Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Я кажете кой е с предимство?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Я кажете кой е с предимство?

    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
    Ами приеми и действай. Излагай своя теза при тази ситуация. Аз приех различна ситуация и изложих своята.
    Която абсолютно няма отношение към коментираната ситуация. А за твърдението, че Б1 че има предимство пред Б2 пък съм изумен, защото в една друга тема сподели, че си:

    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
    ...човек, който се занимава и с прилагането на ЗДвП и следи съдебната практика по прилагането му от има-няма 30 години.

    Коментар


    • От: Я кажете кой е с предимство?

      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      А за твърдението, че Б1 че има предимство пред Б2 пък съм изумен
      Започвам да се дразня. Къде съм го направила това твърдение?
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • От: Я кажете кой е с предимство?

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Ако все още държиш на Гугъл Мапа и става дума за Пловдив, "Любен Каравелов" 10, 15, 20 или квото и да е на "Любен Каравелов", поемам ти нафтата от Козлодуй до Пловдив и обратно, предлагам обезщетение за изгубеното време в размер на две твои надници + почерпка в хотел "Лайпциг" + риза по избор от най- новата колекция. Такова кръстовище на този адрес НЯМА!
        Не знам за какво говориш, но това, което съм показал е кръстовището на изхода на Чирпан към Пловдив. Главният път е околовръстния и завива към Пловдив. Понеже съм живял 3-4 години в Чирпан се сетих за него. Не търся из кръстовищата на гугъла напосоки да намеря такъв случай.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: Я кажете кой е с предимство?

          Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
          Започвам да се дразня. Къде съм го направила това твърдение?
          Аз не се дразня, защото съм спокоен човек по принцип. Нямам лошо отношение към никого, напротив - отнасям се с уважение към всички.

          Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
          Аз също мисля, че 1, който не е със забрана за движение, трябва да премине преди 2 (който е на знак "Стоп")...

          Коментар


          • От: Я кажете кой е с предимство?

            https://www.google.bg/maps/@42.69517...8i6656!6m1!1e1
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st.jpg
Прегледи:1
Размер:131.2 КБ
ID:5735449
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Я кажете кой е с предимство?

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Не знам за какво говориш, но това, което съм показал е кръстовището на изхода на Чирпан към Пловдив. Главният път е околовръстния и завива към Пловдив. Понеже съм живял 3-4 години в Чирпан се сетих за него. Не търся из кръстовищата на гугъла напосоки да намеря такъв случай.
              Ами.... кликвам на линка ти и ми излиза "Пловдив Любен Каравелов 10-Б".... както и да е. На твойта снимка не виждам знаци, трудно ми е да коментирам.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Я кажете кой е с предимство?

                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Ся, тук идваме до "главен път" и такива, излизащи от гаражи, междублокови пространства и т.н. Широка е душата на поета!
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Я кажете кой е с предимство?

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  Аз не се дразня, защото съм спокоен човек по принцип. Нямам лошо отношение към никого, напротив - отнасям се с уважение към всички.
                  Не се дразниш, защото никой не манипулира дискусията, както го правиш ти.
                  Извъртането го остави на Боголюб.Той поне го прави интересно.
                  Не ми слагай знаци на клавиатурата, каквито не съм ползвала.
                  Да. Продължавам да твърдя, че според мен автомобил № 1 трябва да премине през кръстовището преди автомобил № 2. Ти твърдиш, че съм сравнявала едва ли не номиналната стойност на пътните знаци.
                  Защитавай тезата си, без да измисляш чужди грехове.
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • От: Я кажете кой е с предимство?

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Ся, тук идваме до "главен път" и такива, излизащи от гаражи, междублокови пространства и т.н. Широка е душата на поета!
                    Не са гаражи, междбл. и тн. Всички имат изход/вход от двете страни. Среща се често.Иначе да.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Я кажете кой е с предимство?

                      Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                      Извъртането го остави на Боголюб.Той поне го прави интересно.
                      Не ми слагай знаци на клавиатурата, каквито не съм ползвала.
                      Да. Продължавам да твърдя, че според мен автомобил № 1 трябва да премине през кръстовището преди автомобил № 2. Ти твърдиш, че съм сравнявала едва ли не номиналната стойност на пътните знаци.
                      Защитавай тезата си, без да измисляш чужди грехове.
                      Ако обичате, водете спор с уважение към опонента.
                      Кой пръв трябва да мине се определя от знаците, указващи кой е с предимство или по правилото за дясностоящия. Каква е причината, според Вас, 1 да мине пред 2 - правилото на дясностоящия не е, тъй като нямаше да правите подобно твърдение. Остава приемането, че знак Б1 дава предимство пред Б2. Ако има нещо, което пропускам относно законовите норми, моля поправете ме.

                      Коментар


                      • От: Я кажете кой е с предимство?

                        Поздравявам участниците в дискусията с

                        https://www.youtube.com/watch?v=ZxSsBaPhlY0

                        Коментар


                        • От: Я кажете кой е с предимство?

                          Катаджията се явява като свидетел за това което е написал, водачът е наел адвокат и акта пада. Някой плаща разноските, не че и на водача му излиза по-тънко с адвокатския хонорар.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Я кажете кой е с предимство?

                            Изтрих си всички мнения, за които все-още е възможно да го направя аз. Много настоятелно моля, този който е изтрил последното ми, да изтрие и останалите от началото.
                            Баси, за честта на някой си некадърник!
                            (И това също, разбира се.)
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Я кажете кой е с предимство?

                              Аз си посипвам главата с пепел и си отивам в другата- съща тема.
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...E5#post2521426
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Я кажете кой е с предимство?

                                Верния отговор е 2.Повярвайте ми!
                                Черпя всички с :
                                https://www.youtube.com/watch?v=FMEzFgCLv8c

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X