Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
    По-скоро пластмасови - твърди са.
    Мерси. Значи са решили проблема с това че на 2100 се пробиваха лесно.
    висете отпуснато

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      Нокия 5140 I
      Предимства
      Удапо прахо и водо (УЖ) защитен
      има фенерче термометър
      батерията държи около 10 тина дни
      доста здрав модел на нокия
      недостатъците са :
      Щипките на панела са тъпо измислени и се
      чупат при по често отваряне
      клавиятърата се износва и се къса
      Всички друго е много добре измислено
      Другите кусури- няма откъде да купиш орегинален панел
      защото е стар модел ,като го покажеш пред непознати те гледат
      като див заек в трастика.и малко е за в музея
      ама ми върши работа и няма да го изхвърля докато не се счупи
      Моето мнение за оффроуда е ефтини телефончета ,защото
      и да се счупат не ви е толкова яд.Едно е да изхвърлиш телефон за 50
      лева а друго е тел за 300 400 лева.

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        [QUOTE]Едно е да изхвърлиш телефон за 50
        лева а друго е тел за 300 400 лева.[/QМиро;1635297UOTE]
        Мда, съгласен съм с теб. Обаче един телефон ми направи впечатление, а имено- http://www.sonyericsson.com/cws/prod...ve?cc=gb&lc=en . Обичам да има повечко занимавки, като ГПС, WiFi и нетче, камерчица да се снимаме, игрички против скука и т.н. и т.н. Дали тъча на сонито е подходящ за ръкавички, се съмнявам. Понеже няма пълно щастие, и този модел едва ли може да се нарече универсален. Ако наистина издържа на влага и водичка, няма да има нужда от найлонова торбичка около него, а директно ще стои в джоба на яке или раницата. Абе замечтах се много, но смятам да се снабдя с такъв, когато излезе на БГ пазара. Поздрави!
        П.П. Ако вървеше заедно с Мария Шарапова, нямаше да се замисля и секунда!
        Последно редактирано от offar; 03-10-11, 11:26. Причина: Допълнение
        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          Имах xperia... не съм доволен и според мен и този няма да става. При Sony традиционно дигиталайзъра (сензора за допир) е скапан. До сега съм притежавал три модела и всичките бяха скапани в тази посока. Освен всичко софтуера им е с някои проблеми. Например на моя ми изчезна акаунта в който ми бяха контактите, а това стана точно преди да пътувам за Русе... Приятно, няма що... Освен всичко заради кофти дигиталайзъра телефона има навика да се отключва сам - доста неприятно. Като цяло за Sony нямам нищо добро да кажа. Телефоните им от средния клас са пълни селски пръчки! Като казвам от средния клас - става дума за всичко под 1000 лева.

          EDIT: забравих нещо - медиа плейъра на Sony е толкова смотан, че няма как да си направиш собствен playlist по интуитивен начин. Всъщност за повече от 3 години общо ползване на телефони Sony така и не можах да намеря как точно мога да направя собствен playlist... Иначе имам усещането, че не съм толкова тъп, но... за петнайсет секунди намерих как става това на iPhone... Не знам какво повече да кажа... Няма да си купя повече Sony в този живот явно...

          P.S. Шарапова... не ме кефи... сори
          Последно редактирано от господин никой; 05-10-11, 15:38. Причина: P.S. добавка

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            От известно време съм се замислил по този въпрос и ми се струва, че за офроуд най-важното е обхвата. А най-добър е обхвата на мощните мобилни телефони (за монтаж в кола или тип "куфарче" с дръжка) с външна антена които за съжаление не съм виждал отдавна. Та ако някой знае нещо такова да се продава някъде ще бъда благодарен за някакво инфо. За нещо от България имам предвид.
            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
              ... А най-добър е обхвата на мощните мобилни телефони (за монтаж в кола или тип "куфарче" с дръжка) с външна антена които за съжаление не съм виждал отдавна. Та ако някой знае нещо такова да се продава някъде ще бъда благодарен за някакво инфо. За нещо от България имам предвид.
              Колега не съм сигурен точно за какви телефони говориш, но може да погледнеш този линк:

              http://www.mobilebulgaria.com/obiavi/

              има доста "ретро" телефончета
              HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
              Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

              Коментар


              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Има пред вид тези




                Аз имам като този от ляво, но не съм го вадил години от шкафа, ще взема да го включа в контакта тия дни, да видя дали ще отлепи батерията
                Зима иде

                Коментар


                • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                  Моя направо се "разкова" на парчета при едно падане от около метър и нещо. Нищо общо със старите нокии за жалост. Работеше все още след падането и сглобен, но не е никакъв "защитен" телефон на практика. Та съм напълно съгласен с горното мнение. Може би Самсунг откъм пари....или Соним за "по-заможните" ..... Аз си цъкам с един Simvalley XT-520 Sun от година но да се натопи напълно във вода не си и мисля вече (поръчах два и единя мина воден тест при който се напълни като аквариум). Голям плюс се оказа,че слънчевото зареждане на задния панел наистина работи и поддържа батерията дълго време. Стигал съм до 2 седмици без зареждане в контакт при често излагане на слънце и разговори около час на ден. Което си е направо сладка работа.Издържа и на удари по-добре от нокията поне.
                  Колега здрасти,ама да те питам откъде това с този панел,че точно това ще ми е много от полза!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                    Има пред вид тези




                    Аз имам като този от ляво, но не съм го вадил години от шкафа, ще взема да го включа в контакта тия дни, да видя дали ще отлепи батерията
                    Точно това имам предвид. Батерията няма значение. Ако телефона работи давай контакт.
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                      Имах xperia... не съм доволен и според мен и този няма да става. При Sony традиционно дигиталайзъра (сензора за допир) е скапан.

