Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    По-добре погледни това. Моят фаворит! Вероятно до края на месеца ще заприходя един такъв. Освен 2 SIMкарти работи и като радиостанция PMR446.
    А ако на някой му е потрябвал смартфон с по-голям екран-те това.
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 06-01-13, 13:56. Причина: непозволени линкове!
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      Тези АУАКСИ как се пазаруват от Бг?
      Каква е цената на заприходяване на първия?

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Тези АУАКСИ как се пазаруват от Бг?
        Нямам представа.

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Каква е цената на заприходяване на първия?
        около 18 000 рубли (около 900 лева)
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          шестьсот баксов - недорого..
          Имам приятели, ще трябва да поразпитам..

          Благодаря за отговора.

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
            По-добре погледни това. Моят фаворит! Вероятно до края на месеца ще заприходя един такъв. Освен 2 SIMкарти работи и като радиостанция PMR446.
            Поразително много прилича на това
            Да не кажа че направо са си 1:1, само логото е различно...
            Последно редактирано от Preslav Peychev; 11-01-13, 16:25.

            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
              Поразително много прилича на това: http://www.jcbphone.co.uk/jdownloads...k/pro-talk.pdf
              Да не кажа че направо са си 1:1, само логото е различно...
              Остава да разберем кой от кого го е взел
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Caterpillar CAT B25 IP67
                Fortis Waterproof, Dustproof, Shockproof Mobile Phone (Dual SIM)
                JCB

                Не им намирам никава разлика, даже и на тъч телефоните.

                Коментар


                • От: Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Не им намирам никава разлика, даже и на тъч телефоните.
                  има имааа... - 2 бутона са с различен дизайн...
                  Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Соним-а е ИП 68
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      Да и винчетата на единия модел не са боядисани, обаче в цената има доста голяма разлика, интересно ми е сега, кой е оригинала, а дали не ги прави един и същи ОЕМ?

                      Коментар


                      • От: Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Да и винчетата на единия модел не са боядисани, обаче в цената има доста голяма разлика, интересно ми е сега, кой е оригинала, а дали не ги прави един и същи ОЕМ?
                        На джеисиби-то каква е цената?

                        ПП Сори - видях я. Тоя ауакс има тракер, а сега го тръся и на джейсиби-то.

                        ПП2. Май хванах разликата - ауакса е с GPS тракер, а джейсибито е само с ресивър.
                        Последно редактирано от CAESAR; 11-01-13, 14:47.
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          Абе ви полудяхте ли какви соними за 900лв??
                          Когато се купува такъв тип телефон първото важно нещо е, да сертифициран по IP-67, всичко останало е на втори план. Ето го моя http://www.dracotek.com/fortis-a88-b...nic-torch.html идва с две батери по 1600ma/h с докинг станция, две карти и т.н всико си пише. Идеален за екстремни условия, през моя само танк не е минавал. С една дума много съм доволен и го препоръчвам. Искам само да вметна, че имам и соним, пак китайски но си е соним, наводни се още при първото намокряне и след малко изгасна....Сега си работи, но аз го държа в къщи, вече му нямам вяра. X1 e нищо особенно и пак струваше колкото два фортиса. Изобщо не робувам на марки вече, гледам евтин и финкционален вариант.
                          Роден рибар, а принуден да работи.......

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                            Искам само да вметна, че имам и соним, пак китайски но си е соним, наводни се още при първото намокряне и след малко изгасна....
                            Аз пък да вметна, че си имам F-16. Е, пластмасов е но си е F-16. Не искаше да лети още от първият път и след малко изгасна.....щото му драснах клечката.
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                              Абе ви полудяхте ли какви соними за 900лв??
                              Когато се купува такъв тип телефон първото важно нещо е, да сертифициран по IP-67, всичко останало е на втори план. Ето го моя http://www.dracotek.com/fortis-a88-b...nic-torch.html идва с две батери по 1600ma/h с докинг станция, две карти и т.н всико си пише. Идеален за екстремни условия, през моя само танк не е минавал. С една дума много съм доволен и го препоръчвам. Искам само да вметна, че имам и соним, пак китайски но си е соним, наводни се още при първото намокряне и след малко изгасна....Сега си работи, но аз го държа в къщи, вече му нямам вяра. X1 e нищо особенно и пак струваше колкото два фортиса. Изобщо не робувам на марки вече, гледам евтин и финкционален вариант.
                              Сертификацията по IP и Millspec въобще не изчерпва издържливостта на Сонимите, защото те я превъзхождат много.
                              А обяснението на Дроба чак сега ме накара да разбера, защо Поршето ми на Мачбокс не иска да пали
                              Зима иде

                              Коментар


                              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                                Абе ви полудяхте ли какви соними за 900лв??
                                Когато се купува такъв тип телефон първото важно нещо е, да сертифициран по IP-67, всичко останало е на втори план. Ето го моя http://www.dracotek.com/fortis-a88-b...nic-torch.html идва с две батери по 1600ma/h с докинг станция, две карти и т.н всико си пише. Идеален за екстремни условия, през моя само танк не е минавал. С една дума много съм доволен и го препоръчвам. Искам само да вметна, че имам и соним, пак китайски но си е соним, наводни се още при първото намокряне и след малко изгасна....Сега си работи, но аз го държа в къщи, вече му нямам вяра. X1 e нищо особенно и пак струваше колкото два фортиса. Изобщо не робувам на марки вече, гледам евтин и финкционален вариант.
                                Е, как се наводни тоя Соним. Два месеца подред карах в прахоляк и всяка вечер си мих Сонима на течаща вода и не се наводни. Нали правиш разлика между SoNim и SoMin-а, който е на посочения от теб сайт, щото двата нямат общо - единия плува, а другия се дави?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X