Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RFC BALKANS 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: RFC BALKANS 2015

    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
    Даже си мисля прекалено много траяли и трофита има в тази малка държава.
    Ура имаме познал верния отговор,но нека не разводняваме темата за хубавото мероприятие,които дошъл,дошъл другите живи и здрави догодина пак.Мисля че и с 10 екипажа в големия клас пак ще се получи добре.Все пак RFC в България се провежда за първи път и смятам че ще се докаже.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • От: RFC BALKANS 2015

      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
      Ура имаме познал верния отговор,но нека не разводняваме темата за хубавото мероприятие,които дошъл,дошъл другите живи и здрави догодина пак.Мисля че и с 10 екипажа в големия клас пак ще се получи добре.Все пак RFC в България се провежда за първи път и смятам че ще се докаже.
      Така е, но малко ще са тези дето ще могат да кажат ние бяхме първите . Имам обещано и едно мачете от Малайзия, като първия записан. Да не ми го забравите.

      Коментар


      • От: RFC BALKANS 2015

        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
        Ура имаме познал верния отговор,но нека не разводняваме темата за хубавото мероприятие,които дошъл,дошъл другите живи и здрави догодина пак.Мисля че и с 10 екипажа в големия клас пак ще се получи добре.Все пак RFC в България се провежда за първи път и смятам че ще се докаже.
        Няма място за грешки, най-малкото, ако искат да запазят лиценза и да утвърдят състезанието. А и да не забравяме Кои са се захванали с организацията все пак !

        Пеко, там сме! Ако има нужда от каквато и да било помощ - насреща сме! Успех и до скоро
        Последно редактирано от Vili4ka; 07-09-15, 21:02.
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: RFC BALKANS 2015

          Мисля, че за туристическия клас има още няколко човека, които просто чакат последния момент, по неразбираеми за мен причини.
          Калоян, Елиан, Гогоси, всеки от тях иска да дойде, ама понеже не познава никой от Близнаците и как да се запише.

          Въпрос по същество, трябва ли ми нещо специално за Адвенчър класа. С Дуратрак гуми съм, дали ще се справя или да си взема допълнителни въжета?

          Коментар


          • От: RFC BALKANS 2015

            Няма да имаш проблеми с тия гуми и с твойта кола. Пък и Елиан като дойде, ще помага ако трябва. Но няма да трябва
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • От: RFC BALKANS 2015

              Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
              Мисля, че за туристическия клас има още няколко човека, които просто чакат последния момент, по неразбираеми за мен причини.
              Калоян, Елиан, Гогоси, всеки от тях иска да дойде, ама понеже не познава никой от Близнаците и как да се запише.

              Въпрос по същество, трябва ли ми нещо специално за Адвенчър класа. С Дуратрак гуми съм, дали ще се справя или да си взема допълнителни въжета?



              За по-добре подготвените участници и автомобили от клас Адвенчър има две по-екстремни изкачвания. Останалите ще се движат по паралелен път. Ако времето се задържи така няма да имате нужда от лебедки (особено за твоя джип и умения), но при дъжд нещата коренно ще се променят. Носете си адекватни колани за теглене при нужда да си помагате един на друг.

              Тази година ще преценим на място как се справят джиповете от този клас. Все пак това не е клас Хоби от националния шампионат, а автомобилите и водачите се различават коренно един спрямо друг. Например за Wrangler-а и карането на Елиан екстремно означава едно, а за заводски SUV със семейство - друго. Преживяването в клас Адвенчър е насочено към посещаването на интересни местности, гледане на състезателен клас по екстремите в съчетание с разходка сред природата, както и приятно прекарване на вечерта с останалите участници.

              Коментар


              • От: RFC BALKANS 2015

                Супер, готино е че няма да си мерим пишките/много/, а ще може да се насладим на цялото изживяване отвътре.
                Благодаря Пеко!

                Коментар


                • От: RFC BALKANS 2015

                  http://www.accuweather.com/en/bg/emo...-weather/43268

                  http://sinoptik.bg/sunny-beach-bulga...355005/10-days

                  Времето ще е слънчево, поне засега. Навсякъде го гледам такова.

                  Коментар


                  • От: RFC BALKANS 2015

                    Стояне, Трофи Адвенчъра може и да си топнат дупетата в морето, но ако за вас няма кал да се топнете, ще е лошо.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: RFC BALKANS 2015

                      Ще топнат и те дупета със сигурност, но в блато . Ще има и изненада!
                      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                      Коментар


                      • От: RFC BALKANS 2015

                        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                        Времето ще е слънчево, поне засега. Навсякъде го гледам такова.
                        Залагам кило банани че ще вали достатъчно.

                        Коментар


                        • От: RFC BALKANS 2015

                          Ти нямаш ли с какво да си играеш, че говориш толкова заплашително а?

                          Иначе Франко е почти готов, гризе си ангренажния ремък, и рови асфалта пред блока със задна дясна гума...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: RFC BALKANS 2015

                            Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                            Ще топнат и те дупета със сигурност, но в блато . Ще има и изненада!
                            Ние ще се топнем в блатата но и сьдиите да са безпрестрастни спрямо екипажите че вече имам горчивия опит

                            Коментар


                            • От: RFC BALKANS 2015

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Залагам кило банани че ще вали достатъчно.
                              Уточни до колко литра на квадратен метър и да се ловим на бас.
                              . LRE Bulgaria.
                              RRC SE V8 91г.

                              Коментар


                              • От: RFC BALKANS 2015

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ти нямаш ли с какво да си играеш, че говориш толкова заплашително а?

                                Иначе Франко е почти готов, гризе си ангренажния ремък, и рови асфалта пред блока със задна дясна гума...
                                Франко дъжд не го плаши! Не се прави, Коле!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X