Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Това четири дни с едно зареждане при каква употреба на телефона е? Мечтая си за смартфон, който да не зареждам по два пъти на ден, както правя с моя S4
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      САТ-а ми(В15) държи по минимум 5 дни без зареждане с яко говорене, служебния Сони Експерия М2 стига също до 5 без проблем. А не е като да не говоря, нямам лимит на разговорите. САТ-а е неразрушим, плува и съм го изпускал бая по камъни, включително и от джоба на ризата в кариера на скалите.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        В днешно време, когато дисплея е най-големия консуматор, времето за разговори няма толкова голямо отношение към времето до зареждане.
        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
        Seat Leon 2007 1.9 TDI

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          Само да споделя, от 4 месеца се радвам успешно на Kyocera Brigadier. Ако някой иска истински неразрушим телефон да не се замисля. Катерпилър и т.н телефончета бледнеят доста. Не съм го млатретирал но на всеки показвам как забивам моя BUCK в дисплея и натискам сериозно без никакви следи
          Сапфир + IP68 не е за подценяване
          no signature no problems

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            От къде го купи ?

            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              А откъде го взе тоя Бригадир?
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар


              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                САТ-а ми(В15) държи по минимум 5 дни без зареждане с яко говорене, служебния Сони Експерия М2 стига също до 5 без проблем. А не е като да не говоря, нямам лимит на разговорите. САТ-а е неразрушим, плува и съм го изпускал бая по камъни, включително и от джоба на ризата в кариера на скалите.
                Късметлия, моя повече от два дена не държи. Да не говорим, че като падне почти винаги му се отваря капака.

                Коментар


                • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                  А откъде го взе тоя Бригадир?
                  +1
                  Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                    Късметлия, моя повече от два дена не държи. Да не говорим, че като падне почти винаги му се отваря капака.
                    За пореден път става ясно, че от телефон до телефон от едни и същи модели има разлика, защото определено не всички САТ В15 се държат като моя. Не знам как да си го обясня, но е факт. Може би след първите произведени са сменили завода производител или доставчика на батериите. Моя е от първите
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      Моя САТ изкарваше 2 дена, ако почти не ползвам интернет, иначе един ден /да не кажа и 8 часа, в които 90мин ползване/...
                      Еволвео-то е осезаемо по-добре - 2 дни с по 90мин "ръчкане", а като бронираност е значително по-добре... Процесорът също му е в пъти по-добър... И на всичкото отгоре е 40% по-евтин?
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Бригадира не е предназначен за продажба в Европа, съответно няма БГ меню, трудно подкарах Мтел, и 4 месеца няма рут съответно нямаше интернет. За щастие от 2 дена имам интернет. Внася се само на ръка от някой който пътува от Щатите.
                        батерията е 3100 милиампера и държи доволно по 7 дена.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          Много ме кефят характеристиките на тоя Бригадир. Гледам, има го в ибей и амазон, с доставка за цяла свят. На някои от обявите пише, че гарантирано работи с всички мрежи.

                          А след като е Андроид, не може ли да му се подкара и БГ меню и каквото там си иска човек?
                          "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                          Gabriel Garcia Mаrquez

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Одеве в шоурума на офроад списанието фледах и един MTT, който много ми хвана окото. Някой има ли наблюдения?
                            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                            Gabriel Garcia Mаrquez

                            Коментар


                            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              Да дам моите 5 стотинки
                              Два телефона , една нахапана ябълка и един Соним. Когато ходя някъде , къде ве предполага че ще има екстремни условия , си слагам картата в Сонима, ако пък реша , че ми трябва ябълката за 16 долара си взех един протектор и вземам него , но живота на батерията не ми харесва в тези устройства
                              На сонима забраявм къде съм слобжил зарядното , докато се наложи да го заредя пак, а за обхвата няма да отварям тема .
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                                Бригадира не е предназначен за продажба в Европа, съответно няма БГ меню, трудно подкарах Мтел, и 4 месеца няма рут съответно нямаше интернет. За щастие от 2 дена имам интернет. Внася се само на ръка от някой който пътува от Щатите.
                                батерията е 3100 милиампера и държи доволно по 7 дена.
                                Всъщност си отговорил на въпросите ми без да ги задавам изрично. Благодаря. Имам лош опит от умни телефони непредназначени за европейският пазар и засега любопитството ми е задоволено. Все още чакам високият клас на Lenovo за европейския пазар, но това е вече съвсем друга история...
                                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X