                      P.S. Шарапова... не ме кефи... сори
                      Направо ме отказа от ........... Шарапова де.
                      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                      Коментар


                      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Има едни специализирани и много издържливи апарата: http://www.sonimtech.com/
                        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                        Gabriel Garcia Mаrquez

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                          Направо ме отказа от ........... Шарапова де.
                          Знам, че оценката ми прозвуча до някъде несериозно и шеговито, но бях напълно сериозен с това, което написах. Подготви се за тези проблеми. Особено, когато си с ръкавица забрави да ти работи дигиталайзъра на телефона, а гадно да сваляш ръкавицата всеки път, когато ти се наложи да отговориш на повикване. Не са лоши телефони в страни от това, което ти написах, но определено са градски телефони. Обхвата им е може би най-слабия от всички, които съм ползвал (Nokia, Siemens, iPhone и дори Alcatel).

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                            Колега здрасти,ама да те питам откъде това с този панел,че точно това ще ми е много от полза!
                            Здрасти. Ами има го по немските сайтове доста. Ако искаш ще ти дам точен линк ако се затрудниш с намирането, но не би трябвало да имаш проблем. Цената е повече от поносима- около 65 евро май беше последно. Аз си ползвам Сонима повече време, но наистина Симвалито със слънчевия панел си е голямо удобство. При малко по-внимателна употреба (от Соним де) си е незаменим. И по-добре се чува от Соним в интерес на истината. И е по-добро фенерчето дори от най-новия Соним (Самсунгите са със най-добър фенер де). Аз май съм пристрастен да пробвам всички защитени телефони . Само че да предупредя - Симвали няма никакви екстри освен фенер (доста добър), радио, калкулатор,аларма и прост календар. Гадни мелодии на звънене и без възможност май да се сменят. Но пък този слънчев панел си е злато (има малък син диод между двата големи на фенера, който примигва интензивно когато телефона се зарежда от светлина). Не очаквай да върши чудеса соларната клетка, но е факт че работи и помага много. Ааа и голям недостатък - бутона за меню дори и при заключена клавиатура при натискане и задържане звъни на 112. Случвало ми се е във джоба да избирам без да искам 112 и умирам от срам.Понякога може да е екстра това де. Иначе "държи сигнал" наравно с скъпите оутдоор телефони. Батерията му е от Нокия и се намира лесно и е евтина (за разлика от сонимските), доста приятен и лек с малко по-голям размер но пък е заради соларния панел това. Не е лошо въобще телефончето ако се приемат горепосочените недостатъци. Успех.
                            Последно редактирано от Tony33; 07-10-11, 23:28.
                            висете отпуснато

                            Коментар


                            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                              Здрасти. Ами има го по немските сайтове доста. Ако искаш ще ти дам точен линк ако се затрудниш с намирането, но не би трябвало да имаш проблем. Цената е повече от поносима- около 65 евро май беше последно. Аз си ползвам Сонима повече време, но наистина Симвалито със слънчевия панел си е голямо удобство. При малко по-внимателна употреба (от Соним де) си е незаменим. И по-добре се чува от Соним в интерес на истината. И е по-добро фенерчето дори от най-новия Соним (Самсунгите са със най-добър фенер де). Аз май съм пристрастен да пробвам всички защитени телефони . Само че да предупредя - Симвали няма никакви екстри освен фенер (доста добър), радио, калкулатор,аларма и прост календар. Гадни мелодии на звънене и без възможност май да се сменят. Но пък този слънчев панел си е злато (има малък син диод между двата големи на фенера, който примигва интензивно когато телефона се зарежда от светлина). Не очаквай да върши чудеса соларната клетка, но е факт че работи и помага много. Ааа и голям недостатък - бутона за меню дори и при заключена клавиатура при натискане и задържане звъни на 112. Случвало ми се е във джоба да избирам без да искам 112 и умирам от срам.Понякога може да е екстра това де. Иначе "държи сигнал" наравно с скъпите оутдоор телефони. Батерията му е от Нокия и се намира лесно и е евтина (за разлика от сонимските), доста приятен и лек с малко по-голям размер но пък е заради соларния панел това. Не е лошо въобще телефончето ако се приемат горепосочените недостатъци. Успех.
                              Важното да държи много ток го има,друго не требе,че другата година съм планирал нещо и ще ми свърши страхотна работа ама с чуждоезичните сайтовве малко трудно се оправям,да не кажа хич! Един линк ще е добре,пък да видиме какви ще ги свърша!
                              Иво (таксито) Андреев
                              0988 91 80 50
                              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                              Коментар


                              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                                Знам, че оценката ми прозвуча до някъде несериозно и шеговито, но бях напълно сериозен с това, което написах. Подготви се за тези проблеми. Особено, когато си с ръкавица забрави да ти работи дигиталайзъра на телефона, а гадно да сваляш ръкавицата всеки път, когато ти се наложи да отговориш на повикване. Не са лоши телефони в страни от това, което ти написах, но определено са градски телефони. Обхвата им е може би най-слабия от всички, които съм ползвал (Nokia, Siemens, iPhone и дори Alcatel).
                                То, за това си е форум- за да споделяме. Погледнах и един по-стар модел, на Моторола този път, и почнах бързо да му се навивам. Ето и сравнение между него и Сонито, което обсъждахме по-горе. http://geekaphone.com/compare/Sony-E...-Motorola-DEFY . Ще се радвам, ако някой има преки впечатления от Дефито и ни освети.
                                П.П. Доверявам ти се. Явно имаш опит. Поздрави!
                                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X