Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро автомобилите у нас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Ретро машини-снимки

    Да.
    Аз така изпуснах една Варшава 201 (гърбава) почти пълен комплект, искаха за нея 200 лв, спазарих я за 170, толкова бях събрал на 15 години, за рождения ми ден.
    Направо безплатна. Просто бях уцелил момента, преди да я нарежат. А няколко месеца по-рано цената и беше почти 10 пъти по-висока.
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • #47
      До: Ретро машини-снимки

      Това:





      Ако е това,дето си мисля,не е оригинално.В смисъл,познавам човек,дето има едно такова-Иван Мъглата...Та той му е "шибнал" мотор от Мерцедес Бенц,V8 6 литра с автомат.И го кара на газ...Има и един друг Додж в процес на възтановяване...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #48
        До: Ретро машини-снимки

        Ами, не е оригинално. Това е стил "хот-род". Грозно са му направени предните калници, иначе не е лош (колкото и да ненавиждам такива преработки).
        С "Фармахим" - непобедим
        Дизел - само дънки!

        Коментар


        • #49
          До: Ретро автомобилите у нас

          Вярно, някак си не се връзват калниците към цялото, но иначе машинката ме кефи на външен вид. Забележете - задните гуми са много по дебели от предните, сигурно се ползва за състезания на 400м. и пилене на гуми, което е характерно за тоя тип хот-роди. Има едно предаване по "Дискавъри" - "американски хот род", там реставрират такива бараки.
          Последно редактирано от м20_маниак; 20-04-09, 21:07. Причина: правопис

          Коментар


          • #50
            До: Ретро автомобилите у нас

            ВЯРНО!!!!!!!!!!!!!! Тези калници седят кат Из*****!За мен все пак най-красивите автомобили са все американски,просто имат страхотно масивно излъчване и точно техните насоки в автомобилостроенето от 50-тте до 70-те си остават НАЙ.Всъщност всички са НАЙ.Просто трудно ми харесват други коли.Тук в БГ има доста малко наченки на хот род и произтичащите от него течения,като цяло модела е готин щото просто други няма

            Коментар


            • #51
              До: Ретро автомобилите у нас

              Има и една Вентура дето се реставрира

              Коментар


              • #52
                До: Ретро автомобилите у нас

                Да драсна и аз два реда, защото познавам човека от около петнадесетина години. Наистина цената не е малка за тези два автомобила от снимката. Той я купи навремето с идеята да си я прави, след това взе и другата за части, но все не му оставаше време от работа или не му достигаха пари. Сега вече има пари и за това реши, че е по-добре да си внесе здрава от Щатите, вместо да прави тази. Та за това я и продава. Наистина има един Кадилак и два Линкълн-а в перфектно състояние. Особено единия Линкълн е нещо уникално. Кола на около 12000 мили, а е седемдесет и някоя година. Няма друг такъв автомобил в България по отношение възраст, състояние и уникалност. Отделно си има и няколко скъпи модерни коли, тъй че не е приритал за пари. Продава ги, но търси точния купувач, който ще може да я направи както трябва, а не да я претупа. До колкото знам, ако се намери такъв човек и цената ще е друга, а не обявената. Пиша тези думи не в негова защита, а като пояснение към така създалата се ситуация.

                Коментар


                • #53
                  До: Ретро автомобилите у нас

                  Ако става дума за Challenger-a няма място за защита.Не коментирам парите на човека.Нямам право.Но бих казал ,че това : "Сега вече има пари и за това реши, че е по-добре да си внесе здрава от Щатите, вместо да прави тази. Та за това я и продава. Наистина има един Кадилак и два Линкълн-а в перфектно състояние" По-добре ,по-зле... нов challenger реставриран по-малко от 50К не струва.Сичко е ясно ,зае*ал е колата.Направи ни много лошо впечатление.А това :"търся човек да видя че е "готин" и "му се занимава" да знаеш, че локумджийницата е на ъгълаТова е
                  Последно редактирано от м20_маниак; 15-06-09, 15:43. Причина: цензура

                  Коментар


                  • #54
                    До: Ретро автомобилите у нас

                    Като продължение по темата. Колата вече си има нов собственик и както стана дума по-горе, стария търсеше точния човек на който да я даде. И цената на която я даде беше друга.
                    Първоначално публикуван от JoeQ Преглед на мнение
                    А това :"търся човек да видя че е "готин" и "му се занимава" да знаеш, че локумджийницата е на ъгълаТова е
                    Разбирам те, че не удобряваш държанието му, но повярвай ми, точно този човек не е от тези с локумите. Пак повтарям - това не е защита за него, а пояснение на ситуацията. Новите собственици са доказали се в реставрацията на такива коли. Хора за които се знае, че няма да я съсипят, а до няколко месеца ще я подкарат.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Венко; 25-06-09, 00:07. Причина: слагане на снимки

                    Коментар


                    • #55
                      До: Ретро автомобилите у нас

                      Добре са я купили тази кола. Щом момчетата са сериозни - дано да я възстановят както трябва.

                      А аз вчера се рових по обявите и гледам - продава се Oldsmobile Cutlass V8. Била собственост на Емил Димитров и и искат 7000 лв. До тук добре - уникална кола, с прочут собственик. Ама без скорости и двигател, в окаяно състояние ... Същата история
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • #56
                        До: Ретро автомобилите у нас

                        Тази кола беше преди години в София в същия този вид при един познат. За тези около 5 години от както я знам смени няколко собственика, които не пипнаха нищо по нея, а цената и беше първо 1000, после 5000 и сега вече е 7000. Както виждаме има ценители на ретро вазила у нас. Щом цените така скачат....

                        Коментар


                        • #57
                          До: Ретро автомобилите у нас

                          За колата на Емил Димитров знам , че той самия не я е карал . Така и не е изкарал книжка , но я е подарил на някаква негова приятелка .

                          Коментар


                          • #58
                            До: Ретро автомобилите у нас

                            Браво на хората ,че са взели Challenger-a. Дано да го реставрират в оргинален вид а не да слагат някви V8ци.Slant-6-a може да се надува невъобразимо! Евала пичове!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Ретро автомобилите у нас

                              Първоначално публикуван от musuibie Преглед на мнение
                              Като продължение по темата. Колата вече си има нов собственик и както стана дума по-горе, стария търсеше точния човек на който да я даде. И цената на която я даде беше друга. Разбирам те, че не удобряваш държанието му, но повярвай ми, точно този човек не е от тези с локумите. Пак повтарям - това не е защита за него, а пояснение на ситуацията. Новите собственици са доказали се в реставрацията на такива коли. Хора за които се знае, че няма да я съсипят, а до няколко месеца ще я подкарат.
                              Браво на тези фенове, на всички е ясно че такъв проект не става за няколко месеца, но с удоволстие ще го следя ако имате време и желание да пишете как се развива.
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • #60
                                До: Ретро автомобилите у нас

                                Айде още малко развите по темата
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X