Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро автомобилите у нас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Ретро автомобилите у нас

    Аз пък се разминавам често при училище с него. Не мога да гледам подобна простотия и си обръщам главата на другата страна.
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • #92
      До: Ретро автомобилите у нас

      Товарното се губи. Ако беше по-стабилно не е толко зле.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #93
        До: Ретро автомобилите у нас

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Товарното се губи. Ако беше по-стабилно не е толко зле.
        Мда, кога ще доживеем да видим прототип на такава машина с сложено на обратно купе от жугули комби .

        Коментар


        • #94
          До: Ретро автомобилите у нас

          В Пловдив един ден видях пак самоделна Волга 21 пикап. Не мога да разбера тия хора как са съсипали такава кола за да я превърнат в работно магаре!

          Коментар


          • #95
            До: Ретро автомобилите у нас

            Колеги наскоро като се разхождах из лозята над Варна видях в един двор ето това чудо. Интересно ми е може ли някой да разпознае модела и марката на автомобила. Съжалявам за недобрата снимка направих я с GSM.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #96
              До: Ретро автомобилите у нас

              Buick Invicta 1959 или 1960,

              Коментар


              • #97
                До: Ретро автомобилите у нас

                Благодаря ти много bluebird. Наистина е този модел като разгледах снимки из нета на този автомобил.

                Коментар


                • #98
                  До: Ретро автомобилите у нас

                  колеги тая заска е видях на една застава в планина беласица над 1600м надморска височина лека кола до там не ходи
                  направо какво прави там незнам тоя заска там
                  http://dnnn.snimka.bg/other/drugi.446658.17757641
                  http://dnnn.snimka.bg/other/drugi.446658.17757654

                  Коментар


                  • #99
                    До: Ретро автомобилите у нас

                    Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                    Аз пък се разминавам често при училище с него. Не мога да гледам подобна простотия и си обръщам главата на другата страна.
                    Тези преработки се правеха в годините след комунизма, когато още нямаше толкова пикапи, а пък и тези коли не бяха чак толкова стари за да минават за ретро. Аз мисля, че не е далеч времето, когато и ладите ще станат ретро, въпреки, че все още са често срещани по пътищата ни.

                    Коментар


                    • До: Ретро автомобилите у нас

                      Ето тук един четириок Москвич, искат му хилядарка. Не знам дали е допустимо препращането към обяви, ако не е, моля трийте. Но местоположението на тази здрава /на вид/ кола - "Автоморга", ми прозвуча обезпокоително , затова си рекох да сложа тук препратка, ако някой реши да я подслони:

                      http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...457&f1=details
                      Прикачени файлове
                      Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                      Коментар


                      • До: Ретро автомобилите у нас

                        Видях го и аз този москвич в обявите и наистина изглежда доста запазен.Присъствието му в автоморга обаче предполага,че е бракуван,а то ва прави почти невъзможно регистрирането му,освен ако няма останали някакви документи.

                        Коментар


                        • До: Ретро автомобилите у нас

                          И двата ми москвича са с прекратена регистрация, в момента се занимавам с регистрирането на единия и твърдя, че не е нещо страшно и ехееей ехееей почти невъзможно.

                          Коментар


                          • До: Ретро автомобилите у нас

                            Първоначално публикуван от Sancho412 Преглед на мнение
                            И двата ми москвича са с прекратена регистрация, в момента се занимавам с регистрирането на единия и твърдя, че не е нещо страшно и ехееей ехееей почти невъзможно.
                            Прав е колегата, пък не е задължително да е бракуван.

                            Коментар


                            • До: Ретро автомобилите у нас

                              И сега една не съвсем ретро но въпреки това застрашена от изчезване машина. РАФ 22038 Латвия.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:raf2203latvija1.jpg
Прегледи:1
Размер:709.0 КБ
ID:5164396

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rar2203latvija2.jpg
Прегледи:1
Размер:671.9 КБ
ID:5164400

                              Коментар


                              • До: Ретро автомобилите у нас

                                Да така е колега. В болницата в която работя от 20 години имаме 2 Латвий който ще бракуваме тази година. Едната е 1983 година а другата е 1989 година.
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X