Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Рафинерия е много издайно!Закодирано му казваме фабриката за илюзии!От какво рафинираш толкова късно зимата!?
    Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
      Рафинерия е много издайно!Закодирано му казваме фабриката за илюзии!От какво рафинираш толкова късно зимата!?
      Рафинирам сливова ракия на фона на сръбска музика.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Рафинирам сливова ракия на фона на сръбска музика.
        ....и кромид.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Имаше тука един с "кромид" в подписа, ама май го пратиха на баня.
          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Че какво му лошото на кромида,с мръвки с рязано от домати все нужни за ракията работа!
            Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Темата започна добре - с градивна критика.
              Обаче, липсата на самокритика (с последващата поява на садокритика), след 36 страници, прати темата в подраздел "Бисери и блясъци".
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
                Как му рекъл работника на началника :много четеш г-н директор,малко е@еш ......!
                Както всеки виц, и този е много забавен и отразява света наопаки. По някаква причина, по-умните, по-образовани и по-заможните хора обикновено имат по-голяма свобода на половите контакти. И повече възможности, независимо как това изглежда на останалите.

                И да, "жената на шефа" от вица е отражение точно на това. Пък нека се радва бачканейрото.

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Тук вече е по-важен генерираният трафик, отколкото стойността на форума. Колкото повече хора да видят банерите на уредите в запалката за икономия на 70% гориво - толкова по-добре.
                "Проектът" на пича с трабанта работи именно в тази насока. В предишния форум, дебилните неща не се толерираха.
                Аз не съм видял и тука да се толерират. Ама бил пълен спам-разделът... той е за това.

                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                Ей, я първо вземи отвертката и ходи да се поизцапаш пък после давай акъл. А ако се научиш да ремонтираш УАЗ и да караш мотор, цена няма да имаш
                Свирепо го мързи тоя. И има две леви ръце - оправи запалването на УАЗа, строши дифа. Оправи дифа - протече покрива. А за мотор - няма изобщо да почвам темата кой сложи газова уредба на Хондата на горския.

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                В момента се занимавам с по-прости неща - правя си рафинерия ... Рафинирам сливова ракия на фона на сръбска музика.
                ето, казах ви...

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Тук това което го направихте ,стана на вашата.Но това дето го правя аз у дома ще стане на моята,тук аз казвам кое как става.

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                    тук аз казвам кое как става.
                    Човек предполага, а Господ - разполага.

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Чини ми се че темата не е преместена в правилния раздел Това, което излиза изпод ръцете на Щрака е творчество, народно творчество. Първично, нещудирано. Както той самият е споменал по напреде, това е концепт. Концептуална скулптура "Кривокракият Ханс" Нямам идея как успя да ви вкопчи в мрежите за улов, та приехте толкоз буквално и еднозначно творението
                      Или как беше...non te peto, piscem peto, quid me fugis Galle

                      В концептуалното изкуство идеята или концепцията са най- важният аспект на работата.Когато художникът използва концептуална форма на изкуството означава, че цялото планиране на всички решения са направени предварително и изпълнението е нещо повърхностно.Идеята се превръща в машината, която създава изкуство
                      С нетърпение очаквам документирането на творческия процес. С удоволствие бих помогнал, но вмешателството в такъв процес е по скоро вредно, отколкото необходимо.

                      Колкото до верижното предаване, щом това Павези Толоти е "работило" с него, Траби че лети



                      Тези снимки също са интересни, може да помогнат да се роди някоя нова идея







                      Прикачени файлове
                      Gnome Rhone AX2 800 1938
                      Yamaha XT600Z 1VJ 1986
                      Husqvarna Te 510 1989
                      Argvmentvm ad novitatem

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Вальо (Дръкман): "Учени изобретиха триъгълно колело. Това е невероятен напредък, в сравнение с квадратното - друса един път по-малко на оборот..."

                        дет' се вика : кратко и ясно ...
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Човек предполага, а Господ - разполага.
                          Незнам,господ разполага със всичко,стига да му се вярва,но и аз вярвам на себе си.Но като се замисля за статуса на живот който съм постиглал съм разчитал на мойте две ръце.
                          Последно редактирано от 6traka; 17-12-13, 19:20. Причина: п-п

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Човек предполага, а Господ - разполага.
                            Амин !
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Човек предполага, а Господ - разполага.
                              Всъщност, Господ-а да има предвид, че 6traka може му тегли една ПМ, и да си продължи работата по съоръжението, без да споделя във форума.

                              Което няма да промени нищо - Господ-а ще си Господства, щраката ще си щрака....и най-много, след като открие доста от постулатите във физиката, механиката, съпромата, металознанието, тригонометрията и други науки - не че не му щрака в главата, да си направи трабанта, както му е кеф.

                              И да си го кара с кеф.

                              Аз лично си мисля, че е правилно да се затрият веселите ми изказвания към щрака, и да го оставим да си твори.
                              Последно редактирано от Veni1; 17-12-13, 18:53.

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                                Амин !
                                Джимсън , все някога на всеки ще му се опява това.Неуместно е да се ползва за ...други цели,поне от уважение към господ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X