Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Всъщност, Господ-а да има предвид, че 6traka може му тегли една ПМ, и да си продължи работата по съоръжението, без да споделя във форума.

    Което няма да промени нищо - Господ-а ще си Господства, щраката ще си щрака....и най-много, след като открие доста от постулатите във физиката, механиката, съпромата, металознанието, тригонометрията и други науки - не че не му щрака в главата, да си направи трабанта, както му е кеф.

    И да си го кара с кеф.

    Аз лично си мисля, че е правилно да се затрият веселите ми изказвания към щрака, и да го оставим да си твори.
    Честно не че вярвъм в него ,но и не бих се изказъл така.Траба ще си го направя,това че ме критикуват ми е през...доказъх че мога отпреде,ще докажа и крайния резултат,или .. може би.

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
      ,господ разполага със всичко,стига да ми се вярва.
      Казах,че няма да пиша повече в темата,амаа...
      Ти за кой се помисли?
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
        Казах,че няма да пиша повече в темата,амаа...
        Ти за кой се помисли?
        Приятел аз знам кой съм ,но ти как си ме помисли,видях по горе че съм объркал буквата у и заместил с и,поправих се ,това не показва че съм господ.

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
          Приятел аз знам кой съм ,но ти как си ме помисли,видях по горе че съм объркал буквата у и заместил с и,поправих се ,това не показва че съм господ.
          Мммм,да.
          Господ може всичко:
          Последно редактиран от 6traka ; Днес в 20:20Причина: п-п
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            ШЕСтрака форум?!! Форум въф Форума.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              ШЕСтрака форум?!! Форум въф Форума.
              Разбрах те колега,и мерси за поучението.Дайте да направим друго,да видим как да направя задното,имам идея ,да я обсъдим ли?Няма нужда от неприятни реплики,ако се е засегнал някой ,ще се поправя,

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                С интерес следя темата, но някак си ми напомня за приказката "Циндил-пиндил и Джаста-праста"
                Джаста- праста по ми допада

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                  ..Дайте да направим друго,да видим как да направя задното,имам идея ,да я обсъдим ли?..
                  Давай идеята

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Штрака, поне Господ пиши с главна буква.
                    Пътят е целта.

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                      Штрака, поне Господ пиши с главна буква.
                      Ок де сори,не съм погледнал правописа.Ще внимавам..

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                        Давай идеята
                        Предлагам утре да продължим,само да кажа че бях споменал че мисля за някви стартери.

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                          Разбрах те колега,и мерси за поучението.Дайте да направим друго,да видим как да направя задното,имам идея ,да я обсъдим ли?Няма нужда от неприятни реплики,ако се е засегнал някой ,ще се поправя,
                          Не мога да те поучавам защото не смятам че съм достатъчно компетентен , но мога да ти дам съвет.....работи върху проекта публикувай това което ти харесва най-много от напредъка . Напредвай с малки стъпки за да можеш лесно да коригираш грешките. Върни се назад в темата, прочети отново постовете , повечето е "талаш" обаче има и ценни съвети с които можеш да си помогнеш за проекта. Изразходвай енергията в гаража , не над клавиатурата . Ако се справиш с проекта темата може да мине в желания от теб раздел. Поздрави.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            ,
                            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                            Не мога да те поучавам защото не смятам че съм достатъчно компетентен , но мога да ти дам съвет.....работи върху проекта публикувай това което ти харесва най-много от напредъка . Напредвай с малки стъпки за да можеш лесно да коригираш грешките. Върни се назад в темата, прочети отново постовете , повечето е "талаш" обаче има и ценни съвети с които можеш да си помогнеш за проекта. Изразходвай енергията в гаража , не над клавиатурата . Ако се справиш с проекта темата може да мине в желания от теб раздел. Поздрави.
                            Искам да чуя това последното от някой модератор,без да споря ,нищо лично към никой.Отпред се получи,даже казвам аз както го исках,одзаде също ще е така.Частите и детайлите са направени така че да се заменят ,ако случайно дадат дефект,така и работя както казваш.За сега съм спрял работата в гаража,но докато работех енергията беше насочена там.Сега ще направя само още един тест ,да определя колко мощност съм дал допълнително.Съвета ти е приет,нали и другите колеги искат така,вслушвам се .После аз си поемам отговорността.
                            Последно редактирано от 6traka; 18-12-13, 10:44.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                              Джимсън , все някога на всеки ще му се опява това.Неуместно е да се ползва за ...други цели,поне от уважение към господ.

                              Няма се плашиш ,на всеки ще се наложи някой ден да го облекат ,никой няма да остане дерек (греда/ колона) на този свят . Пожелавам ти да си завършиш проекта ,ще следя с интерес .
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                                Давай идеята
                                Бях писал че ще реконстроирам стартер да може да върти в двете посоки.Дойде ми друга идея,да стане по лесно вместо да променям стартера.Посоката ще обръщам с паразитна зъбчатка,само стартера ще се постави на люлка,и ще се завърта по дължината на оста му.На едната посока ще зацепва директно на венеца,на другата ще зацепва със зъбчатка за венеца. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр114.jpg
Прегледи:1
Размер:75.7 КБ
ID:5546837

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X