Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    От посочените по-горе от линка, всичките са "Condition: Refurbished" ?
    И цената си я бива "Approximately US $82.03".
    Явно доста се цени този телефон, но все пак за обновен, а не нов толкова пари ?
    .

    Коментар


    • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      мда.точно и мен това ме притеснява. а нокиата 3720 не е лоша ама е с ниския стандарт на защита..... кофти. май в момента само самсунг експлорър и сонима са алтернативи... пък и самсунга с тия ниски цени.... май е най оферта. никога не съм ползавал самсунг, как им е софтуера? много ли е объркан или е приятелски? щото май съм станал консервативен, нещо ми се е забило това ''нокиа си е нокиа'' и последния ми друг телефон беше ериксон 310 в едно време като излезе. оттогава само защитени нокии. яд ме е че имах 6250 и реших да го измия със твърда четка и зе че се прецака..... отттогава насам съм си взимал всичките защитени модели насам ама мойто лично мнение че защитеността им пада все повече и повече за сметка на по ''фешън'' екстри. и сега имам от двата им последни модела, и чаках с нетърпение следващия, но уви този 3720 меко казано е лигав.... сори че ви занимавам с мойте глупости. та някой да каже нещо повече за този самсунг експлорер? благодаря.
      висете отпуснато

      Коментар


      • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        Siemens M75

        Коментар


        • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          Първоначално публикуван от rasho10 Преглед на мнение
          Siemens M75
          В деиствителност много як се оказа, но все пак успях тази седмица да му видя сметката. При едно падане беше в джоба ми и корпуса му се разцепи на един стърчащ остър камук, но поне ми предпази кракът от камъка нещо като протектор само той и панталоните заминаха.

          Коментар


          • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            5300 - NOKIA Xpress Music

            Коментар


            • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              Nokia 5500 Sport

              Коментар


              • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Колеги, ако смятате да сте полезни, обосновете се след като цитирате даден модел, защо и какво според вас е подходящото за изпозлзването му в екстремални условия! Аз така мога да изредя всички марки и модели, но е несериозно-нали така!
                LZ1PER

                Коментар


                • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Честно казано, не знам кой е най-добрият телефон за такива условия, но зимата моят SE C902 направо ме изуми. Случката е следната.
                  Качваме се с едни авери из планината с байковете, но преди спускането ни хвана лиготията и се посборичкахме в снега, след което като стигнах вкъщи разбрах, че съм без телефон. На другия ден привечер се качихме с джипката, спряхме там, където предположих, че се намира тел-а, и звъннахме от на един авер телефона. Сонито си звънна, отидох, бръкнах и го извадих изпод 10-тина сантиметра сняг, пообърсах го и в джоба. И газ към вкъщи. Беше прекарал 30+ часа под снега без проблеми!!

                  Коментар


                  • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Първоначално публикуван от muvo Преглед на мнение
                    Nokia 5500 Sport
                    Да ти кажа, моята се разпадна значително по-бързо, отколкото другия ми телефон, който нямаше никакви защити и с който бяха ползвани при еднакви условия...
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      Изпробвах лично преди ден Sonim XP1. С отварянето на кутията го потопих в чаша с вода и започнаха да излизат мехурчета от дупката за микрофона. Целия телефон се напълни с вода, като аквариум стана. Не вярвайте много на рекламите.

                      Коментар


                      • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Първоначално публикуван от Truck Преглед на мнение
                        Изпробвах лично преди ден Sonim XP1. С отварянето на кутията го потопих в чаша с вода и започнаха да излизат мехурчета от дупката за микрофона. Целия телефон се напълни с вода, като аквариум стана. Не вярвайте много на рекламите.
                        Стига де, чак толкова ли е зле ?
                        Откъде е закупен, да не е от тази партида от Китай или ?
                        .

                        Коментар


                        • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          ами соним хп 1 не е противоводен!!! той е само устойчив на пръски. стандарта му е айпи54. четете преди да прецакате нещо. хп3 е противоводен и самсунг б2100(айпи 57) всички други са устоичиви само на пръски..... а соним хп3 куест е даже айпи67. ама не четете какво някой казал а се доверявайте на официална информация ;-) дано се оправи и работи все пак. успех.
                          Последно редактирано от Tony33; 15-08-09, 22:51.
                          висете отпуснато

                          Коментар


                          • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Абсолютно съм съгласен! От три дни имам Sonim XP 3 Enduro и наистина е водо ... опа бироустойчив Снощи стоя в една чаша с бира и след това го михме - никъде не влезе вода. Овен това досега не е зареждан и батерията си стои на 2 черти -
                            Ако някой го интересува нещо да пита
                            LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                            Коментар


                            • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              Първоначално публикуван от Валерий Илиев Преглед на мнение
                              Абсолютно съм съгласен! От три дни имам Sonim XP 3 Enduro и наистина е водо ... опа бироустойчив Снощи стоя в една чаша с бира и след това го михме - никъде не влезе вода. Овен това досега не е зареждан и батерията си стои на 2 черти -
                              Ако някой го интересува нещо да пита
                              Питаме
                              1. Откъде си го набаваи/купи ?
                              2. Цена нешо да споделиш ?
                              3. Гаранция има ли и колко ?
                              4. Като собственик на такъв, дори и за малко време, сподели 2-3 реда впечатления от него, как се държи, обхват, батерия, устойчивост, някакви екстри, фенерчето (нали има ?) добре ли е и т.н.
                              .

                              Коментар


                              • До: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Първоначално публикуван от dhx Преглед на мнение
                                ами соним хп 1 не е противоводен!!! той е само устойчив на пръски. стандарта му е айпи54. четете преди да прецакате нещо. хп3 е противоводен и самсунг б2100(айпи 57) всички други са устоичиви само на пръски..... а соним хп3 куест е даже айпи67. ама не четете какво някой казал а се доверявайте на официална информация ;-) дано се оправи и работи все пак. успех.
                                Колега, малко не съм съгласен с теб. Sonim XP1 също се води "противоводен"! След като вече беше пълен с вода, реших д аго тествам още малко. Реших че така и така съм го скапал, поне да го довърша. Водата си изтече от същата дупчица за микрофона. Вкарах го в печката за 40 секунди на 60 градуса температура(както е в клипчето) и познайте... Замириса на разтопена гума и лявата част където са бутоните се беше поразтопила малко. Сега съм мераклия за Sonim XP3. Дано той да е наистина физически по здрав. Още нещо да кажа, вода влезе само от дупката за микрофона, другаде не излизаха барабонки. Може би е трябвало да има някакво уплътнение, но явно в моя е нямало.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X