Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
    Вадиш телефона от кутията, правиш първоначалните настройки-час, дата, държава и т. н. (то даже тия в магазина ти ги правят) и си ползваш телефона. Като време, сигурно е около 2 мин.
    Благодаря, по горе говореха за някакви . за мен космични действия. Останах с впечатление, че андроид , не може да се ползва от обикновен човек.


    Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
    Със смартфон няма как да стане за .....години

    Това защо?

    Остави коментар:


  • kra_kra
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Това със сензора ми се случва и на мен.Има настройка за това,порови се .

    Диода се настройва според цвета ,примерно пропуснато обаждане червено,смс жълто,Вайбър съобщение синьо,зелено напомняне.Така без да пипаш телефона можеш да разбереш статуса.

    За звука при зареждане,има отделна настройка,аз го махам винаги.

    Процентите ги има във всички миуи,по дефолт е само батерия.




    Ми А1 е с чист андроид, не е с миуи, много е постно от към настроили или пък аз нещо не мога да вникна.

    Остави коментар:


  • dido uzunov
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    , да си го настроя и да нямам проблеми с него , няколко години ?
    Със смартфон няма как да стане за .....години

    Остави коментар:


  • kameno karp
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Вадиш телефона от кутията, правиш първоначалните настройки-час, дата, държава и т. н. (то даже тия в магазина ти ги правят) и си ползваш телефона. Като време, сигурно е около 2 мин.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-06-18-19-54-16-391_com.miui.securitycenter.jpg
Прегледи:1
Размер:39.8 КБ
ID:5792299
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-06-18-19-54-20-559_com.miui.securitycenter.jpg
Прегледи:1
Размер:36.3 КБ
ID:5792300
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-06-18-19-54-27-296_com.miui.securitycenter.jpg
Прегледи:1
Размер:26.7 КБ
ID:5792301
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-06-18-19-54-32-749_com.miui.securitycenter.jpg
Прегледи:1
Размер:24.6 КБ
ID:5792302
    MI6 дори актуализации не съм му правил.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-06-19-20-00-23-050_com.android.settings.jpg
Прегледи:1
Размер:46.3 КБ
ID:5792303
    Последно редактирано от kameno karp; 19-06-18, 19:00.

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Може ли някой , да ми каже, колко време ще ми отнеме , при положение, че никога не съм имал андроид , не разбирам от програмиране, да прочета всичко , за някой , от хвалените тук телефони, да си го настроя и да нямам проблеми с него , няколко години ?
    Или , ако някъде извършват подобни услуги, колко ще струва евентуално.
    Благодаря !

    Остави коментар:


  • l.m
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Ееее, честито. G6 плюс ли взе? Някъде по-назад някой беше писал много добри отзиви за марката.
    Сподели впечатленията си след като я разучиш, след някой ден
    Като бързина и стабилност вярвам, че е на ниво. Интересува ме също и качеството на камерата и доколко издържа батерията, че доста по-малка от на Редми Ноут 5.

    Остави коментар:


  • samuraj
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Тая тема май си е само за там как се казваха......
    Може би наистина е нужно да се прекръсти.
    Междувременно вече се оборудвах с Моторолата.
    Поздрави!

    Остави коментар:


  • slatanic
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    След година и повече с хуавей п10 мога да кажа, че нито веднъж не съжалих за парите давани за него.
    Няма такава камера. Достатъчно бърз и никога не забиващ.За мен си струва всеки лев.

    Остави коментар:


  • l.m
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от speedevolution Преглед на мнение
    Малко извън темата, не съм враждебно настроен, но може ли да получа обяснение кой Модератор и по каква причина премахна Xiaomi/Мiui темата и обедини постовете тук? Какво не й беше наред? На кои правила не отговаряше? За един ден вече имаше 2-3 страници постове и съм сигурен, че тепърва щеше да се развива. Майната другото, но ето така се убива човешкия ентусиазъм и труд, нито Xiaomi ми плащат, нито имам нещо общо с тях и рекламата им, но някак ми е непонятно случилото се и причината за това. Още повече, че темата не беше с рекламна цел, а за запознаване с марката, новостите при нея и взаимопомощ в избора и ползването на устройствата. Просто не разбирам, нали за това е раздела, ноо.. как да е, здрави да сме, струва ми се, че някой обича да се прави малко повече от нужното на тежък без да има реална причина и смисъл от това, но нищо, здраве да има, поздрави!
    И аз мисля, че темата за Xiaomi беше добре да е отделна. Дискусията потръгна добре и може би щеше да е по-полезна и систематизирана отколкото като е слята с тази. Естествено леки сравнения с други марки е нормално да има, но целта е акцента да бъде съобразен със заглавието. Така стана яко мешана китка, но то и темата е такава. Обособена отделна тема ще бъде по-полезна и когато се търси с търсачката. Ама накрая, каквото реши админа. Идеята на Камен беше отлична, ще се радвам ако въпреки всичко продължи да допълва още информация, както и всички колеги имащи опит с Xiaomi и Miui. Очаквам да се получи полезна и градивна дискусия.

