Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
    ... Май по онези времена шофьорите в *Чистотата* с били и 1ва категория труд , затова така....,
    То и сега шофьор на автобус и камион над 12 тона е втора категория труд . За чистотата не знам някога да са били първа категория ама в градския транспорт бяха някаква първа и се пенсионираха по рано .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Ония отзад дето и сега рипат като по лиани, и те ли са с полковнишки заплати и категории? Щото за там сега да се уредиш е в пъти по- зор от тогава. Освен, че станаха повече, а боклукът си е боклук, трябва да има и още нещо.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:34-2-@-Skoda 706 RT K-1957-smetosubirach-.jpg
Прегледи:1
Размер:87.9 КБ
ID:5801321Натиснете снимката за да я уголемите

Име:36-@-Skoda 706 RT K-smetosubirach-.jpg
Прегледи:1
Размер:221.5 КБ
ID:5801322Натиснете снимката за да я уголемите

Име:37-0-@-Skoda 706 RT K-smetosubirach-.jpg
Прегледи:1
Размер:223.5 КБ
ID:5801323Натиснете снимката за да я уголемите

Име:38-0-0-0-0-0-@-Skoda 706 RT K Kuka-smetosubirach-reklama-.JPG
Прегледи:1
Размер:81.1 КБ
ID:5801324
        ''A long time ago in a galaxy far far away...''
        Все по-назад и по назад във времето...
        P.S. Това е препратка, към едни фенове, които веднага ще схванат, за какво става въпрос...
        Последно редактирано от centurio; 24-10-18, 23:21.

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Ония отзад дето и сега рипат като по лиани, и те ли са с полковнишки заплати и категории? Щото за там сега да се уредиш е в пъти по- зор от тогава. Освен, че станаха повече, а боклукът си е боклук, трябва да има и още нещо.
          Боклука го смятай поне по две . Ако приемем че София се е увеличила двойно като жители . Отделно приходящите .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Една много малка част от боклука стига до сметищата. Останалото се рециклира, продава и прочее, и там е играта щото е без пари. Същевременно заплатата си тече.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Една много малка част от боклука стига до сметищата. Останалото се рециклира, продава и прочее, и там е играта щото е без пари. Същевременно заплатата си тече.
              Сега, ама по Таатово Златно време (поклон-припад!) всинца беа толкоз богати, че нито рециклиране имаше, нито къде да продадеш нещо, намерено на боклука?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Е как да не.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Сега, ама по Таатово Златно време (поклон-припад!) всинца беа толкоз богати, че нито рециклиране имаше, нито къде да продадеш нещо, намерено на боклука?
                  Аайде бе, мигар си забравил - имаше стари рейсове, фургони и так далее на Вторични суровини, дето паркираха из кварталите и събираха на място желязото и хартията, че и стъклото - коментирали сме го напред из темата.
                  Ама верно ти па в ония години си бил в чужбинско... Всинцата не са биле толкоз богати колко сега, ама па гладни немаше.
                  Айде да влизаме пак у темата.

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6-0-0-1-@-Skoda 706 RO K-smetosubirach-1955-.jpg
Прегледи:1
Размер:256.0 КБ
ID:5801332Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6-0-0-2-@-Skoda 706 RO K-smetosubirach-.jpg
Прегледи:1
Размер:136.8 КБ
ID:5801333Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4-@-Skoda 706 RO K-smetosubirach-1955-.jpg
Прегледи:1
Размер:24.7 КБ
ID:5801334Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5-@-Skoda 706 RO K-smetosubirach-1955-.jpg
Прегледи:1
Размер:52.6 КБ
ID:5801335Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6-0-0-0-@-Skoda 706 RO K-smetosubirach-1955-.jpg
Прегледи:1
Размер:103.0 КБ
ID:5801336Влизаме в темата веднага... Ето, това са най-старите модели сметосъбирач от гамата на Skoda LIAZ, на базата на Skoda RO. Лично, аз не помня да съм виждал от тях в България, нито като субективен спомен, нито по снимки. По мои сведения, датират от 1955-та. Иначе от тази гама, градски автобуси е имало, имам предвид Skoda RO. Качвам ги, понеже се отвори коментар, а и се оказа, че представляват интерес за някой от нас. Но, се съмнявам някой да ги помни... Лично, аз се ''запознах'' с тях в нет-а.
                    Последно редактирано от centurio; 25-10-18, 09:58.

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                      Аайде бе, мигар си забравил - имаше стари рейсове, фургони и так далее на Вторични суровини, дето паркираха из кварталите и събираха на място желязото и хартията, че и стъклото - коментирали сме го напред из темата.
                      Ама верно ти па в ония години си бил в чужбинско... Всинцата не са биле толкоз богати колко сега, ама па гладни немаше.
                      Айде да влизаме пак у темата.
                      Помня как даваха "пионерско поръчение" да се предадат минимум 100 кила хартия, та взломявахме на ората мазетата да им откраднем стари книги свалени там. И пак губехме "социалистическото съревнование" щото все се намираше некое другарче с баща-шеф у некое ДСО, да прати... камион с 1-2 тона хАртиЙ за "макулатура".
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Помня как даваха "пионерско поръчение" да се предадат минимум 100 кила хартия, та взломявахме на ората мазетата да им откраднем стари книги свалени там. И пак губехме "социалистическото съревнование" щото все се намираше некое другарче с баща-шеф у некое ДСО, да прати... камион с 1-2 тона хАртиЙ за "макулатура".
                        Верно е ...и аз съм участвал в такава хартиена акция , беше преди ,80 та година .
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                          Верно е ...и аз съм участвал в такава хартиена акция , беше преди ,80 та година .
                          Аз грамота имам за тая работа! Що стари БТА Паралели съм ''отмъкнал'' от претопяване, след като оставя моите хартии...

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Какво ви гонят боклуците?! Видяхме камиона и даже започна да ни присяда. Аре стига вече!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              Видяхме камиона и даже започна да ни присяда. Аре стига вече!
                              Изглежда свършиха Чавдарите из "лост-овете".
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Изглежда свършиха Чавдарите из "лост-овете".
                                И не само. Боклуджийският камион е върхов технологиЙ, такива имаше само по Таатово време, ехе-хей!
                                Сега са някакви евроГейски простотиЙ амнайста употреба и боклуци ни заливат отвсякъде.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X