Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Отвъд океана бяха гледали но моруко дипломата от меито. Та го питаха what the fuck is scientific communism, and have you studied something useful over there

    Та така
    Тъпото беше, че се държеше и на влизане, и на излизане. На излизане гадостта беше, че е с оценка и се сумираше с оценките от специалната ти подготовка/ дипломиране и в дипломата ти пишеше една обща оценка. Понеже всичко тук беше държавно, капутчето личен състав въобще не гледаше приложението(оценките от изпитите през годините и дипл работа/защита), а заедно с още един- двама решаваше.
    Последно редактирано от veskov; 27-01-19, 18:51.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      За годинитепреди и до70та, началото на80та? Освен за всеобхватния и могъщ рабфак да знаеш?
      След 80-та, разбира се. Га съгрАдихме Развитото соцЯлистическо оПщество и се пънехме за гордото звание "Нация техническа".

      БЕШЕ ЛИ ПРЕСТИЖНА ИНЖЕНЕРНАТА ПРОФЕСИЯ В НРБ?

      Сега четем за преразглеждане на кандидатстудентски работи, за „инжекции“ на слабите оценки, само и само да се попълнят планираните бройки за приемане. Кой – каквото ще да казва, не вярвам, че човек, който не може да реши поне една от трите средни по трудност задачи, притежава достатъчно инженерен ум
      И на много места ГогОл (туй по форумному) показва интересни резултати. Каквито на мен не са ми нужни, ибо помня как сичкото некадърник от моите съученици и познати записА (не се борѝ, нещо подготвя за изпити, не-не, просто записа) МеЙ-то.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Ми в няколко специалности да, точно както само медицина и няколко в СУ бяха с по- висок бал.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Ми в няколко специалности да...
          "Звукозапис и звукоозвучаване" ?
          "Акустика и вибрациЙ" ?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Това се учеше на финала (не съм), а и нямаше такива специалности, но навсякъде се работеше с разни не руски + изброените в
            #813( https://www.offroad-bulgaria.com/sho...89#post3418289)
            И няма общо с лентите на бг киното( и днес не чувам всичко).
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              ...но навсякъде се работеше с разни не руски + изброените в
              #813...
              И няма общо с лентите на бг киното( и днес не чувам всичко).
              Лентите на БГ-киното също бяха "маркови". Звукът на българските ТВ-сериали от ЗТВ е също така гаден. Което води до единствения възможен извод, че "аудиоинжИнерите" нещо не са били... ъ-ъ-ъ-ъ... добре подготвени. Та толкова по въпроса за умните глави от МеЙ-то. Имало е такива, но са поизмрели и са били заменени от партийни кариеристи докъм 1980 г.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Дипломите от бг от зтв бяха много полезни навън ако ти свърши тоалетната хартия.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Дипломите от бг от зтв бяха много полезни навън ако ти свърши тоалетната хартия.
                  Както винаги отчаян напън за оригиналничене, да не би да остане назад от другия самороден талант. Не ти знам вкусовете за тоалетна хартия, ама ме съмнява, че даже на тебе би ти харесало да се забършеш с хартия, лепната на твърди корици.

                  Пък дали ставали за нещо дипломите ... Един приятел с диплома от СУ близо 20 години работи като преподавател във ВУЗ и средни училища в братските САЩ. Не съм чул да е имал някакъв проблем с признаването на образованието. Та май си е до човека, а не до дипломата ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Браво Чавдаре. Много обичам да ми потвърдиш мнението докато си мислиш че ме опровергаваш.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Браво Чавдаре. Много обичам да ми потвърдиш мнението докато си мислиш че ме опровергаваш.
                      Ама твоите мнения имат ли нужда от потвърждаване. Що си мислех, че от твоята клавиатура излиза самата Истина с главна буква.

                      За опровергаване със сигурност в случая те опровергавам. Защото, ако има едно нещо, за което въпросните дипломи не стават, то е за тоалетна хартия.

                      И между другото, лиготиите ви (твоите и и на онзи другия АБПК) на тема прословутия ТЗВ са отдавна вече отчайващо банални. Да вземете нещо да се напънете да смените репертоара ли, що ли? Че станахте кат Славиту ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Та май си е до човека, а не до дипломата ...
                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Ама твоите мнения имат ли нужда от потвърждаване. Що си мислех, че от твоята клавиатура излиза самата Истина с главна буква.

                        За опровергаване със сигурност в случая те опровергавам. Защото, ако има едно нещо, за което въпросните дипломи не стават, то е за тоалетна хартия.

                        И между другото, лиготиите ви (твоите и и на онзи другия АБПК) на тема прословутия ТЗВ са отдавна вече отчайващо банални. Да вземете нещо да се напънете да смените репертоара ли, що ли? Че станахте кат Славиту ...

                        Такаааа.

                        Съвсем отделно 2019-20 е извън тзв. А и дълбоко се съмнявам твоя авер да е останал на ниво магистър от СУ.

                        ПП Слави може да е секъф, но е мельонер
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Такаааа.

                          Съвсем отделно 2019-20 е извън тзв. А и дълбоко се съмнявам твоя авер да е останал на ниво магистър от СУ.

                          ПП Слави може да е секъф, но е мельонер
                          Дипломата на човека си му е съвсем от онова време - 1983. И с нея отиде отвъд океана в началото на 90-те. А че не е останал на нивото на випускник от ВУЗ се разбира от само себе си. Образованието, каквото и да е то, е само основа, над която човек да надгражда.

                          А това, че чалгарят бил милионер, каквито са и разни мутри-наркодилъри, комсомолци-приватизатори и т.н. какво общо има с качеството на една или друга диплома?!?
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Все се чудех откъде му идват на колегата с бентлито инженерните напъни,а то било заради това, че неколкократно покривал бала за МЕИ,но се е смилил над по-ограничените и им оставил място.Е за това е едновременно акустик,авиоинженер,машинен инженер,юрист,гугъл-специалист и т.н.

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Дипломата на човека си му е съвсем от онова време - 1983. И с нея отиде отвъд океана в началото на 90-те. А че не е останал на нивото на випускник от ВУЗ се разбира от само себе си. Образованието, каквото и да е то, е само основа, над която човек да надгражда.

                              А това, че чалгарят бил милионер, каквито са и разни мутри-наркодилъри, комсомолци-приватизатори и т.н. какво общо има с качеството на една или друга диплома?!?
                              Да бе. Аз също имам диплома от СУ. Само че тази от ЛМУ ми върши повече работа.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Oh, бЕГАЙТЕ, ``Че се напиках....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X