    Остави коментар:


  • dido uzunov
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Предстои ми преподписване с Теленор и се чудя между HUAWEI Y5 ,HHUAWEI Y6, XIAOMI Redmi Note 5A. Не съм в час с телефоните и ми трябва съвет. Долу-горе мисля, че са един клас.UHUAWEI Y5 2018 DualAWEI Y5 2018 Dual

    Остави коментар:


  • kameno karp
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    А аз се чудех защо не намирам темата.

    Остави коментар:


  • speedevolution
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Малко извън темата, не съм враждебно настроен, но може ли да получа обяснение кой Модератор и по каква причина премахна Xiaomi/Мiui темата и обедини постовете тук? Какво не й беше наред? На кои правила не отговаряше? За един ден вече имаше 2-3 страници постове и съм сигурен, че тепърва щеше да се развива. Майната другото, но ето така се убива човешкия ентусиазъм и труд, нито Xiaomi ми плащат, нито имам нещо общо с тях и рекламата им, но някак ми е непонятно случилото се и причината за това. Още повече, че темата не беше с рекламна цел, а за запознаване с марката, новостите при нея и взаимопомощ в избора и ползването на устройствата. Просто не разбирам, нали за това е раздела, ноо.. как да е, здрави да сме, струва ми се, че някой обича да се прави малко повече от нужното на тежък без да има реална причина и смисъл от това, но нищо, здраве да има, поздрави!
    Последно редактирано от speedevolution; 18-06-18, 21:06.

    Остави коментар:


  • Roninn
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
    Когато говоря по телефона сензора на дисплея не винаги изключва дисплея и с бузата си задействам различни функции, подлежи ли на някакви настройки сензора?
    На дисплея има светододче но досега не схванахте някаква логика кога и за какво сигнализира, свети бяло, подлежи ли на настроили?
    Липсва ми звук при включване и изключване на зарядното, когато го взех нямаше и проценти на батерията но при надграждане до андроид 8 се появиха процентите.
    Запазвам си правото да питам за още неща.
    Доволен съм, преди бях със Самсунг и все мъкнех зарядно, батерията не държеше, шиомито държи един ден без проблеми с 10 часа в нета

    Може ли да го зареждам с 2.4 Амперово зарядно?
    Това със сензора ми се случва и на мен.Има настройка за това,порови се .

    Диода се настройва според цвета ,примерно пропуснато обаждане червено,смс жълто,Вайбър съобщение синьо,зелено напомняне.Така без да пипаш телефона можеш да разбереш статуса.

    За звука при зареждане,има отделна настройка,аз го махам винаги.

    Процентите ги има във всички миуи,по дефолт е само батерия.




    Последно редактирано от Roninn; 18-06-18, 18:47.

    Остави коментар:


  • brpi
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
    Колеги, може ли един въпрос малко встрани от Xiaomi?
    Жена ми е със Сони ХА1 и фабрично беше с Андроид 7, като си работеше бързо и безгрижно, но си направи ъпа до 8 и телефона започна да забива, да работи по-бавно, тъча също е отврат, дава грешки - интернета, камерата и т.н.
    Нямам представа дали е от актуализацията до 8, но има ли възможност да се възстанови Нугата без да се изгуби нещо и/или да се направи някакъв тест или рефреш на софтуера?
    Направи си бакуп и след това пробваи да го ресетнеш до фабрично състояние- в зависимост от стратегията на производителя може и случаино да пазят стария РОМ ,ама аз много се съмнявам да е така.
    Обикновено като доиде нова версия и префлашването мине успешно -старото го трият.
    Ако горното не донесе успех -за Сони нямам идея но по принцип може да се слезе на по задна версия с УСБ кабел - в тоя случаи по добре иди при някои които знае какво прави.

    Остави коментар:


  • zlost
    отговори
    От: Какъв телефон (смартфон).

    Колеги, може ли един въпрос малко встрани от Xiaomi?
    Жена ми е със Сони ХА1 и фабрично беше с Андроид 7, като си работеше бързо и безгрижно, но си направи ъпа до 8 и телефона започна да забива, да работи по-бавно, тъча също е отврат, дава грешки - интернета, камерата и т.н.
    Нямам представа дали е от актуализацията до 8, но има ли възможност да се възстанови Нугата без да се изгуби нещо и/или да се направи някакъв тест или рефреш на софтуера?

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X