иска да си купува агнета и да прави стикери за клуба организатор... чисти сметки - добри приятели.

    Коментар


    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

      Колеги чудих се дали да пиша по темата и прецених че за да има някакво развитие трябва деиствие Аз нямам никаква представа как се организира такова мероприятие но знам че не е лесно За това предлагам на откриването на сезона в Троян да се учреди комитет на Републикански Траял Шампионат да се уточни ,регламент място и дата на провеждането на пьрвото сьстезание Предполагам че там ще бьдат почти всички хора който могат да помогнат тази идея да стане факт
      SUZUKI SAMURAI
      http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

      Коментар


      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

        Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
        Колеги чудих се дали да пиша по темата и прецених че за да има някакво развитие трябва деиствие Аз нямам никаква представа как се организира такова мероприятие но знам че не е лесно За това предлагам на откриването на сезона в Троян да се учреди комитет на Републикански Траял Шампионат да се уточни ,регламент място и дата на провеждането на пьрвото сьстезание Предполагам че там ще бьдат почти всички хора който могат да помогнат тази идея да стане факт
        Е това няма да стане.Нали имаше организирано събиране в Ст.Загора по този повод и какво се получи,събрахме се няколко човека,поспорихме малко ,хапнахме и накрая нищо не се получи.Човека който даде идеята дори го направиха модератор на този форум (ама май нещо му отнеха правата).
        Началото беше добро ама ще видим какво ще стане накрая.
        Последно редактирано от banjo; 15-02-08, 19:34.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

          Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
          Колеги чудих се дали да пиша по темата и прецених че за да има някакво развитие трябва деиствие Аз нямам никаква представа как се организира такова мероприятие но знам че не е лесно За това предлагам на откриването на сезона в Троян да се учреди комитет на Републикански Траял Шампионат да се уточни ,регламент място и дата на провеждането на пьрвото сьстезание Предполагам че там ще бьдат почти всички хора който могат да помогнат тази идея да стане факт
          ти си в грешка. той сезона явор го откри в обзор и сега за втори път пак на 23.02 нейде из странжата.
          ако искаш просто да си пишеш за траял, то в тази тема става въпрос само за желанието на някой да прави шампионат.
          защо? незнам!
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

            Защо няма да има отново Траял в гр.Ботевград , мисля че миналата година стана шоу !
            三菱帕杰羅
            Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

            Коментар


            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

              Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
              Ето един сбит и в същото време точен правилник от Гърция ! Решени са доста кризисни места, наказанията, правото на опити и наказания за заден ход. Има и три класа, а както знаем гърците карат основно траяли и за това са им подготвени колите. Ето линка, просто трябва превод... http://www.to4x4.gr/html/site/forum/...pic.php?t=5763
              Ето и един европейски правилник на руски/английски език:

              http://www.jeep-trial.ru/docs/2006/e...-2006-ru.shtml

              Има пет класа, решени са същите проблеми като в гръцкия, а и повече хора могат да го прочетат.
              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
              Walter Rohrl
              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

              Коментар


              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Е това няма да стане.Нали имаше организирано събиране в Ст.Загора по този повод и какво се получи,събрахме се няколко човека,поспорихме малко ,хапнахме и накрая нищо не се получи.Човека който даде идеята дори го направиха модератор на този форум (ама май нещо му отнеха правата).
                Началото беше добро ама ще видим какво ще стане накрая.
                Според мен нищо няма да стане и тази тема постепенно ще потъне в прах и паяжиини. Ентусиазма на мераклийте отдавна се е изпарил. Извода е , че когато човек се захваща с нещо трябва да е наясно с материята, и да има воля да реализира идеите си. Спонтанните емоции бързо гаснат и само приказките ще останат. Явно още не му е дошло времето на този тип състезания в България.

                Коментар


                • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                  Да, май ще си правим траялите по разходките....

                  Коментар


                  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                    Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                    Според мен нищо няма да стане и тази тема постепенно ще потъне в прах и паяжиини. Ентусиазма на мераклийте отдавна се е изпарил. Извода е , че когато човек се захваща с нещо трябва да е наясно с материята, и да има воля да реализира идеите си. Спонтанните емоции бързо гаснат и само приказките ще останат. Явно още не му е дошло времето на този тип състезания в България.
                    Ще стане, ако се захване някой от "старите кучета" и не му прекършат ентусиазма с оплювания и "компетентни" мнения

                    Коментар


                    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                      Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                      Ще стане, ако се захване някой от "старите кучета" и не му прекършат ентусиазма с оплювания и "компетентни" мнения
                      Номера е да не му пука от "дървени философи", защото дърдорковци е имало и винаги ще има.

                      Коментар


                      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                        Мерака го има.Никой не се е отказал.

                        Коментар


                        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                          Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                          Мерака го има.Никой не се е отказал.
                          А защо тогава никой нищо не прави, дори не си "чеше пръстите" по темата?
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            А защо тогава никой нищо не прави, дори не си "чеше пръстите" по темата?
                            Защо никой нищо да не прави? Ето ти пример как се прави. Хващат се сериозни хора, решават и правят нещо, без много-много да си чешат пръстите.

                            А да се говори за "шампионат", преди да е направено поне едно състезание, е несериозно ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                              Както каза Тодор Христов , май ще е по-добре с това да се захване някой от старата генерация. Поне трябва да е гледал как го правят хората в "белите" държави, да е попрочел нещо, и да има желание ... най-важното.

                              Коментар


                              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                                Да прочетох цялата тема, не съм присъствал, нямах възможност, а също така и не съм очаквал, че ще се получи толкова добро и атрактивно състезание, като организаторите не са афиширали, че ще правят нещо велико и републиканско, просто са го направили. Респект!
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X