Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
    И от къде да си я купя тази Нокия, като е модел 2011 г? И не разбрах може ли това което искам?
    Смартфон имам отдавна, той го може търсенето по подразбиране в указателя, но не искам смартфон за основен телефон.

    Ако EVOLVEO ACCU, който колегата спомена по-горе отговаря на изискванията по може да го намеря.
    Пробвал съм с новите Нокии за по 60-100 лв, те нямат тази функционалност. Пробвах и един CAT с копчетета, и той не става.
    Просто е много трудно да търсиш някой на който се сещаш как му е прякора, но не и името. Голямо търсене пада и не ми се ще да свиквам с това.
    Моето еволвео това го не може.Търси само по първата буква,с която започва контакта.Търсене по фамилия или фирма и т.н. няма т.к. още при записването на контакта ги няма тези полета,а има само едно.Ама по-модерните им модели може да го имат.Този е най-орязания от към екстри,но пък е истински здрав и издържлив.Дори камерата му не знам защо са я сложили-за нищо не става,но аз и не искам камера от тоз телефон.Това,което има е точно,което ми трябва.
    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      Здравейте искам да попитам някой внася ли Black View BV6000 , на каква цена и как стоят нещата с гаранцията.

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
        Моето еволвео това го не може.Търси само по първата буква,с която започва контакта.Търсене по фамилия или фирма и т.н. няма т.к. още при записването на контакта ги няма тези полета,а има само едно.Ама по-модерните им модели може да го имат.Този е най-орязания от към екстри,но пък е истински здрав и издържлив.Дори камерата му не знам защо са я сложили-за нищо не става,но аз и не искам камера от тоз телефон.Това,което има е точно,което ми трябва.
        Много благодаря колега за инфото. Значи това не е моят телефон.

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          Значи, телефони с копчета и хотспот имам, здрави са, имат и добри батерии. Повече на ЛС, че не искам да излезе, че си правя реклама...
          Ицо, като правиш тестове на разни телефони, ако попаднеш на някой, който има търсене по втора дума свиркай. С копчета.

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            За себе си съм открил нужното и съм вече с втори САТ, но тоя път S60. И съм много доволен. ....
            Я дай малко за скъпия CAT, че един приятел се е замислил за него.

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            ....стария В15 ме кефеше и още го ползва един приятел.
            Супер доволен, благодаря!
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              За скъпия САТ като се видим, ще ти го дам да го побъзикаш, готин е и съм супер доволен
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                [QUOTE=persuader;3062193]Шефа ми го има от около 2 месеца. Аз лично съм с добри впечатления. Андроида е доста изчистен няма почти никакъв "bloatware". Сглобката е качествена и солидна, батерията също държи макар че това предполагам зависи от интензитета на работа. Аз ползвам sony z2 с алуминиев кейс на lovemei и се замислих дали да не го сменя с black-view-то че ми идва леко тежко но засега се въздържам поради финансови причини. Недостатък според мене е че защитения usb порт е по-дълбок от нормалното микро усб и ако искаш да ползваш друг кабел освен оригиналния трябва да го "подостриш" с ножката.Идва с защитно фолио, otg кабел (otg-то работи пробвах го с флашка) и слушалки. Направи ми впечатление че gps-a хваща сателити много по бързо от мойто сони. Ако имаш някакви конкретни въпроси питай.[/QU


                Здравей,колега.Аз лично силно се интересувам от този модел и всяко мнение за него.Кофтито е ,че го намирам само в АлиЕкспрес и подобни .....Нз тук в Бг дали го има,а от АлиЕкспрес не съм поръчвал и змнам,че има тънкости ,а и трябва доста чакане... Предварително Благодаря.

                Коментар


                • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Аз за себе си намерих моя оффроуд телефон. Той е EVOLVEO X3.
                  Имам го от коледните празници, но пиша за него чак сега, защото изчаквах батерията да се разреди и да я заредя отново поне веднъж. Впечатленията от него са прекрасни и напълно задоволява нуждите ми. Основните неща, които харесвам в него са:

                  - масивна и здрава конструкция с удобни бутони
                  - перфектна чуваемост и в двете посоки
                  - интуитивно меню почти неразличаващо се от това на старите Nokia
                  - батерия издържаща около месец, като през това време съм говорил сумарно 2 часа и съм светил доста с фенечето, което пък от своя страна е уникално добро
                  - 2 SIM карти което за мен е важно
                  - Интернет хотспота му работи перфектно и го ползвам често
                  - функицята му за пауър банк също работи перфектно

                  Това, което не съм пробвал и вероятно няма да пробвам е да го потопя в чаша с вода. Но иначе го валя дъжд и го изпусках в сняг. За колегата по-горе дето искаше телефон, който да търси не само по първо име, а по всичко, както е при смартфоните няма да стане.
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Тия Еволвео ще се окажат много добри!Само да не вземат да изчезнат и другите,както изчезна АССU.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      Тази нокия, от предната страница, майка ми два пъти я изтървава от осмия етаж на улицата и все още си я ползва. Всичко и работи, има драскотини. Корпуса е алуминиев.

                      Коментар


                      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Вече 3 месеца с САТ S60 и да споделя малко инфо. Продължавам да му се кефя, работи безупречно и батерията си държи. Успях да му надраскам отпред мрежичката, която покрива микрофона, но това поради моя глупост, че го сложих в джоба при връзка с 10 ключа. Иначе нищо друго не можаха да надраскат ключовете. Тая супер нова версия на Андроид ме дразни, седи ми безпричинно голяма икона на Гугъл на началния екран и по никакъв начин не може да се махне.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          Първоначално публикуван от nachev7 Преглед на мнение
                          Здравейте искам да попитам някой внася ли Black View BV6000 , на каква цена и как стоят нещата с гаранцията.
                          Поръчай си го директно или мога да те свържа с човек, който да ти го поръча... аз съм с такъв, няколко колеги също си взеха... Има си забележки обаче, не е точно като на рекламата
                          Определено е по-добър от BV5000
                          Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
                          За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Здравейте,събирам мнения за Evolveo X4.Пробвал ли го е някой,интересува ме колко издържа батерията,има ли проблеми в (чуваемостта) като повечето защитени апарати?

                            Коментар


                            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              Мой приятел го има, доволен е като цяло за пари/качество. Не се е оплаквал за проблеми с батерията или чуваемостта. Малко май е на късмет работата.. желая ви успех !

                              Коментар


                              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Аз имам стар Соним и никога не съм имал проблем с чуваемостта. Напротив , досега не съм имал друг телефон с толкова кристален звук.
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X