Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RFC BALKANS 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: RFC BALKANS 2015

    Той само като влезе във Франко ще избяга с викове, и очи облещени от ужас.

    Иначе обявата е актуална. Мераклии много, ама си трябва човек с опит, а не сега да започва да се учи.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: RFC BALKANS 2015

      Трасето пресича бая блата и блатисти местности, гответе се за кал независимо от дъждовете. Вчера говорих с Близнака по тоя въпрос.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: RFC BALKANS 2015

        Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
        Аз съм задал разбираем въпрос"ако е такова сухо времето" и наистина ме интересува ,но май само мен.
        Все пак е Трофи а в този район не знам дали има достатъчно кал за това време на годината
        В момента разработваме и още един вариант за трасе при дъжд. Миналата година по това време се изляха такива дъждове, че дори и коларските пътища станаха непроходими. Части от трасето преминават по или близо до заблатени местности, така че кал ще има. На два от полигоните за специалните етапи също ще има кални бани. При всички положения ще трябват кални гуми и адекватна лебедка. Част от зоната на здрача е по планински сипей с голям наклон и за там също си трябват агресивни гуми.

        В този формат крайното класиране се определя не толкова от способностите на "бегачката", а от работата на екипа в тандем. Затова моля ви, желаещите да участват добре да прочетат правилника и ако нещо не са разбрали да прегледат темата за българското участие през 2013 г. там са дадени отговори на всики въпроси относно тактика, наказания, печелене или губене на време в SS-ите.

        След състезнието в Стара Загора ще публикувам снимки на части от трасето.

        Коментар


        • От: RFC BALKANS 2015

          [QUOTE=PETER BLIZNAKA;2808485]В момента разработваме и още един вариант за трасе при дъжд. Миналата година по това време се изляха такива дъждове, че дори и коларските пътища станаха непроходими. Части от трасето преминават по или близо до заблатени местности, така че кал ще има. На два от полигоните за специалните етапи също ще има кални бани. При всички положения ще трябват кални гуми и адекватна лебедка. Част от зоната на здрача е по планински сипей с голям наклон и за там също си трябват агресивни гуми.

          В този формат крайното класиране се определя не толкова от способностите на "бегачката", а от работата на екипа в тандем. Затова моля ви, желаещите да участват добре да прочетат правилника и ако нещо не са разбрали да прегледат темата за българското участие през 2013 г. там са дадени отговори на всики въпроси относно тактика, наказания, печелене или губене на време в SS-ите.

          След състезнието в Стара Загора ще публикувам снимки на части от трасето.[/




          Благодарско за инфото! Ако ми стигне времето да постегна джипката и да сложа лебедка се записвам в истинският клас ако не имам още един два вариянта.Желая ви успех в подготовката

          Коментар


          • От: RFC BALKANS 2015

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Ааа, и да има едни 300 лева излишни, че не мога да покрия и този разход.
            Коле ако го докараш само 300лв да ти пречат да участваш - обади се.

            Коментар


            • От: RFC BALKANS 2015

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Коле ако го докараш само 300лв да ти пречат да участваш - обади се.
              Я направо му ги прати тези 300лв а аз ще свърша другата работа от обявата , ще му намеря навигатор.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: RFC BALKANS 2015

                Благодаря за загрижеността, но след днешния разговор по телефона с бат'Деко вече съм го цанил. Така, че вече сме екипаж.

                А Ясен ако им излишни 300 лева-да ги праща, винаги има за какво да бъдат изхарчени по един джип предназначен за сериозна експлоатация.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: RFC BALKANS 2015

                  Вездесъщия Борко не успя да го счупи,та ти ли?
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: RFC BALKANS 2015

                    Убеден сьм че Франко няма да се счупи при едно прецизно каране

                    Коментар


                    • От: RFC BALKANS 2015

                      Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                      Убеден сьм че Франко няма да се счупи при едно прецизно каране
                      Точно за Кольо работа,докато не го ухапе кучето!
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: RFC BALKANS 2015

                        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                        Точно за Кольо работа,докато не го ухапе кучето!
                        Точно в това е проблема че неса го хапали скоро а аз все постоянно сьм ухапан ще се постараем достойно да се представим

                        Коментар


                        • От: RFC BALKANS 2015

                          Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                          Точно в това е проблема че неса го хапали скоро а аз все постоянно сьм ухапан ще се постараем достойно да се представим
                          След Нова Черна,кучето беше вързано....
                          Може да е скъсало синджира,че доста време мина!
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: RFC BALKANS 2015

                            Бат'Деко, айде да идем заедно с теб и Франко в кучкарника(в гората де), та да ни похапе малко кучето, та белки вземем безплатно участие в Малайзия.
                            Ама мен освен кучето ме хапе и щъркела, та не се знае...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: RFC BALKANS 2015

                              Спамери,ще трия
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: RFC BALKANS 2015

                                Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение

                                След състезнието в Стара Загора ще публикувам снимки на части от трасето.
                                Пеко,давай снимки........панаира тук мина
                                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                                0897937797....по всяко време!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X