Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро автомобилите у нас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Ретро автомобилите у нас

    Първоначално публикуван от musuibie Преглед на мнение
    Айде още малко развите по темата
    Благодаря
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #62
      До: Ретро автомобилите у нас

      Има ли още развитие
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #63
        До: Ретро автомобилите у нас

        Здравейте,най-после реших и аз да се включа и да ви запитам дали можете да ми кажете нещо повече за този "ЛЕБЕД"?В същност съм запознат повърхностно със него.Е ,карам си го вече от 2-3годинки ,обърнал съм го и на газ и което е най важното все още не ме е оставил на пътя.Е започнал е да позагнива отдолу, но това са бели кахъри.Трудно му се намират вече части.Все пак е модел 1974г.А на моргите нямат такива резерви.Едничак ми е във града.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #64
          До: Ретро автомобилите у нас

          Четох до средата на втората страница,там някой каза за мотора,че бил шестак и точно там се отказах да чета.Снимките показват кола която много трудно може да е в по-кофти сьстояние,а и с комбинацие с малкото моторче сьвсем не си заслужава.

          Много по-добьр вариянт е намирането на 2-3 таралясника тук / поне няма да има гнило по тях /намирането на Хеми 426 или 440 и пьлната реставрация ако да не им сьвпадат номерата пак ще си заслужава - все пак говорим за Американския мускул на миналия век,колата която е на пьрво място в тая класация.


          Имам едно много добро приятелче тук,той с това се занимава в свободното си време,врьзките ги има и кое как става го знае,сьщо и намирането на части не е голям проблем ако парите не са проблем.Примерче - реставрация на другата мечта Pontiac GTO 1967 му излезе около 40 000,в момента колата не се дава за по-малко от 80.Не е сток,колата е леко над 530 коня.


          Та как да е,това горе по снимките е загубена кауза според мен.За 1000 кинта да се вземе и да се ползват някои части от него може,но реставрация на куцо магаре според мен поне няма смисьл.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #65
            До: Ретро автомобилите у нас

            ОООООПППС така е който не чете.Няма да си поправям предното мнение щото си е мое ако за някои да е грешно.

            Сега видях и края на трета страница сьс снимките и................следя темата с течащи лиги,успех на пичовете които за взели колата.Ако им трябва нещо от Южна Калифорния,някоя по завьртяна част за реставрацията мога да се опитам да ударя едно рамо.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #66
              До: Ретро автомобилите у нас

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              ОООООПППС така е който не чете.Няма да си поправям предното мнение щото си е мое ако за някои да е грешно.

              Сега видях и края на трета страница сьс снимките и................следя темата с течащи лиги,успех на пичовете които за взели колата.Ако им трябва нещо от Южна Калифорния,някоя по завьртяна част за реставрацията мога да се опитам да ударя едно рамо.
              Така е по-добре
              Тия хора заслужават подкрепа,ако не материална,поне морална.
              Наистина са се захванали с тежка задача и дано да я доведат до край!
              За мен колата има прекрасни форми и дори само заради това си заслужава.

              Коментар


              • #67
                До: Ретро автомобилите у нас

                А и честно да ти кажа като я загледах така гола не ми се видя в толкова лошо сьстояние.Врьщането и в оригинал ще е зор,че тоя модел е много тьрсен тук,но не и невьзможно ако не се бьрза с проекта.

                Моя бояджия беше захванал една такава,последно като я видях приличаше на голото пиле на снимките на тия пичове.След година още и тьрсеше части като се има в предвид,че тук гнили коли няма и е рая за реставрация на Американски мускули.

                Те си знаят,дано стане шестачето.За Хеми 426 мотор тук искат малко под 20 000 $.За кола с мотор 426 реставрирана,но без сьвпадащи номера искат и по 70-80 000$.Те ако са я взели на 1500-2500 ЛЕВА по куци сметки имат бая да си наваксват
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #68
                  До: Ретро автомобилите у нас

                  Понеже стана дума преди време за стария собственик на Доджа и за притежаваните от него други коли, реших да наметкам няколко техни снимки. Това е първия Линкълн, който докараха от Щатите и който имах честта да покарам още на другия ден след като я бяха свалили от кораба. Кола на около 14000 мили в невероятно състояние. Особено салона и фантастичния касетофон с голямата касетка. Като по филмите......
                  Енджойвайте....
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #69
                    До: Ретро автомобилите у нас

                    Дойдоха и поредните снимки.
                    Както повечето от нас вече знаем: майстор - мръсна дума!
                    Та за това собственика след като я кара в продължение на няколко месеца при този и онзи майстори, за да му я изкърпят и те не свършиха нищо, той взе че викна една негова приятелка - Неволята, и двамата лека-полека почнаха да творят едно-друго по въпроса. Ето каква са я свършили до тук....
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #70
                      До: Ретро автомобилите у нас

                      Първоначално публикуван от musuibie Преглед на мнение
                      Ето каква са я свършили до тук....
                      Тъй,тъй ! Хубаво ...и дупките в пода да не забрави да пробие, иначе ще си има басеин на колела
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #71
                        До: Ретро автомобилите у нас

                        Браво,вижда се че нещата са потръгнали!
                        По принцип е грешна постановка да си вземеш такава кола с мисълта, че ще разчиташ за всичко на разни майстори.
                        Разбира се имам предвид обикновенните хора като нас

                        Коментар


                        • #72
                          До: Ретро автомобилите у нас

                          Айде на изкърпените кошове..., че не останаха вече....
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #73
                            До: Ретро автомобилите у нас

                            Така! Нали после ще изшлайфаш и покриеш шевовете? По видимите части компромис не трябва да има!
                            Опитвай се, където е възможно да разкрояваш и слагаш цели парчета. Хем по-малко работа,
                            хем по-малко напрежения от заварки

                            Коментар


                            • #74
                              До: Ретро автомобилите у нас

                              Здравейте колеги!!! Аз също съм голям фен на "мускулестите коли" и много се изкефих като видях че някой е взел да реставрира Dodge-a!
                              Любопитно ми е какво стана с нега- напълно ли е реставриранр и може ли да качите още негови снимки!!!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Ретро автомобилите у нас

                                Първоначално публикуван от demmmo Преглед на мнение
                                Здравейте колеги!!! Аз също съм голям фен на "мускулестите коли" и много се изкефих като видях че някой е взел да реставрира Dodge-a!
                                Любопитно ми е какво стана с нега- напълно ли е реставриранр и може ли да качите още негови снимки!!!
                                В момента му кърпят купето, до пълна реставария има още много работа.
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X