От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)
Ммм, а димките от стара счупена линийка, или вестници натопени в амониева селитра и изсушени?
Ммм, а димките от стара счупена линийка, или вестници натопени в амониева селитра и изсушени?


))
Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар